video placeholder

NOWE RENAULT

MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC

dla tych, którzy kochają podróże

moc

160 kW

czyli 220 KMdostępne w wersjach equilibre, techno oraz iconic

przyspieszenie

7,4 sek.

0-100 km/hdostępne w wersjach equilibre, techno oraz iconic

do

450 km

zasięgu (WLTP)dostępne w wersjach equilibre, techno oraz iconic

czyste wrażenia

czysty design

Kompaktowa sylwetka hatchbacka, rysy crossovera, wyrazisty tył i sportowa, opadająca linia dachu gwarantują niespotykany styl. Aerodynamiczny kształt nadaje wyrafinowanego wyglądu i obiecuje pasjonujące wrażenia z jazdy. 20’’ felgi aluminiowe, reflektory full LED z przodu i światła LED z efektem włókien 3D z tyłu oraz chromowane elementy w złocistym kolorze Warm Titanium zapewniają wyjątkowy design. 

Renault Megane E-Tech w 100% elektryczny - zbliżenie na kokpit
  • openR i openR link, interfejs nowej generacji

   Korzystaj z jednej z największych powierzchni cyfrowych z nowym ekranem openR o powierzchni użytkowej 774 cm2, aby wszystko mieć w zasięgi wzroku. Ciesz się obrazem HD. Zestaw liczników daje Ci dostęp do najważniejszych informacji: prędkość, nawigacja czy stan naładowania akumulatora.

  • ekscytująca jazda

   Nowy kokpit jest skierowany w stronę kierowcy. Przełączniki, pogrupowane wokół kierownicy o zmniejszonym rozmiarze uwalniają miejsce i sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza. Nowy układ kierowniczy ze wspomaganiem elektrycznym oraz obniżony środek ciężkości zapewniają elastyczną i bezpośrednią kontrolę nad pojazdem.

  • więcej przestrzeni

   Poszerzona konstrukcja połączona z nową deską rozdzielczą, brak tunelu przekładni rewolucjonizują ideę przestrzeni, z większą ilością miejsca na nogi i na schowki: Przestrzeń o promieniu 209 mm na wysokości kolan z tyłu oraz 33 l schowków w kabinie.

  • Inteligentny samochód

   Dzięki systemowi openR link z Google, Renault Megane E-Tech 100% electric wyposażony jest w system nowej generacji, który uprzedza Twoje potrzeby i dostosowuje się do Twojego środowiska, aby lepiej sprostać Twoim wymaganiom.

  • ekran w lusterku wstecznym

   Jednym prostym ruchem możesz przełączyć klasyczne lusterko wsteczne na widok z kamery, która jest zamontowana w podsufitce za tylną szybą. Dzięki temu możesz bez żadnych przeszkód obserwować widok za samochodem.

Renault Megane E-Tech 100% electric - przód, deska rozdzielcza, miejsca z tyłu, bagażnik

ergonomia i przestrzeń

Nowoczesna platforma CMF-EV Renault Megane E-Tech 100% electric pozwala na zastosowanie całkowicie płaskiej podłogi. 209 mm miejsca na nogi z tyłu, 33 l schowków i poszerzona konstrukcja kabiny w połączeniu z nową, ultra cienkim kokpitem openR zapewniają więcej przestrzeni dla pasażerów.

wrażenia z jazdy

Usiądź wygodnie w zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami kabinie, w której każdy element stara się ułatwić Ci jazdę. Siedząc w wygodnym regulowanym fotelu, możesz korzystać z dużego ekranu openR o powierzchni użytkowej 774 cm2 w kształcie odwróconej litery L.

modułowość i schowki

Ładowarka indukcyjna pod ekranem dotykowym, 2 gniazda USB-C z tyłu, modułowa konsola centralna i 33 l schowków oraz 440 l pojemności bagażnika. Renault Megane E-Tech 100% electric to nowy poziom praktyczności.

czysta technologia

Renault Megane E-Tech 100% electric - ekran openR

system Google: Twoje wrażenia z jazdy w trybie online

Dzięki systemowi openR link z Google, możesz skonfigurować do 5 kont, aby korzystać ze wszystkich ulubionych aplikacji i funkcji Google bez podłączania swojego smartfona.
Google Maps
Google Assistant
Google Playstore
Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

dźwięk premium Harman Kardon

Nowy, ekskluzywny system Harman Kardon o całkowitej mocy 410 W z 2 tweeterami na bokach deski rozdzielczej, 2 wooferami w panelach drzwi przednich, 2 tweeterami i 2 wooferami w panelach drzwi tylnych oraz 1 skrzynią basową w bagażniku zapewnia oszałamiające wrażenia muzyczne wszystkim pasażerom. Dzięki technologii Quantum Logic Surround™ i 5 trybom akustycznym, muzyka staje się niezapomnianą chwilą przyjemności.

