Dołącz do nas w drodze ku przyszłej mobilności

dołącz do nas

działalność Renault Group w Polsce

RENAULT

Renault, historyczna marka mobilności i lider pojazdów elektrycznych w Europie, zawsze opracowywała innowacyjne pojazdy. Jego ambicją jest ucieleśnienie nowoczesności i innowacji w zakresie technologii, energii i usług mobilności w przemyśle motoryzacyjnym i poza nim.

Nowy Duster Dacia

DACIA

Dacia wyróżniała się w branży motoryzacyjnej niekonwencjonalnym duchem. W świecie, który staje się coraz bardziej złożony, Dacia koncentruje się na tym, co najważniejsze: tworzeniu nowych samochodów przystępnych cenowo dla jak największej liczby osób.

Alpine Groupe Renault samochody sportowe

ALPINE

Alpine stało się marką dedykowaną innowacyjnym, autentycznym i ekskluzywnym samochodom sportowym Grupy Renault. "Garaż marzeń" złożony z ekskluzywnych i futurystycznych elektrycznych samochodów sportowych, generujących marzenia, ale przeznaczonych do prawdziwego życia, wkrótce znajdzie się w ofercie marki.

GRUPA RENAULT

Grupa Renault to przedsiębiorstwo międzynarodowe wywodzące się z Francji. Nasza marka ma za sobą ponad 115 lat doświadczenia. Działamy w 128 krajach świata. Dzięki współpracy z partnerami strategicznymi jesteśmy 4. producentem samochodów na świecie. Dzisiaj ponad 120 000 osób na całym świecie współpracuje z nami. Łączy nas wszystkich wspólna pasja: samochody.

NASZE PODMIOTY BANKOWE I USŁUGOWE-MOBILIZE

Mobilize oferuje ekscytujące doświadczenie pracy w branży bankowej, jednocześnie ciesząc się centralnym miejscem w branży motoryzacyjnej. Pracując w Mobilize, będziesz rozwijać swoje umiejętności w ramach profesjonalnych i zaangażowanych zespołów. Uczenie się, dzielenie się, rozwój i sukces to cztery wymiary doświadczenia, które oferujemy naszym pracownikom.

Nowy Duster Dacia

SIEĆ AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW RENAULT I DACII

Sieć Autoryzowanych Partnerów Renault i Dacia oferuje kompleksową obsługę, zarówno Klientów indywidualnych, jak i flotowych, w zakresie: sprzedaży samochodów nowych (osobowych i lekkich użytkowych) marek Renault i Dacia, sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek, sprzedaży produktów i usług finansowych oraz ubezpieczeń, napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych.

nasi ludzie

Zainspiruj się historią naszych pracowników i dołącz do Renault Group!

twoja sciezka kariery

AGNIESZKA ŁYŻWIŃSKA

DYREKTOR MARKETINGU RENAULT EAST

„Jestem fanem motoryzacji i ta pasja już od początku mojej kariery zawodowej skłoniła mnie do poszukiwania pracy w branży motoryzacyjnej. Poza spełnieniem moich ambicji motoryzacyjnych firma dała mi ogromny wachlarz możliwości odkrycia w sobie talentów od bycia Sprzedawcą, Szefem salonu, Dyrektorem Handlowym aż po dzień dzisiejszy kiedy jestem Dyrektorem Marketingu marek Renault i Alpine na region Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas mojej drogi w Renault miałam możliwość wzięcia udziału w wielu spotkaniach, konferencjach, premierach nowych modeli oraz poznania wielu ciekawych i inspirujących ludzi na całym świecie. Jestem dumna, że pracuję dla Renault. Każdego dnia czerpię z tego ogromną satysfakcję."

Katarzyna Bielawska Renault PL

KATARZYNA BIELAWSKA

DATA, ARCHITECTURE & CRM MANAGER EAST

„Swoją ścieżkę kariery w Grupie Renault rozpoczęłam w 2017 roku na stanowisku Produkt Managera w dziale Obsługi Posprzedażnej regionu EAST. Odpowiedzialna za sektor akcesoriów w 7 krajach, miałam przyjemność pracować z wieloma pasjonatami motoryzacji, ekspertami ze świata Automotive oraz dostawcami nietuzinkowych rozwiązań do modeli Renault oraz Dacia. Moje zainteresowanie obszarem online oraz szerokie możliwości rozwoju w spółce, zawiodły mnie następnie na stanowisko Digital Program Managera, na którym byłam odpowiedzialna za cyfryzację świata Aftersales oraz wprowadzanie nowoczesnych kanałów komunikacji z naszymi Klientami – właścicielami i pasjonatami marek Renault oraz Dacia. Dynamiczna sytuacja w Grupie, pozwala na ciągły rozwój i odkrywanie swoich talentów na nowo, stąd od 2023 roku zajmuję stanowisko CRM Managera w regionie EAST, dzięki któremu odkrywam nowe kanały dotarcia do Klientów, tym razem z perspektywy biznesu samochodów nowych. W trakcie pracy w Grupie Renault znalazłam wiele możliwości do rozwoju, spotkałam mnóstwo porywających osobowości i nadal mam ochotę na więcej!"

