Nouveau Renault KANGOO combispace

NOWE RENAULT KANGOO

kombivan dla całej rodziny
kangoo

KANGOO ZWYCIĘZCĄ PLEBISCYTU AUTO LIDER 2023

Nowe Renault Kangoo zostało zwycięzcą w kategorii Minivan w 21. edycji plebiscytu Auto Lider organizowanego przez redakcję tygodnika „Motor”, miesięcznika „Auto Moto” i serwisu Magazynauto.pl.

Design przestronny i elegancki kombivan

Dynamiczna sylwetka, linia świateł LED w kształcie litery C oraz aluminiowe obręcze kół 17”. Kangoo odnawia swoją legendarną sylwetkę. Wewnątrz, zaprojektowana od nowa, starannie wykończona deska rozdzielcza z 15 schowkami (44,8 l). Łączy w sobie komfort, przyjemność i praktyczność.

WYPOSAŻENIE

komfort najnowszej generacji

System multimedialny EASY LINK KANGOO

system multimedialny easy link

Wystarczy, że podłączysz swojego smartfona, aby uzyskać dostęp do swoich aplikacji i usług online na ekranie centralnym 8” systemu multimedialnego easy link kompatybilnego z Android Auto™ i Apple Carplay™. 

Innowacyjne systemy wspomagania jazdy KANGOO

14 systemów wspomagania jazdy

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS), asystent utrzymania pasa ruchu, system kontroli martwego pola. Zapewnij bezpieczeństwo swoich podróży dzięki naszym nowoczesnym i innowacyjnym systemom wspomagania jazdy. Dzięki asystentowi drogowemu* i adaptacyjnemu regulatorowi prędkości stop & go*, możesz cieszyć się spokojem podczas jazdy. 

KANGOO - Funkcjonalny kombivan

wiele możliwości

Długi przedmiot? Skorzystaj z innowacyjnych relingów dachowych z możliwością zmiany położenia z wzdłużnego na poprzeczne bez użycia narzędzi i bez wysiłku. Dzięki modułowej przestrzeni wewnętrznej, składanemu fotelowi pasażera* oraz dużej pojemności bagażnika (od 775 l do 3500 l), możesz przewieźć co tylko chcesz.

wybierz wersję dopasowaną do Twoich potrzeb

2 dostępne wersje

wersja nadwozia

EQUILIBRE
już od 112 900 zł
wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Kangoo w szczegółach

poznaj również...

TRAFIC COMBI
TRAFIC COMBI
już od 167 150 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 140 900 zł