image

Marka Renault

Właśnie ta pasja nas inspiruje i motywuje każdego dnia. Całą naszą pasję wkładamy w spełnianie Twoich potrzeb, aby nasze produkty i usługi pozwoliły właśnie Tobie żyć z pasją.

życie z pasją

Co nas wyróżnia?

Renault TREZOR Concept

French Design

Zmysłowy i ciepły styl, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz ... oraz innowacyjne koncepty, które odświeżają kodeks rynku samochodowego. Właśnie to nazywamy French Design. 

Renault wnętrze kabiny

Easy Life

Nasza obietnica pełnego wsparcia, spełniania Twoich potrzeb i ułatwiania codziennych obowiązków, abyś mógł/mogła jeszcze bardziej korzystać z życia.

Nasze doświadczenie

Mégane R.S. z tyłu

R.S.

Sporty samochodowe leżą w samym centrum naszej historii. Od Formuły 1™ do Renault Sport Series, jesteśmy nakręcani zamiłowaniem do rywalizacji.

 

Nasze wyjątkowe zwycięstwa są owocem naszej wiedzy i umiejętności. Poza naszym doświadczeniem na torach całego świata, naszym celem jest udostępnienie Tobie jak najlepszych technologii R.S. poprzez naszą gamę samochodów sportowych.

poznaj gamę R.S.
Renault zoe przód tył ładowanie samochodu elektrycznego

Samochody elektryczne Renault

Jako pionierzy i liderzy mobilności elektrycznej, chcemy sprawić, aby codzienne korzystanie z pojazdów w 100% elektrycznych było łatwiejsze i dostępniejsze, dzięki naszej gamie produktów, rozwiązań i dedykowanych usług.

 

Zero stresu, zero emisji podczas użytkowania, prostota w prowadzeniu i ładowaniu, nasza gama pojazdów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, potrafi dopasować się do Twoich codziennych potrzeb, spełniając jednocześnie wyzwania w kwestii ochrony środowiska dzisiaj i jutro.

poznaj gamę samochodów elektrycznych Renault
Renault TALISMAN INITIALE PARIS z przodu

INITIALE PARIS

Podaruj sobie to, co najlepsze z French Design dzięki INITIALE PARIS. Wyraźny design, doskonałe materiały, wysokiej jakości system audio oraz technologia MULTI-SENSE zależnie od modelu, INITIALE PARIS bierze to, co najlepsze z naszej wiedzy, aby stworzyć doświadczenie, które inspiruje Twoje zmysły każdego dnia.

Renault gama samochodów dostawczych

Renault Pro+

Renault Pro+, to gama pojazdów dostawczych, usług oraz sieci dedykowanych klientom biznesowym.

 

Nasza ambicja? Ułatwienie Ci życia poprzez odpowiednie rozwiązania spełniające wymagania Twojego zawodu i poprawiające skuteczność Twojej działalności. 

poznaj Renault Pro+

Nasze technologie

Renault R-LINK

R-LINK

Wśród naszych zintegrowanych systemów multimedialnych, R-LINK 2 oraz R-LINK Evolution oferują intuicyjne prowadzenie pojazdu i stałą łączność z Internetem.

Renault MULTI-SENSE

MULTI-SENSE

Włącz MULTI-SENSE poprzez wbudowany ekran dotykowy R-LINK 2 i pozwól mu ustawić wszystkie technologie prowadzenia zainstalowane w Twoim samochodzie.

Renault 4CONTROL

4CONTROL

Kontroluj tor jazdy w każdych okolicznościach dzięki wyjątkowej technologii 4CONTROL, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z jazdy.

Jakość, nasze zobowiązanie na co dzień

kontrola jakości renault

Od ponad 120 lat, towarzyszymy Ci każdego dnia w Twoich podróżach. Zaufanie, którym nas obdarzyłeś(aś) jest podstawą naszego rozwoju.

 

Właśnie dlatego zobowiązujemy się, od biura projektowego, aż do naszych salonów i warsztatów, aby wszystkie nasze samochody spełniały wymaganiom jakości i trwałości. Twoje zadowolenie to nasz priorytet. 

Chcesz poznać naszą gamę?

renault captur w drodze

Poznaj

Nasza gama

nasze samochody osobowe
gamę Concept carów

Odkryj

Nasza gama concept carów

wszystkie nasze concept cary

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.