Łukasz Głowala

ŁUKASZ GŁOWALA

BRAND MANAGER PC RENAULT & ALPINE EAST

„Praca w przemyśle motoryzacyjnym niesie ze sobą mnóstwo wspaniałych korzyści: można pracować z produktem, który jest rozpoznawalny, budzi emocje, fascynuje i stanowi ważną część przemysłu. Dołączyłem do Grupy Renault w 2019 r. jako manager odpowiedzialny za narzędzia digitalowe i analitykę. Od 2023 zajmuję stanowisko Brand Managera na region Europy Środkowo-Wschodniej. Mimo upływu lat, dalej sprawia mi radość patrzenie jak nowe modele, nad którymi pracujemy wchodzą na rynek, zaczynają być zauważalne na ulicach, aż w pewnym momencie dojrzewają i powstają ich nowe odsłony. Świadomość, że za każdym z tych etapów stoją pracownicy i klienci daje poczucie odpowiedzialności, ale też spełnienia i dumy z wykonywanej pracy."

kariera

JACEK BORKOWSKI

KIEROWNIK DZIAŁU AKCEPTACJI MOBILIZE FINANCIAL SERVICES

„W Renault Group pracuję od 2011 roku. Pierwsze lata spędziłem w Departamencie Handlowym RCI, pracując z Dealerami przy sprzedaży produktów finansowych, szkoleniach i raportach, podróżując przy tym po naszym kraju. Następnie przeszedłem do Departamentu Kredytu dla Sieci, gdzie odpowiadałem za finansowanie stoków, ocenę finansową Dealerów - nie tylko w Polsce, ale i w Krajach Bałtyckich; przygotowywałem i podejmowałem także  decyzje kredytowe kluczowych Klientów. Od 2020 roku jestem Szefem Działu Akceptacji RCI, gdzie wspieramy zakupy samochodów naszych marek, poznajemy lepiej naszych Klientów, podejmujemy decyzje kredytowe, aktywujemy kontrakty i rejestrujemy leasingowane samochody dla naszych Klientów. Czas w Grupie Renault leci bardzo szybko i zdecydowanie nie ma czasu na nudę. To co motywuje- także mnie - to fakt, że rozwijam się  zawodowo i na pewno lubię to co robię! Gdybyś chciał rozwijać swoją karierę w Grupie Renault, poznać ciekawych ludzi w biurze czy w Sieci Dealerskiej, to zdecydowanie znajdziesz tu mnóstwo takich okazji i możliwości, wiele różnorodnych stanowisk pracy,  dedykowane szkolenia, szeroki wachlarz benefitów oraz elastyczny grafik pracy.

 

twoja sciezka kariery

KRZYSZTOF OLSZEWSKI

DORADCA HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH

„Moją ulubioną rzeczą jest nieprzewidywalność pracy z klientami R3. W sieci klientów R3 nie ma standardów i można oczekiwać wszystkiego. W ten sposób należy osiągnąć bardzo ambitne cele komercyjne. Poziom wyzwania jest bardzo wysoki. Spotkania z klientami są bardzo zróżnicowane. Niektóre z nich to prestiżowe spotkania z prezesami dużych hurtowni motoryzacyjnych. Inne spotkania to małe, brudne serwisy mechaniczne, ale bardzo związane z Renault. Każdy klient potrzebuje zupełnie innych argumentów, aby dokonać zakupów. Wieloletnie doświadczenie w Sodicam oraz liczne szkolenia handlowe pomagają mi dostosować mój sposób bycia i argumenty do każdego klienta. Praca jest ciężka, ale fajna. Daje możliwość dokonywania wielu własnych wyborów i planowania strategii, ale tylko pod warunkiem osiągnięcia zamierzonych celów. Musisz także ściśle współpracować z działami hurtowymi R1, rozwijać i motywować VPR oraz bardzo dokładnie raportować. Bez świetnej relacji z działem hurtowym R1 sukces nie jest możliwy. Trudności spowodowane są częstymi brakami dostępności części w naszym magazynie, ciągłymi zmianami cen oraz koniecznością utrzymania dealera w dobrej kondycji. Kiedy jest to bardzo trudne, mówimy w Sodicam: mamy po co żyć."

nasza misja

Nie wiesz jak zmienić oponę? Nie ma problemu.

Niektórzy z naszych pracowników nie mają nawet prawa jazdy. Ale wszyscy kierujemy się tym samym: pasją. Pasja, która wynika z naszej wspólnej misji: uczynić mobilność zrównoważoną i dostępną dla wszystkich na całym świecie. Jeśli interesuje Cię przyszłość mobilności, czytaj dalej.

Renault Group na świecie

jesteśmy w

39

krajach

zatrudniamy

156000

pracowników

posiadamy

21

specjalizacji

Renaulution

Strategia Grupy Renault to ambitny program transformacji, polegający na odejściu od wolumenu do wartości.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

odkryj wszystkie nasze nowości