image

Aktualności Renault

Aktualności

Wszystkie aktualności na temat Renault w Polsce.

Car of the Year 2020

Nowe Renault CLIO W finale konkursu Car of the Year 2020

W jury konkursu Car of the Year 2020 zasiada 60 dziennikarzy z 23 europejskich państw. Spośród 35 kandydatów – nowych samochodów dostępnych w sprzedaży w minimum pięciu krajach w Europie – wybrali siedem modeli nominowanych do nagrody. Wśród nich znalazło się nowe Renault Clio. Zwycięzca Car of the Year ma zostać ogłoszony 2 marca 2020 r., tuż przed rozpoczęciem targów motoryzacyjnych w Genewie.

WIĘCEJ
clio z przodu

Pięć gwiazdek EURO NCAP dla Nowego CLIO - Najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich

Nowe Renault Clio uzyskało niezwykle prestiżową ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Bestsellerowy model Grupy Renault został przetestowany przez Euro NCAP zgodnie z nowym, zaostrzonym protokołem, który obowiązuje od 2018 roku. Samochód otrzymał maksymalną ocenę i najwyższe wyniki spośród wszystkich modeli oferowanych aktualnie na rynku.

Więcej
clio z przodu

Polscy skoczkowie dołączyli do akcji 365 Dni Testów Renault

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny zwycięzcy Pucharu Narodów w skokach narciarskich dołączyli do grupy testerów akcji 365 Dni Testów Renault.

 

Kampania jest kolejną odsłoną akcji 365 Dni Testów Renault. Ma ona na celu zachęcenie do testowania samochodów oraz sprawdzenia ich technologii w warunkach codziennego użytkowania. Każdy z łatwością może na stronie testujzpasja.pl zapisać się na wyjątkową 24-godzinną samodzielną jazdę testową. W ramach akcji można testować Renault Kadjar i Megane, a niebawem dołączą do nich kolejne modele.

 

Kreacje z udziałem popularnych skoczków obejrzymy w mediach społecznościowych. Kampania startuje we wrześniu i potrwa przez cały sezon skoków narciarskich.

Więcej
kajdar z tyłu na drodze

365 dni testów Renault: wyjątkowa akcja jednodniowych jazd testowych

Zgodnie z hasłem Easy Life Renault stale poszukuje nowych sposobów na to, by ułatwić życie użytkownikom swoich samochodów i jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby klientów.
Będzie można się o tym przekonać podczas jednodniowych jazd testowych w ramach akcji 365 dni testów Renault. Wkrótce klienci zyskają również dostęp do nowej oferty serwisowej Renault oraz rozwiązań finansowych i ubezpieczeń.

Więcej
klub kamila stocha

Renault Trafic dołącza do klubu Kamila Stocha

Renault Polska użyczy dwa samochody Renault Trafic Passenger Pack Clim 3,0t z silnikiem Energy 1.6 dCi 145 do dyspozycji klubu sportowego Kamila Stocha Eve-nement Zakopane. Sportowa inicjatywa rozpoczęta cztery lata temu zrzesza najmłodszych adeptów skoków narciarskich w kraju.

Więcej