Ambasadorzy Renault

Anna Dereszowska Ambasadorka Renault Megane E-Tech electric
Maciej Zakościelny ambasador Renault Nowy Megane E-Tech electric
Maciej Zakościelny ambasador Renault Nowy Megane E-Tech electric

ANNA DERESZOWSKA I MACIEJ ZAKOŚCIELNY PRZESIADAJĄ SIĘ DO NOWEGO MEGANE E-TECH ELECTRIC

Anna Dereszowska i Maciej Zakościelny będą mieli okazję samodzielnie
przekonać się o zaletach jazdy samochodem elektrycznym. Nowy Megane E-Tech electric to dynamiczny, elegancki hatchback wyposażony w najnowocześniejsze technologie. 

przetestuj

"Bardzo zwracam uwagę na to, by mój tryb życia był możliwie najbardziej przyjazny dla środowiska. Nie inaczej jest w przypadku wyboru samochodu. Oprócz braku emisji spalin i dwutlenku węgla podczas jazdy zaletą elektrycznego auta jest niezwykle cicha praca silnika. W Megane E-Tech elektrycznym wnętrze jest dodatkowo wyciszone, dlatego nawet na autostradzie mogę bez problemu rozmawiać z pasażerami czy słuchać radia" - mówi Anna Dereszowska, ambasadorka marki Renault.

"Cenię sobie niezależność, którą daje samochód, ale zależy mi też na tym, by ograniczyć wpływ moich podróży na środowisko naturalne. Myślę, że auto elektryczne jest właśnie takim optymalnym wyborem i jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak komfortowy jest ten środek transportu. Megane E-Tech elektryczny świetnie się prowadzi, ma też wiele technologii, które czynią jazdę niezwykle przyjemną. Lubię słuchać muzyki w samochodzie, dlatego zwróciłem uwagę szczególnie na doskonały system audio marki Harman Kardon. Jestem bardzo ciekaw tej „podróży” - mówi Maciej Zakościelny, ambasador marki Renault.

Renault

Grupa Renault

Renault to przedsiębiorstwo międzynarodowe wywodzące się z Francji

poznaj naszą grupę
Renault

Nasze oferty zatrudnienia

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapoznaj się z naszymi ofertami z całego świata!

przyłącz się do nas
Renault

Centrum Prasowe

Dostęp do Centrum Prasowego Renault Polska wyłącznie dla dziennikarzy

zaloguj się