image

RENAULT I ROLAND GARROS ŁĄCZĄ SIĘ, BY COŚ ZMIENIĆ

Renault zostaje Partnerem Premium mistrzostw Roland Garros jako dostawca samochodów elektrycznych. 

Renault zostało Partnerem Premium Roland Garros

Renault X Roland Garros

Nadchodzący turniej Roland Garros, który odbędzie się w dniach 22 maja – 5 czerwca, otworzy nowy rozdział w historii relacji między paryskim turniejem wielkoszlemowym i producentem samochodów. Począwszy od tegorocznej edycji, Renault przez pięć lat będzie Partnerem Premium turnieju Roland Garros, jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie.

 

Renault i turniej Roland Garros mają wspólne korzenie, obie marki narodziły się we Francji, mają szeroko zakrojone, międzynarodowe ambicje i łączą je wspólne wartości. Współpraca partnerska między Renault i Francuską Federacją Tenisa (FFT) narzucała się sama, gdyż opiera się na dwóch wspólnych filarach strategicznych: zrównoważonej mobilności i odpowiedzialności społecznej. 

flota samochodów elektrycznych

Zrównoważona mobilność stanowi prawdziwe wyzwanie dla obu marek. Renault przyspiesza swoją transformację, której celem jest stanie się marką w 100% elektryczną w Europie do 2030 roku.


Podczas turnieju, to zaangażowanie będzie widoczne poprzez udostępnienie floty 100 Megane E-Tech w 100% elektrycznych na sur 160 wszystkich samochodów Renault.  

 

Renault otrzyma również stoisko o powierzchni 150 m² w alejkach Roland Garros. Widzowie będą mogli poznać ofertę samochodów elektrycznych i zelektryfikowanych Renault reprezentowanych przez w 100% elektryczne Megane E-Tech, Renault 5 Prototype oraz nowy SUV Austral hybrid, którego światowa premiera publiczna będzie miała miejsce na turnieju Roland Garros. 

Renault MEGANE eVISION Showcar

Nowy Megane E-Tech elektryczny

zapisz się do newslettera
Nowy Austral hybrydowy E-Tech

Nowy SUV Austral E-Tech hybryda

zapisz się do newslettera
Renault 5 prototyp elektryczny

Renault 5 E-Tech Electric Prototype

poznaj go