image

Marka Renault

Właśnie ta pasja nas inspiruje i motywuje każdego dnia. Całą naszą pasję wkładamy w spełnianie Twoich potrzeb, aby nasze produkty i usługi pozwoliły właśnie Tobie żyć z pasją.

życie z pasją

Co nas wyróżnia?

Renault TREZOR Concept

French Design

Zmysłowy i ciepły styl, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ... oraz innowacyjne koncepty, które odświeżają kodeks rynku samochodowego. Właśnie to nazywamy French Design. 

Renault wnętrze kabiny

Easy Life

Nasza obietnica pełnego wsparcia, spełniania Twoich potrzeb i ułatwiania codziennych obowiązków, abyś mógł/mogła jeszcze bardziej korzystać z życia.

Nasze doświadczenie

  • Mégane R.S. z tyłu

R.S.

Sporty samochodowe leżą w samym centrum naszej historii. Od Formuły 1™ do Renault Sport Series, jesteśmy nakręcani zamiłowaniem do rywalizacji.

 

Nasze wyjątkowe zwycięstwa są owocem naszej wiedzy i umiejętności. Poza naszym doświadczeniem na torach całego świata, naszym celem jest udostępnienie Tobie jak najlepszych technologii R.S. poprzez naszą gamę samochodów sportowych.

poznaj gamę R.S.
  • Renault zoe na drodze z przodu

Samochody elektryczne Renault

Jako pionierzy i liderzy mobilności elektrycznej, chcemy sprawić, aby codzienne korzystanie z pojazdów w 100% elektrycznych było łatwiejsze i dostępniejsze, dzięki naszej gamie produktów, rozwiązań i dedykowanych usług.

 

Zero stresu, zero emisji podczas użytkowania, prostota w prowadzeniu i ładowaniu, nasza gama pojazdów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, potrafi dopasować się do Twoich codziennych potrzeb, spełniając jednocześnie wyzwania w kwestii ochrony środowiska dzisiaj i jutro.

poznaj gamę samochodów elektrycznych Renault
  • Renault TALISMAN INITIALE PARIS z przodu

INITIALE PARIS

Podaruj sobie to, co najlepsze z French Design dzięki INITIALE PARIS. Wyraźny design, doskonałe materiały, wysokiej jakości system audio oraz technologia MULTI-SENSE zależnie od modelu, INITIALE PARIS bierze to, co najlepsze z naszej wiedzy, aby stworzyć doświadczenie, które inspiruje Twoje zmysły każdego dnia.

  • Renault gama samochodów dostawczych

Renault Pro+

Renault Pro+, to gama pojazdów dostawczych, usług oraz sieci dedykowanych klientom biznesowym.

 

Nasza ambicja? Ułatwienie Ci życia poprzez odpowiednie rozwiązania spełniające wymagania Twojego zawodu i poprawiające skuteczność Twojej działalności. 

poznaj Renault Pro+

Nasze technologie

Renault R-LINK

R-LINK

Wśród naszych zintegrowanych systemów multimedialnych, R-LINK 2 oraz R-LINK Evolution oferują intuicyjne prowadzenie pojazdu i stałą łączność z Internetem.

Renault MULTI-SENSE

MULTI-SENSE

Włącz MULTI-SENSE poprzez wbudowany ekran dotykowy R-LINK 2 i pozwól mu ustawić wszystkie technologie prowadzenia zainstalowane w Twoim samochodzie.

Renault 4CONTROL

4CONTROL

Kontroluj tor jazdy w każdych okolicznościach dzięki wyjątkowej technologii 4CONTROL, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z jazdy.

Jakość, nasze zobowiązanie na co dzień

  • kontrola jakości renault

Od ponad 120 lat, towarzyszymy Ci każdego dnia w Twoich podróżach. Zaufanie, którym nas obdarzyłeś(aś) jest podstawą naszego rozwoju.

 

Właśnie dlatego zobowiązujemy się, od biura projektowego, aż do naszych salonów i warsztatów, aby wszystkie nasze samochody spełniały wymaganiom jakości i trwałości. Twoje zadowolenie to nasz priorytet. 

Chcesz poznać naszą gamę?

renault na skarpie z przodu

Poznaj

Nasza gama

nasze samochody osobowe
gamę Concept carów

Odkryj

Nasza gama concept carów

wszystkie nasze concept cary

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej