Renault partnerem premium Roland-Garros

Renault partnerem premium

Roland-Garros

Renault - Flotte électrique Roland-Garros

Renault x Roland-Garros

Renault i Roland-Garros mają te same korzenie: narodziły się we Francji z silnymi ambicjami międzynarodowymi. Obie marki łączą wspólne wartości: „Made Of France”, pasja i odwaga.


Partnerstwo Renault i Francuskiej Federacji Tenisowej (FFT) opiera się na dwóch filarach: zrównoważonej mobilności i odpowiedzialności społecznej. 

 

Logo Renault będzie widoczne na siatkach pięciu głównych kortów przez cały czas trwania turnieju, od rund kwalifikacyjnych do finałów. 

Renault jest partnerem premium Roland-Garros

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

rozwiązania w zakresie mobilności

stacja ładowania

Aby móc ładować flotę pojazdów E-Tech 100% electric, Renault zainstalowało 40 punktów ładowania w pobliżu stadionu Roland-Garros na torze wyścigów konnych Paris-Longchamp.

 

Podczas turnieju przejechanych zostanie ponad 130 000 elektrycznych kilometrów.

zelektryfikowana flota

Zrównoważona mobilność jest kluczową kwestią dla obu marek.

Podczas turnieju zaangażowanie to znajdzie odzwierciedlenie w zapewnieniu floty skłdającej się z samochodów E-Tech 100% electric oraz E-Tech full hybrid, w ponad 80% zelektryfikowanej floty.

Renault przygotowuje również stoisko o powierzchni 150 m² w alejach Roland-Garros. Widzowie będą mogli zobaczyć w 100% elektryczne Renault 5 E-Tech.

carpooling

Renault, w ramach partnerstwa z Roland-Garros, uruchamia platformę wspólnego podróżowania, aby poprawić doświadczenia fanów tenisa, oferując im innowacyjne i ekologiczne rozwiązania transportowe.


Przed każdym meczem FFT zobowiązuje się poinformować posiadaczy biletów o możliwości dojazdu na stadion w ramach wspólnego przejazdu. Aby jeszcze bardziej ich zachęcić, pierwszym osobom, które zdecydują się na wspólny przejazd, zostanie zaproponowana możliwość bezpłatnego parkowania wokół Stade Roland Garros na czas trwania sesji*, a także zwiedzania stadionu.


*w zależności od dostępności miejsc

Renault 5 E-Tech 100% electric Roland-Garros

Renault - R5 Roland-Garros concept

Aby uczcić współpracę ze słynnym turniejem tenisowym, Renault wprowadza Renault 5 E-Tech 100% electric w wersji specjalnej Roland-Garros.

 

Wygląd zewnętrzny pojazdu wyróżnia się elegancją i sportowym charakterem. W tej specjalnej edycji dostępne są cztery kolory: biała perła, niebieski nocturne, czarny etoile, a także ekskluzywny szary schiste matowy. W dolnej części przednich drzwi znajduje się logo Roland-Garros na tle grafiki „Krzyża Świętego Andrzeja”, nawiązującej do architektury stadionu.

 

Charakterystyczna jasnoszara tapicerka wewnątrz samochodu o drobnym wzorze inspirowana jest techniczną odzieżą sportową.

odkryj również

Renault 5 E-Tech 100% electric

Renault 5 E-Tech 100% electric

poznaj
Scenic E-Tech 100% électrique

Scenic E-Tech 100% electric

poznaj
Rafale E-Tech full hybrid

Rafale E-Tech full hybrid

poznaj