Roland Garros

RENAULT I ROLAND-GARROS ŁĄCZĄ SIĘ, BY COŚ ZMIENIĆ

Od 2022 roku Renault jest Partnerem Premium mistrzostw Roland-Garros jako dostawca samochodów elektrycznych. 

Renault jest Partnerem Premium Roland-Garros

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Renault x Roland Garros

Renault x Roland Garros mają te same korzenie: narodziły się we Francji i posiadają tę samą silną ambicję międzynarodową. Obie marki współdzielą wartości: „Made in France”, pasja, odwaga.  

 

Partnerstwo pomiędzy Renault i Francuska Federacja Tenisowa
(FFT) opiera się na dwóch kluczowych zasadach: zrównoważona mobilność i odpowiedzialność społeczna.

 

Po raz pierwszy w historii Rolanda Garrosa, logo Renault będzie widniało na siatkach pięciu głównych kortów przez cały czas trwania turnieju, od kwalifikacji do finału. 

Renault Megane E-Tech electric

Megane E-Tech 100% electric

Kompaktowa sylwetka hatchbacka, rysy crossovera, wyrazisty tył i sportowa, opadająca linia dachu gwarantują niespotykany styl. 

Renault 5 Roland-Garros concept

Renault 5 Roland-Garros concept

W ramach partnerstwa Renault x Roland-Garros podpisanego w 2022 roku samochód pokazowy w 100% elektryczny jest ozdobiony nowym białym metaliczno-satynowym kolorem.

Renault 4EVER Trophy

Renault 4EVER Trophy

4EVER Trophy powraca do kultowego błękitu Ile-de-France, który zadebiutował w modelu 4L w 1962 roku.

gama samochodów elektrycznych

Zrównoważona mobilność stanowi prawdziwe wyzwanie dla obu marek. Renault przyspiesza swoją transformację, której celem jest stanie się marką w 100% elektryczną w Europie do 2030 roku.


Podczas turnieju, to zaangażowanie będzie widoczne poprzez udostępnienie floty 90 Megane E-Tech 100% electric, 30 Austral E-Tech full hybrid, 20 Espace E-tech full hybrid.

 

Renault będzie mieć stoisko o powierzchni 150 m² w alejkach Roland Garros. Widzowie mogą odkryć zupełnie nowego Espace E-Tech full hybrid, całkowicie nowego Austral E-Tech full hybrid, a także 4ever Trophy E-Tech 100% electric i Renault 5 Roland-Garros concept E-Tech 100% electric.

GIVE ME 5

W 2022 roku Renault wystartowało z GIVE ME 5, program odpowiedzialności społecznej dla młodych pokoleń.

 

Na początku, Renault chce promować grę w tenisa w miastach, budując korty tenisowe we współpracy z artystami i organizacjami non-profit. Po ukończeniu trzech kortów tenisowych we Francji w 2022 roku, Renault rozwija ten program na arenie międzynarodowej w 2023.

 

Aby wesprzeć finansowanie projektu GIVE ME 5, Renault rozpoczyna „Let Challenge” w czasie turnieju Roland-Garros. Zawsze gdy piłka serwisowa dotknie taśmy siatki, zanim upadnie na pole przeciwnika, co zdarza się średnio ponad 2000 razy w dwutygodniowym turnieju, Renault przekazuje 100 euro na rzecz tej inicjatywy społecznej. 

odkryj również

Renault MEGANE eVISION Showcar

Megane E-Tech 100% electric

poznaj
Nowy Austral hybrydowy E-Tech

Austral E-Tech full hybrid

poznaj
Renault 5 prototyp elektryczny

Renault 5 E-Tech Electric Prototype

poznaj