SilnikiNowe Renault CAPTUR

Renault CAPTUR miejski kompaktowy SUV

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

Szczegółowe specyfikacje

Więcej szczegółów na temat silników

Nowe Renault CAPTUR otrzymało silniki benzynowe nowej generacji, oszczędne i wydajne, o niskich kosztach obsługi.

TCe 100: wszechstronny

Ten 3 cylindrowy silnik turbo nowej generacji o mocy 100 KM, współpracujący z ręczną skrzynią biegów, zapewnia przyjemną jazdę i zmienia Nowe CAPTUR we wszechstronnego SUVa. Dodatkowo zmniejszając zużycie paliwa.

TCe 130 FAP: oszczędny i dynamiczny

Ten 4-cylindrowy silnik turbo z wtryskiem bezpośrednim proponowany jest z ręczną skrzynią biegów z 6 przełożeniami lub automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem i 7 przełożeniami, ze sterowaniem przy kierownicy. Jest on uosobieniem maksymalnej wszechstronności i gwarantuje dynamiczną jazdę, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa.

TCe 155 FAP: maksymalna przyjemność z jazdy

Nowy, 4-cylindrowy silnik turbo z wtryskiem bezpośrednim o mocy 155 KM i momencie 270 Nm jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się jazdą. Dzięki automatycznej skrzyni biegów z podwójnym sprzęgłem i 7 przełożeniami, możesz korzystać z elementów sterowania przy kierownicy i włączyć tryb sport MULTI-SENSE, aby mieć jeszcze więcej wrażeń. 

Poznaj nową generację silników Blue dCi zaprojektowaną tak, aby połączyć przyjemność z redukcją zanieczyszczeń.

Blue dCi 95

Amator długich tras? Silnik 95 KM i ręczna skrzynia biegów z 6 przełożeniami zapewni oszczędną jazdę. 

Blue dCi 115

Ten silnik wysokoprężny łączy przyjemność i maksymalną oszczędnością, dzięki momentowi 260 Nm. Dostępny jest on z ręczną skrzynią biegów z 6 przełożeniami oraz automatyczną z 7 przełożeniami i podwójnym sprzęgłem, z elementami sterowania przy kierownicy.

Nowe Renault CAPTUR w szczegółach

    Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.