Formuła 1 przyszłości: R.S. 2027 Vision

Formuła 1 przyszłości: R.S. 2027 Vision

Poznaj naszą wizję Formuły 1 w perspektywie roku 2027: bardziej ludzka i bardziej spektakularna, aby wyścigi były jeszcze bardziej pasjonujące!

R.S. 2027 VISION Formuła 1
R.S. 2027 VISION Formuła 1 profil
R.S. 2027 VISION Formuła 1 przód
R.S. 2027 VISION Formuła 1
R.S. 2027 VISION Formuła 1 tył
R.S. 2027 VISION Formuła 1 na torze
R.S. 2027 VISION Formuła 1 na torze
R.S. 2027 VISION Formuła 1 studio
R.S. 2027 VISION Formuła 1 studio
R.S. 2027 VISION Formuła 1

R.S. 2027 Vision

Kierowca to bohater

Dzięki przezroczystemu kokpitowi, R.S. 2027 Vision gwarantuje pełną widoczność kierowcy siedzącego za kierownicą.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Formuła 1

Przenieś się do 2027 r.

Zaprojektowany specjalnie na rozmiar kierowcy i wydrukowany na drukarce 3D z lekkiego i wytrzymałego materiału przezroczysty kokpit R.S. 2027 Vision zaprasza do przeżywania wyścigu jak najbliżej emocji kierowcy. Kask, również przezroczysty, pozwala zobaczyć twarz kierowcy i obserwować jego reakcje. Bez względu czy kibicujesz na miejscu, czy w telewizji, zawsze będziesz w środku akcji. 

 

Aby wzbogacić Twoją wiedzę o wyścigach, aktywne wyświetlacze ledowe na kołach pokazują podstawowe informacje, takie jak pozycja w klasyfikacji lub sytuacja energetyczna bolidu.

R.S. 2027 Vision

Design przyszłości

Owoc wspólnej pracy naszych ekspertów z działów Renault Design i Renault Sport Racing, concept car R.S. 2027 Vision jest elementem naszego DNA.

Formuła 1

Ekskluzywny sportowy design

Przednie światła ledowe w kształcie litery C, podświetlony romb na pokrywie silnika, oświetlenie aktywne, sterowane owiewki i inne ruchome elementy aerodynamiczne... Dzięki swoim silnym elementom wzrokowym, nasz nowy concept car stanowi esencję DNA naszej marki. Niezaprzeczalny sukces designerski jakim jest R.S. 2027 Vision potrafi uwieść! Fanów Formuły 1 z pewnością, ale również fanów nowych technologii, których nie są zagorzałymi kibicami wyścigów samochodowych.

Formuła 1

Uosobienie ducha Renault Sport

Z silnikiem wyposażonym w turbosprężarkę oraz kilku nawiązaniom, takim jak tylny spoiler oraz kolory karoserii, R.S. 2027 Vision wpisuje się dumnie w linię swojego poprzednika - Renault RS01 z roku 1977. Żółty i czarny kolor kadłuba są podkreślone metalizowanym aspektem, ozdobionym złotym liściem, aby jego wygląd kojarzył się z jakością, techniką i mocą.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
Renault Sport

Poznaj

Nasza wiedza i doświadczenie Renault Sport

Renault i sporty samochodowe

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.