Specjalna oferta

Wybierz swój model Renault do natychmiastowego odbioru w specjalnie przygotowanej ofercie finansowej.

clio

Renault Clio

Zyskaj 5 000 zł wybierając Renault Clio w specjalnej ofercie do natychmiastowego odbioru.
megane

Renault Megane E-Tech 100% electric

Zyskaj do 58 000 zł wybierając Renault Megane E-Tech 100% electric w specjalnej ofercie z możliwością skorzystania z programu dopłat rządowych "Mój elektryk".
Austral w specjalnej ofercie dostępny od ręki

Renault Austral

Zyskaj 10 000 zł na wkład własny wybierając Renault Austral w specjalnej ofercie.
captur fast track

Renault Captur

Zyskaj 2 000 zł na wkład własny wybierając Renault Captur w specjalnej ofercie do natychmiastowego odbioru.
Arkana

Renault Arkana

Zyskaj 10 000 zł wybierając Renault Arkana w specjalnej ofercie do natychmiastowego odbioru.
megane

Renault Megane

Zyskaj 7 000 zł na wkład własny wybierając Renault Megane w specjalnej ofercie.
Megane Grandtour w specjalnej ofercie dostępny od ręki

Renault Megane Grandtour

Zyskaj 7 000 zł na wkład własny wybierając Renault Megane Grandtour w specjalnej ofercie.
megane grandcoupe w specjalnej ofercie

Renault Megane Grandcoupe

Zyskaj 7 000 zł na wkład własny wybierając Renault Megane Grandcoupe w specjalnej ofercie.
Koleos w specjalnej ofercie dostępny od ręki

Renault Koleos

Zyskaj 20 000 zł wybierając Renault Koleos w specjalnej ofercie do natychmiastowego odbioru.

*Zysk zależy od rodzaju modelu i wersji wybranego pojazdu i stanowi sumę udzielanego rabatu oraz promocyjnego ubezpieczenia. Liczba aut w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach. Wersje mogą zawierać opcje dodatkowo płatne.

 

Zysk zależy od rodzaju modelu i wersji wybranego pojazdu i stanowi sumę udzielanego rabatu, promocyjnego ubezpieczenia oraz maksymalnej wartości możliwego do uzyskania dofinansowania w Programie "Mój elektryk" w kwocie 27 000,00 PLN. Uzyskanie dofinansowania i jego rzeczywista wysokość są uzależnione od spełnienia warunków Programu oraz decyzji operatora Programu. Z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych w Programie, dofinansowanie jest wypłacane w formie refundacji, tj. po nabyciu pojazdu elektrycznego i zapłacie jego pełnej ceny. Szczegóły Programu na stronie https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/o-programie. Renault Polska Sp. z o.o. ani Autoryzowani Partnerzy Renault nie odpowiadają za realizację Programu ani informacje podawane na w/w stronie. Liczba aut w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach. Wersje mogą zawierać opcje dodatkowo płatne.

 

Zysk zależy od rodzaju, modelu i wersji wybranego pojazdu i stanowi dopłatę do wkładu własnego w finansowaniu Easy Box w RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (dopłata obniży wysokość raty i koszt kredytu). Oferta obowiązuje od 30.08.2023 do 31.12.2023 r. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności w salonie. Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Renault. 

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.