RENAULT MEGANE E-TECH ELECTRIC Z TYTUŁEM CAR OF THE YEAR POLSKA 2023

Renault Megane E-Tech electric zwyciężyło w konkursie Car of the Year Polska 2023, zdobywając 98 punktów, czyli prawie dwukrotnie więcej niż kolejne auto.

megane e-tech electric

Tegoroczny finał pestiżowego konkursu Car of the Year Polska 2023 należał do Renault Megane E-Tech electric.


Do finałowej piątki Car of the Year Polska 2023 oprócz Renault Megane E-Tech electric i Dacii Jogger nominowano także takie modele, jak Nissan Ariya, Mazda CX60 i Peugeot 308. W konkursie Car of the Year Polska testowane są samochody debiutujące na krajowym rynku. Celem konkursu jest uhonorowanie najlepszego nowego samochodu przez szerokie grono przedstawicieli polskich redakcji. O przyznaniu nagrody zdecydowało w głosowaniu 20 jurorów. Łącznie w konkursie brały udział 32 samochody.

 

Renault Megane E-Tech electric pokonało konkurencję z dużą przewagą, jury było jednomyślne, najwyżej oceniając ten model i łącznie przyznało zwycięzcy 98 punktów, prawie dwukrotnie więcej niż kolejnemu finaliście. 

megane-e-tech-electric

Renault Megane E-Tech electric to kompaktowy, w 100% elektryczny samochód high-tech o przestronnym wnętrzu i przemyślanej, podnoszącej komfort jazdy ergonomii. To samochód połączony ze światem, zintegrowany zarówno z ekosystemem elektrycznym, jak i z cyfrowym ekosystemem użytkowników. Posiada system inteligentnego ładowania, a docelowo będzie także mógł w razie potrzeby oddawać część energii do sieci dzięki technologii vehicle-to-grid (V2G). Nowe Renault Megane E-Tech electric zostało wyposażone w najnowsze technologie, w tym w 26 inteligentnych systemów wspomagania prowadzenia.