4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT

4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT

przygoda dostępna dla wszystkich

historia 4L - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT

ikona nowej generacji

Przyszłe Renault 4 odda hołd swojemu kultowemu poprzednikowi wyprodukowanemu w 8 milionach sztuk.  To symbol zwinności i solidności… czasem w wersji luksusowej, a czasem w wersji podróżnej…

 

Aby uczcić 25. rocznicę 4L Trophy, Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT zostanie zaprezentowany w 100% elektrycznej wersji i obiecuje szalenie ekscytujące przygody. 

poznaj historię 4L
Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

100 %

elektryczny

100 kW

mocy silnika

770 mm

opony do pokonywania przeszkód

charakterystyczny design

gotowy na każdą przygodę

Z ulicy na drugi koniec świata, Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT to show-car w 100% elektryczny, gotowy na każdą ewentualność. Zawiera to, czego oczekują codzienni poszukiwacze przygód i odkrywcy: proste kształty, niezawodna odporność, minimalna obsługa techniczna, a także zerowy hałas i zerowa emisja COz układu wydechowego!

RODZINNA ATMOSFERA

Stworzony do jazdy w trudnych warunkach, ale także po to, by weekendy na łonie natury były przyjemniejsze, Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT reinterpretuje z nowoczesności cechy i osobowość „historycznego” 4L.

osłona chłodnicy i światła przednie - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT
osłona chłodnicy i światła przednie
dach - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT
dach z miejscem na koło zapasowe
słupek tylny - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT
chromowane obramowanie
nadkole - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT
nadkole w stylu samochodów terenowych
zderzak tylny - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT
zderzak tylny inspirowany 4L Evolution Rallye
pionowe światła tylne - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT
pionowe światła tylne

nowy wygląd

RENAULT 4EVER TROPHY W KOLORACH 4L Z 1962 ROKU

Renault 4ever Trophy E-Tech 100% electric świętuje publiczny debiut w nowym kolorze nadwozia podczas turnieju Roland-Garros 2023 w Paryżu. Oprócz kultowego koloru Ile-de-France Blue, fluorescencyjnie żółte akcenty na pasach dachowych, sprężynach amortyzujących i emblematach kół podkreślają jego wyrafinowany i inspirowany technologią design. Ekscytujący hołd dla kultowych piłek tenisowych Roland-Garros.

duch podróżnika

wizja przygody - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT

inna wizja przygody

Od 60 lat Renault 4 pozwala poszukiwaczom przygód odkrywać świat, zachwycając kierowców amatorów i zawodowych oraz przekazując wartości wzajemnej pomocy i dzielenia się. 

 

Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT inspiruje do dalekich podróży w nieznane. 

gotowy na każdą ekspedycję

Sam decydujesz, czy jechać w nieznane, czy eksplorować okolice. Bez względu na wybór Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT będzie na to gotowy. Różnorodny sprzęt terenowy, wytrzymały bagażnik dachowy, światła LED pozwalają czuć się komfortowo w każdym miejscu.

Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT
  • linia świateł
   linia świateł

   Wyjątkowa linia świateł w Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT, jakby osłona chłodnicy rozświetliła się przeszywającym spojrzeniem…

  • duże koła
   duże koła

   Aby ułatwić jazdę w terenie, duże felgi są wyposażone w opony 770 mm oraz system automatycznej kontroli ciśnienia powietrza.

  • Bumpery i akcesoria
   Bumpery i akcesoria

   Zamiast zderzaków są „bumpery”, które chronią samochód przed uderzeniami.

  • galeryjka dachowa
   galeryjka dachowa

   Pełen spokój dzięki możliwości przewiezienia wszystkiego, co pozwala na samowystarczalność: koło zapasowe, kanistry z wodą czy większa ilość sprzętu!

nowa era

w 100% elektryczny - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT

w 100% elektryczny

Dzięki w 100% elektrycznemu silnikowi zamontowanemu z przodu i platformie zaprojektowanej tak, aby pochłaniać wstrząsy i wibracje (smart effect), Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT wyprzedza samochody jutra.

 

4 w 1: oszczędność, trwałość, ochrona środowiska i przyjemność!

od pomysłu do rzeczywistości

podwaliny - Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT

podwaliny przyszłego Renault 4

Renault 4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT to w dużej mierze zapowiedź przyszłej produkcji elektrycznego Renault 4 oraz symbol przyszłości mobilności.

 

Zwinny, cichy, dbający o środowisko, zdolny do jazdy zarówno po bezdrożach, jak i utwardzonych drogach, sprawia, że ​​podróż jest prosta, oszczędna... i ekscytująca!

poznaj również...

awatar reno - Renault

reno, oficjalny awatar Renault

Renault przedstawia reno, swój oficjalny awatar.  Niedługo znajdziesz go na pokładzie przyszłych samochodów marki. W międzyczasie już wkrótce będzie można komunikować się z nim w dedykowanej aplikacji.

Renault 5 E-Tech electric prototype

R5 E-Tech electric prototype

Renault 5 E-Tech electric prototype popycha w przyszłość legendarne R5 w wersji w 100% elektrycznej.

Renault Scenic Vision

Renault Scenic Vision

Scenic Vision, samochód koncepcyjny z hybrydowym silnikiem wodorowo-elektrycznym, wykorzystujący materiały pochodzące z recyklingu i nadające się do recyklingu, ucieleśnia strategiczne zaangażowanie do zrównoważonego rozwoju Renault.