image

Aktualności Renault

Aktualności

Wszystkie aktualności na temat Renault w Polsce.

flota samochodów Renault

Wyceń i odsprzedaj swój samochód – nowe narzędzie Renault

Renault jako jedyna firma wśród importerów samochodów w Polsce wprowadza narzędzie do automatycznej wyceny odkupu samochodu używanego online. 

Więcej
flota samochodów Renault

Flota Renault dla Alior Banku

Alior Bank wymienił swoją flotę na blisko 600 nowych samochodów Renault.

Wśród zakupionych modeli znalazło się m.in. Clio V – ekonomiczny i ekologiczny model z fabrycznie montowaną instalacją LPG. Dla banku to świadoma inwestycja w ograniczanie emisji CO2 samochodów służbowych.

Więcej
Renault MORPHOZ z przodu na tle budynku

Renault MORPHOZ - modułowy crossover z napędem w 100% elektrycznym

Renault MORPHOZ to modułowy studyjny crossover z napędem w 100% elektrycznym, z możliwością indukcyjnego doładowania nawet podczas jazdy. Zapewnia dostęp do Internetu i mobilnych usług oraz możliwość jazdy autonomicznej poziomu 3.

Więcej
driving electric

Nowe hybrydowe Renault

Grupa Renault konsekwentnie realizuje strategię elektryfikacji gamy i wprowadza na rynek nowe hybrydowe Renault CLIO E-Tech i nowe hybrydowe Renault CAPTUR E-Tech Plug-In.

Więcej
driving electric

Nowe Renault ZOE zdobywa dwie nagrody DrivingElectric

Nowe Renault ZOE uhonorowano tytułem Samochód Roku 2020 w ramach nagród DrivingElectric. ZOE zdobyło również nagrodę dla Najlepszego Samochodu Elektrycznego segmentu B.

Więcej
KANGOO Z.E. ładowanie

Grupa Renault wybrana producentem roku przez TopGear.com

Grupa Renault została ogłoszona Producentem Roku w konkursie TopGear.com Awards.

 

Nagroda ta jest wyrazem uznania dla osiągnięć Renault, Dacii i Alpine w 2019 roku. Specjalne wyróżnienia przyznano też modelom Megane R.S. Trophy-R oraz nowe ZOE, które zwyciężyły w kategoriach: „Performance Car of the Year” i „City Car of the Year”.

Więcej
clio z przodu

Nowe Renault CLIO ― Najbezpieczniejszy samochód miejski na rynku zdaniem EURO NCAP

Samochód ma optymalną konstrukcję nadwozia, zmienioną konstrukcję siedzeń i pasy bezpieczeństwa z pirotechnicznymi napinaczami i ogranicznikiem napięcia, które zapewniają świetne trzymanie ciała niezależnie od sylwetki i zajmowanego przez użytkownika miejsca. Renault jest ambasadorem technologii Fix4sure, która gwarantuje doskonałe utrzymanie ciała użytkownika i pozwala uniknąć tzw. nurkowania.

Więcej
captur z przodu

Pięć gwiazdek EURO NCAP dla Nowego CAPTURA

 

Nowe Renault Captur uzyskało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Lider na rynku miejskich SUV-ów dba o użytkowników, oferując im bezpieczeństwo czynne i bierne na najwyższym poziomie.

Więcej
Car of the Year 2020

Nowe Renault CLIO w finale konkursu Car of the Year 2020

W jury konkursu Car of the Year 2020 zasiada 60 dziennikarzy z 23 europejskich państw. Spośród 35 kandydatów – nowych samochodów dostępnych w sprzedaży w minimum pięciu krajach w Europie – wybrali siedem modeli nominowanych do nagrody. Wśród nich znalazło się nowe Renault Clio. Zwycięzca Car of the Year ma zostać ogłoszony 2 marca 2020 r., tuż przed rozpoczęciem targów motoryzacyjnych w Genewie.

WIĘCEJ
Car of the Year 2020

Anna Dereszowska testuje Nowe Renault CAPTUR

Renault Polska zaprosiło ambasadorkę marki Annę Dereszowską oraz przedstawicieli mediów na testy najnowszej generacji modelu Captur. Nowe Renault Captur trafi do polskich salonów w styczniu przyszłego roku. Goście mieli okazję przetestować auto na drogach województwa lubelskiego.

WIĘCEJ
KANGOO Z.E. ładowanie

Renault KANGOO Z.E. w innogyGO!

 

innogyGO! we współpracy m.in. z Renault Polska uruchomiło pilotażową usługę carsharingu elektrycznych vanów w Warszawie. W ramach tego projektu dwa Kangoo Z.E. oraz jeden Master Z.E. zostały udostępnione w obrębie sieci handlowych.

Więcej
clio z przodu

Pięć gwiazdek EURO NCAP dla Nowego CLIO - Najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich

Nowe Renault Clio uzyskało niezwykle prestiżową ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Bestsellerowy model Grupy Renault został przetestowany przez Euro NCAP zgodnie z nowym, zaostrzonym protokołem, który obowiązuje od 2018 roku. Samochód otrzymał maksymalną ocenę i najwyższe wyniki spośród wszystkich modeli oferowanych aktualnie na rynku.

Więcej
renault polska

X edycja Profesjonalnego Testu Flotowego Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych

Po raz pierwszy w historii testu aż trzy modele Grupy Renault zostały nagrodzone w tej samej edycji.

 

Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych zostało utworzone w 2005 roku w celu kształtowania i wpływania na branżę flotową poprzez propagowanie wiedzy o zarządzaniu pojazdami. SKFS jest najważniejszym organem zrzeszającym osoby zarządzające flotami samochodowymi w Polsce.

Więcej
clio z przodu

Polscy skoczkowie dołączyli do akcji 365 Dni Testów Renault

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny zwycięzcy Pucharu Narodów w skokach narciarskich dołączyli do grupy testerów akcji 365 Dni Testów Renault.

Więcej
klub kamila stocha

Renault TRAFIC dołącza do klubu Kamila Stocha

 

Renault Polska użyczy dwa samochody Renault Trafic Passenger Pack Clim 3,0t z silnikiem Energy 1.6 dCi 145 do dyspozycji klubu sportowego Kamila Stocha Eve-nement Zakopane. Sportowa inicjatywa rozpoczęta cztery lata temu zrzesza najmłodszych adeptów skoków narciarskich w kraju.

Więcej
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej