image

Samochody osobowe Renault

Hatchback, samochód miejski, pick-up, 4x4, SUV, van, crossover… Szukasz idealnego samochodu dla siebie? Poznaj wszystkie nasze modele i znajdź samochód Renault dla siebie.

dostępny także w wersji
  • hybryda
CLIO
już od 59 900 zł
  • elektryczny
ZOE E-TECH ELEKTRYCZNE
już od 124 900 zł
dostępny także w wersji
  • hybryda plug-in
CAPTUR
już od 76 400 zł
dostępny także w wersji
  • hybryda plug-in
MEGANE
już od 84 900 zł
MEGANE R.S.
już od 159 900 zł
dostępny także w wersji
  • hybryda plug-in
MEGANE GRANDTOUR
już od 89 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 95 900 zł
KADJAR
już od 104 900 zł
dostępny także w wersji
  • hybryda
NOWA ARKANA
już od 113 900 zł
KOLEOS
już od 131 900 zł
NOWY TRAFIC OSOBOWY
już od 135 350 zł
NOWY TRAFIC SPACECLASS
już od 177 350 zł

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej