image

Aktualności Renault

Aktualności

Wszystkie aktualności na temat Renault w Polsce.

ELAB - Miasto Czystego Transportu

Projekt ELAB - Miasto Czystego Transportu

Już 17,5 tysięcy kilometrów przejechały pojazdy w ramach największego w Europie Środkowo-Wschodniej badania TCO i emisyjności samochodów elektrycznych i spalinowych.

Zielona Ostoja Renault

Zielona Ostoja Renault

Grupa Renault we współpracy z miastem Otwock oraz JYSK rozpoczęła budowę Zielonej Ostoi Renault - pierwszej otwartej przestrzeni do lokalnej edukacji ekologicznej. Otwarcie Zielonej Ostoi Renault, zlokalizowanej w Rezerwacie Świder, planowane jest na wiosnę 2021. 

Prototyp elektryczny Renault 5 E-TECH z przodu

Prototyp elektryczny Renault 5 E-TECH

Marka Renault wkracza w nową erę, wprowadzając własną „Nową Fale”. Wnosi powiew nowoczesności na europejski rynek, stając się marką technologii, usług i energii.

Megane eVISION Showcar z przodu

Renault liderem rynku samochodów dostawczych w Polsce

Renault zostało liderem rynku samochodów dostawczych w Polsce z wynikiem 8922 nowo zarejestrowanych aut w minionym roku.

Megane eVISION Showcar z przodu

Megane eVISION Showcar to zapowiedź nowej generacji samochodów elektrycznych Renault

Dzięki nowej platformie Megane eVISION Showcar zyskuje dostęp do najnowocześniejszych technologii, które przesuwają granice możliwości auta elektrycznego, zapewniając już dziś osiągi oczekiwane po autach jutra.

flota samochodów Renault

Wyceń i odsprzedaj swój samochód – nowe narzędzie Renault

Renault jako jedyna firma wśród importerów samochodów w Polsce wprowadza narzędzie do automatycznej wyceny odkupu samochodu używanego online. 

flota samochodów Renault

Flota Renault dla Alior Banku

Alior Bank wymienił swoją flotę na blisko 600 nowych samochodów Renault. Wśród zakupionych modeli znalazło się m.in. Clio V – ekonomiczny i ekologiczny model z fabrycznie montowaną instalacją LPG. Dla banku to świadoma inwestycja w ograniczanie emisji CO2 samochodów służbowych.

Renault Morphoz z przodu na tle budynku

Renault Morphoz - modułowy crossover z napędem w 100% elektrycznym

Renault Morphoz to modułowy studyjny crossover z napędem w 100% elektrycznym, z możliwością indukcyjnego doładowania nawet podczas jazdy. Zapewnia dostęp do Internetu i mobilnych usług oraz możliwość jazdy autonomicznej poziomu 3.

driving electric

Nowe hybrydowe Renault

Grupa Renault konsekwentnie realizuje strategię elektryfikacji gamy i wprowadza na rynek nowe hybrydowe Renault Clio E-Tech i nowe hybrydowe Renault Captur E-Tech plug-in.

driving electric

Renault Zoe zdobywa dwie nagrody Driving Electric

Renault Zoe uhonorowano tytułem Samochód Roku 2020 w ramach nagród Driving Electric. Zoe zdobyło również nagrodę dla Najlepszego Samochodu Elektrycznego segmentu B.

Top Gear awards 2019

Grupa Renault wybrana producentem roku przez TopGear.com

Grupa Renault została ogłoszona Producentem Roku w konkursie TopGear.com Awards.

 

Nagroda ta jest wyrazem uznania dla osiągnięć Renault, Dacii i Alpine w 2019 roku. Specjalne wyróżnienia przyznano też modelom Megane R.S. Trophy-R oraz Zoe, które zwyciężyły w kategoriach: „Performance Car of the Year” i „City Car of the Year”.

clio z przodu

Renault Clio ― Najbezpieczniejszy samochód miejski na rynku zdaniem EURO NCAP

Samochód ma optymalną konstrukcję nadwozia, zmienioną konstrukcję siedzeń i pasy bezpieczeństwa z pirotechnicznymi napinaczami i ogranicznikiem napięcia, które zapewniają świetne trzymanie ciała niezależnie od sylwetki i zajmowanego przez użytkownika miejsca. Renault jest ambasadorem technologii Fix4sure, która gwarantuje doskonałe utrzymanie ciała użytkownika i pozwala uniknąć tzw. nurkowania.

Captur z przodu

Pięć gwiazdek EURO NCAP dla Captura

Renault Captur uzyskało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Lider na rynku miejskich SUV-ów dba o użytkowników, oferując im bezpieczeństwo czynne i bierne na najwyższym poziomie.

Car of the Year 2020

Renault Clio w finale konkursu Car of the Year 2020

W jury konkursu Car of the Year 2020 zasiada 60 dziennikarzy z 23 europejskich państw. Spośród 35 kandydatów – nowych samochodów dostępnych w sprzedaży w minimum pięciu krajach w Europie – wybrali siedem modeli nominowanych do nagrody. Wśród nich znalazło się Renault Clio. Zwycięzca Car of the Year ma zostać ogłoszony 2 marca 2020 r., tuż przed rozpoczęciem targów motoryzacyjnych w Genewie.

Car of the Year 2020

Anna Dereszowska testuje Renault Captur

Renault Polska zaprosiło ambasadorkę marki Annę Dereszowską oraz przedstawicieli mediów na testy najnowszej generacji modelu Captur. Renault Captur trafi do polskich salonów w styczniu przyszłego roku. Goście mieli okazję przetestować auto na drogach województwa lubelskiego.

Kangoo E-Tech elektryczne ładowanie

Renault Kangoo E-tech elektryczne w innogyGO!

innogyGO! we współpracy m.in. z Renault Polska uruchomiło pilotażową usługę carsharingu elektrycznych vanów w Warszawie. W ramach tego projektu dwa Kangoo E-Tech elektryczne oraz jeden Master E-Tech elektryczny zostały udostępnione w obrębie sieci handlowych.

Clio z przodu

Pięć gwiazdek EURO NCAP dla Clio - Najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich

Renault Clio uzyskało niezwykle prestiżową ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Bestsellerowy model Grupy Renault został przetestowany przez Euro NCAP zgodnie z nowym, zaostrzonym protokołem, który obowiązuje od 2018 roku. Samochód otrzymał maksymalną ocenę i najwyższe wyniki spośród wszystkich modeli oferowanych aktualnie na rynku.

renault polska

X edycja Profesjonalnego Testu Flotowego Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych

Po raz pierwszy w historii testu aż trzy modele Grupy Renault zostały nagrodzone w tej samej edycji.

 

Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych zostało utworzone w 2005 roku w celu kształtowania i wpływania na branżę flotową poprzez propagowanie wiedzy o zarządzaniu pojazdami. SKFS jest najważniejszym organem zrzeszającym osoby zarządzające flotami samochodowymi w Polsce.

Klub Kamila Stocha

Renault Trafic dołącza do klubu Kamila Stocha

Renault Polska użyczy dwa samochody Renault Trafic Passenger Pack Clim 3,0t z silnikiem Energy 1.6 dCi 145 do dyspozycji klubu sportowego Kamila Stocha Eve-nement Zakopane. Sportowa inicjatywa rozpoczęta cztery lata temu zrzesza najmłodszych adeptów skoków narciarskich w kraju.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej