POMOC W PRZYPADKU AWARII

Zadzwoń na numer Renault Assistance: (+48) 22 852 41 11

 

Pomożemy, podpowiemy i zorganizujemy holowanie do naszych Autoryzowanych Partnerów Renault.

 

W przypadku kolizji/wypadku zadzwoń na specjalną linię programu POMOC KOLIZJA: (+48) 22 852 41 15 lub wypełnij formularz.

 

Numery są czynne 24h na dobę 7 dni w tygodniu

Renault Assistance

Dzięki Renault Assistance możemy znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie w awaryjnej sytuacji - w każdych warunkach, w całej Europie i to w jak najkrótszym czasie.

W przypadku awarii:

 • 1

  Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego: ulokuj pojazd tak, by nie powodował utrudnień i zagrożenia w ruchu, włącz światła awaryjne i ustaw trójkąt ostrzegawczy.

 • 2

  Przygotuj dane pojazdu: numer VIN (możesz go znaleźć w dowodzie rejestracyjnym - pole E, na przedniej szybie samochodu lub w aplikacji MyRenault) i zapamiętaj lub zapisz aktualny przebieg.

 • 3

  Zadzwoń na numer Renault Assistance (+48) 22 852 41 11 - zostaniesz przeprowadzony przez konsultanta przez cały proces zgłaszania awarii.

 • 4

  Jeśli to możliwe - usprawnimy pojazd na miejscu zdarzenia, w przeciwnym wypadku odholujemy samochód do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Renault.

 • 5

  Zgłoś się do serwisu, aby dopełnić formalności związane ze zleceniem naprawy, a Autoryzowany Serwis Renault niezwłocznie rozpocznie diagnostykę i naprawę.

Sprawdź dlaczego warto wybrać Autoryzowanego Partnera Renault - niezależnie od wieku samochodu.

Oryginalne części zamienne

 

Oryginalne części zamienne 

 

 

Technologie napraw producenta 

 

Gwarancja producenta na naprawy mechaniczne i karoseryjne 

 

 

Diagnostyka i obsługa na najwyższym poziomie

Zadbaj o swój samochód!