Maksymalne bezpieczeństwo

26 systemów wspomagających jazdę, bezpieczeństwo i prowadzenie zapewni Ci spokojną  podróż.

Renault Megane E-Tech 100% electric - system wspomagania jazdy

systemy wspomagania jazdy

Ciesz się bardziej intuicyjną i płynniejszą podróżą dzięki 8 technologiom wspomagania jazdy dostępnym w Renault Megane E-Tech 100% electric.

Renault Megane E-Tech 100% electric - bezpieczeństwo

systemy bezpieczeństwa

Jedź bezpiecznie! Inteligentne systemy bezpieczeństwa czuwają nad warunkami na drodze i ostrzegają przed nieprzewidzianymi zdarzeniami drogowymi.

Renault Megane E-Tech 100% electric - system wspomagania parkowania

systemy wspomagania parkowania

Nie martw się o parkowanie równoległe i ułatw sobie manewrowanie korzystając z technologii wspomagania parkowania.

czysta elektryka

Renault Megane E-Tech 100% electric - platforma elektryczna

100% innowacji

Nowa platforma CMF-EV została wyposażona w ultrapłaski akumulator 60 kWh oraz silnik elektryczny o mocy 160 kW. Optymalne rozłożenie obciążenia, większy rozstaw osi, całkowicie płaska podłoga oraz bardzo niski środek ciężkości poprawiają zwinność i powiększają przestrzeń w kabinie.

Większy zasięg

Renault Megane E-Tech 100% electric jest najlżejszym samochodem w swoim segmencie (1637 kg). Na pokładzie system automatycznie steruje temperaturą akumulatora i silnika, aby zapewnić optymalne wykorzystanie energii. Zawsze zachowujesz maksymalną moc i największy możliwy zasięg.

Zaawansowana aerodynamika

Poszukiwanie innowacyjnej aerodynamiki przyczyniło się również do powiększenia zasięgu. Wysokość pojazdu, szerokość opon, kształt dachu, wyprofilowane aerodynamicznie zderzaki, wloty powietrza czy chowane klamki drzwi stanowią elementy zwiększające osiągi.

Samochód przemyślany od początku

Będący owocem doświadczenia w badaniach i rozwoju Renault oraz zapewniający do 450 km zasięgu (300 km przy akumulatorze 40 kWh), Renault Megane E-Tech 100% electric będzie Twoim towarzyszem w każdej podróży.

Renault Megane E-Tech 100% electric - ładowanie i zasięg

symuluj swój zasięg i czas ładowania

Podaj informacje dotyczące Twojego Renault Megane E-Tech 100% electric oraz wymagany poziom naładowania, aby oszacować zasięg oraz czas ładowania, w zależności od rodzaju terminala.

Renault Megane E-Tech 100% electric - rozwiązanie dotyczące ładowania

rozwiązania dotyczące ładowania

Do Twojej dyspozycji jest szeroki wachlarz dopasowanych ofert, umożliwiających ładowanie w domu, w pracy, w podróży lub w inny sposób. Renault Megane E-Tech 100% electric jest seryjnie wyposażony w kabel trybu 3 typ 2, którego można użyć do ładowania z domowego gniazda Wallbox lub z publicznego punktu ładowania.

Renault Megane E-Tech 100% electric - usługi online

bądź zawsze w kontakcie ze swoim samochodem

Ułatw swoją codzienność z aplikacją My Renault, zdalnie sterując samochodem ze swojego smartfona: pozostały zasięg, najbliższe stacje ładowania, programowanie ładowania, planowanie trasy i wiele więcej.

3 wersje do personalizacji

3 dostępne wersje

wersja nadwozia

equilibre
już od 184 900 zł
 • felgi aluminiowe 18" oston
 • kamera cofania
 • klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
 • światła przednie full LED

Więcej

Poznaj różne oferty finansowania oraz całą gamę akcesoriów, opracowanych specjalnie dla Twojego przyszłego Renault Megane E-Tech 100% electric.

Renault Megane E-Tech 100% electric - trade in

wycena

wyceń swój samochód

rozpocznij wycenę
Renault Megane E-Tech 100% electric - akcesoria

akcesoria

od przewożenia, poprzez ładowanie, aż do możliwości personalizacji

poznaj ofertę akcesoriów
Megane E-Tech 100 % electric samochód elektryczny Renault

Nowe Renault Megane E-Tech 100% electric

zwycięzca Car of The Year Polska 2023

dowiedz się więcej