image

Renault KWID Concept

Stanowiący zwieńczenie wspólnej pracy naszych zespołów na całym świecie concept car Renault KWID został stworzony z myślą o młodych klientach na nowych rynkach, takich jak Indie i Brazylia.

KWID Concept - Przód
KWID Concept - Przód
KWID Concept - Tył
KWID Concept - Prawy tył
KWID Concept

KWID Concept

Solidny i ludyczny design

Przyjazny, solidny i technologiczny, Renault KWID Concept nie przestaje pobudzać Twojej wyobraźni.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
KWID Concept - Lewy tył

Dron, który pomaga w jeździe

Opracowaliśmy i stworzyliśmy „latającego towarzysza”, pierwsze urządzenie tego typu w przemyśle samochodowym, zapewniające przyjemną i bezpieczną jazdę. Wyłania się z tylnej części dachu

KWID Concept

Concept-car „High-Tech”

Poza ludycznym i fantazyjnym stylem, Renault KWID Concept wyróżnia się również mnóstwem technologicznych nowinek.

KWID Concept - Lewa strona

Miejski, imponujący crossover

W modelu Renault KWID Concept, nasze zespoły projektowe położyły ogromny nacisk na połączenie kontrastów. Jego ludycznemu i przyjemnemu charakterowi odpowiada solidny wygląd, podkreślony okazałą osłoną chłodnicy oraz błotnikami w kształcie kwadratu. Renault KWID Concept z napędem na 2 koła bez kompleksu prezentuje swoją terenową linię nadwozia.

KWID Concept - Wnętrze

Wyjątkowe wnętrze

Z białym siedziskiem, 3 przednie fotele Renault KWID Concept wyglądają jakby wisiały w powietrzu. Rozświetlone z elastomerową powłoką w dwóch kolorach zachęcają do zajęcia w nich miejsca. Siedząc na zlokalizowanym na środku stanowisku kierowcy masz dostęp do informacji na wbudowanym ekranie dotykowym, który umożliwia sterowanie funkcjami samochodu i sterowanie dronem: Twoim „Latającym towarzyszem”.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y.

Odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

Odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.