Marka Renault

Właśnie ta pasja nas inspiruje i motywuje każdego dnia. Całą naszą pasję wkładamy w spełnianie Twoich potrzeb, aby nasze produkty i usługi pozwoliły właśnie Tobie żyć z pasją.

Co nas wyróżnia?

Renault TREZOR Concept

french design

Zmysłowy i ciepły styl, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ... oraz innowacyjne koncepty, które odświeżają kodeks rynku samochodowego. Właśnie to nazywamy french design. 

Renault wnętrze kabiny

easy life

Nasza obietnica pełnego wsparcia, spełniania Twoich potrzeb i ułatwiania codziennych obowiązków, abyś mógł/mogła jeszcze bardziej korzystać z życia.

Nasze doświadczenie

Renault samochody elektryczne

samochody elektryczne

Jako pionierzy i liderzy mobilności elektrycznej, chcemy sprawić, aby codzienne korzystanie z pojazdów w 100% elektrycznych było łatwiejsze i dostępniejsze, dzięki naszej gamie produktów, rozwiązań i dedykowanych usług. 

 

Zero stresu, zero emisji podczas użytkowania, prostota w prowadzeniu i ładowaniu, nasza gama pojazdów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, potrafi dopasować się do Twoich codziennych potrzeb, spełniając jednocześnie wyzwania w kwestii ochrony środowiska dzisiaj i jutro.

poznaj gamę aut elektrycznych
samochody hybrydowe Renault benzynowo elektryczny

samochody hybrydowe

Nasze doświadczenie z pojazdami elektrycznymi niewątpliwie pomogło nam rozwinąć naszą ofertę pojazdów hybrydowych.

 

Zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu trakcji elektrycznej, nasze modele hybrydowe są synonimem osiągów, oszczędności paliwa i zmniejszonej emisji CO2 w porównaniu z ich termicznymi odpowiednikami 

 

Pod względem użytkowym stanowią one płynne przejście między silnikami termicznymi i elektrycznymi, przy czym silnik benzynowy przejmuje kontrolę w przypadku rozładowanego akumulatora elektrycznego.

poznaj gamę aut hybrydowych
Renault dostawcze PRO +

samochody dostawcze PRO+

Renault Pro+, to gama pojazdów dostawczych, usług oraz sieci dedykowanych klientom biznesowym.

 

Nasza ambicja? Ułatwienie Ci życia poprzez odpowiednie rozwiązania spełniające wymagania Twojego zawodu i poprawiające skuteczność Twojej działalności. 

poznaj gamę aut dostawczych

Nasze technologie

Renault R-LINK

open r-link

Wśród naszych zintegrowanych systemów multimedialnych, open r-link oferuje intuicyjne i połączone wrażenia z jazdy.

Renault MULTI-SENSE

multi-sense

Włącz multi-sense poprzez wbudowany ekran dotykowy i pozwól mu ustawić wszystkie technologie prowadzenia zainstalowane w Twoim samochodzie.

Renault 4CONTROL

4control

Kontroluj tor jazdy w każdych okolicznościach dzięki wyjątkowej technologii 4control, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z jazdy.

Jakość, nasze zobowiązanie na co dzień

kontrola jakości renault

Od ponad 120 lat, towarzyszymy Ci każdego dnia w Twoich podróżach. Zaufanie, którym nas obdarzyłeś jest podstawą naszego rozwoju.

 

Właśnie dlatego zobowiązujemy się, od biura projektowego, aż do naszych salonów i warsztatów, aby wszystkie nasze samochody spełniały wymaganiom jakości i trwałości. Twoje zadowolenie to nasz priorytet. 

Chcesz poznać naszą gamę?

renault captur w drodze

poznaj naszą gamę

nasze samochody osobowe
gamę Concept carów

odkryj naszą gamę samochodów koncepcyjnych

nasze concept cary

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.