video placeholder

pojazdy wyposażone w technologię

Renault E-Tech 100% electric

doświadczenie w dziedzinie Renault dzisiaj w 100% elektrycznych

E-Tech 100% electric - Renault

pojazdy E-Tech 100% electric

Technologia E-Tech 100% electric jest jedną z odpowiedzi Renault na nowe wyzwania mobilności. Know-how oparte na ponad 10-letnim doświadczeniu zarówno w zakresie rozwoju, jak i codziennego wsparcia, dzięki naszej sieci dealerów.

 

Jazda samochodem Renault E-Tech 100% electric jest płynna, elastyczna i cicha, bez szkodliwych emisji, w tym CO2.

E-Tech 100% electric, w 5 punktach

0 emisji CO2
0 emisji CO2

Samochód wyposażony w technologię Renault E-Tech 100% electric nie emituje zanieczyszczeń* w trakcie jazdy, dzięki czemu możesz wjeżdżać do stref niskiej emisji.

* zgodnie z normą WLTP

oszczędny
oszczędny

„Tankowanie do pełna” 3 razy bardziej ekonomiczne niż w pojeździe spalinowym dzięki wyłącznie elektrycznemu ładowaniu z publicznego lub domowego punktu. Obsługa techniczna do 30% tańsza dzięki trwalszym komponentom.

dynamiczne przyspieszanie
dynamiczne przyspieszanie

Płynniejsza i bardziej reaktywna jazda niż w pojazdach spalinowych. Pojazdy Renault E-Tech gwarantują większą przyjemność z jazdy dzięki reakcji silnika.

cichy
cichy

Samochód elektryczny jest cichy przy ruszaniu i podczas jazdy z prędkością powyżej 30 km/h. Brak hałasu i wibracji w trakcie podróży.

prekursor
prekursor

Pojazdy Renault E-Tech powstały w oparciu o nasze doświadczenie w projektowaniu samochodów elektrycznych: od 2012 roku i wprowadzenia na rynek Renault Zoe, który potwierdził status marki jako prekursora elektromobilności Renault.

jazda samochodem elektrycznym, po prostu

Codzienna jazda samochodem elektrycznym jest bardzo prosta.

Poznaj wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aby ułatwić sobie jazdę i uzyskać wsparcie w utrzymaniu swojego Renault. Wśród naszych często zadawanych pytań i na naszych stronach znajdziesz proste odpowiedzi na pytania dotyczące zasięgu, akumulatora, rozwiązań i czasów ładowania.

Twoje pytania na temat samochodów elektrycznych

poznaj również