Renault MEGANE eVISION Showcar

Design, dynamika, zasięg – MEGANE eVISION Showcar to zapowiedź nowej generacji samochodów elektrycznych Renault. 

 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault
 • ZBCB showcar Renault

MEGANE eVISION Showcar

Samochód elektryczny, który przełamuje stereotypy i dopasowuje się do Twoich potrzeb

Dzięki nowej platformie MEGANE eVISION Showcar zyskuje dostęp do najnowocześniejszych technologii, które przesuwają granice możliwości auta elektrycznego, zapewniając już dziś osiągi oczekiwane po autach jutra.

 • ZBCB Concept-car Renault

MEGANE eVISION Showcar jest wyposażony w futurystyczną platformę elektryczną...

Jako pionier w obszarze aut elektrycznych Renault idzie o krok dalej, wprowadzając platformę CMF-EV (gdzie „CMF” oznacza Common Module Family, a „EV” – Electric Vehicles).

 

Ta nowa modularna platforma elektryczna stawia przede wszystkim na odwagę, emocje i wysokie osiągi. Przesuwa granice, stawiając jeszcze wyżej poprzeczkę, jeśli chodzi o wydajność energetyczną, za sprawą licznych udoskonaleń i innowacji. 

 • ZBCB Concept-car Renault

... dla większej dynamiki...

MEGANE eVISION Showcar wykracza poza standardy i łamie konwenanse! Optymalna długość auta zapewnia pasażerom przestronną kabinę i możliwości godne samochodu z segmentu C – standardowo dłuższego o 15 do 30 cm – ułatwiając jednocześnie jazdę w środowisku miejskim. 


Dzięki nowej platformie CMF-EV przyszłe pojazdy elektryczne Renault będą oferować większą modularność i przestronność wnętrza przy tej samej wysokości i długości.

 • ZBCB Concept-car Renault

... i bezkonkurencyjnego zasięgu.

MEGANE eVISION Showcar może pochwalić się umiejscowieniem akumulatora trakcyjnego w taki sposób by nie wpływał na dynamikę sylwetki hatchbacka przy zachowaniu kompaktowych wymiarów auta. Dzięki temu umyka próbom zaszufladkowania, likwidując jednocześnie bariery stojące na przeszkodzie przy podejmowaniu decyzji o wyborze auta elektrycznego.

 

Chcesz poznać jego tajemnicę? Ultrakompaktowy akumulator 60 kWh umożliwia obniżenie profilu auta i zwiększenie jego aerodynamiki. To znacząco obniża zużycie energii elektrycznej, wydłużając zasięg auta.

 

 

Sylwetka dynamicznego i nowoczesnego crossovera

Dzięki swojej sylwetce i odważnemu designowi zewnętrznemu łączącemu zmysłowość, zaawansowanie technologiczne i aerodynamikę MEGANE eVISION Showcar ucieleśnia ewolucję wizerunku Renault.

Zmysłowość

Zmysłowość

Sylwetka auta przyciąga spojrzenia jak magnes, podobnie jak charakterystyczna linia świateł wzbogacona o innowacje technologiczne. Zbliżając się do auta, stopniowo dostrzegasz pojawiające się linie ożywiane przez refleksy światła podkreślające elegancję i dynamizm sylwetki.

Technologia

Technologia

Poznając szczegóły rozwiązań technologicznych modelu MEGANE eVISION Showcar zachwycisz się ich zaawansowaniem. Idea opływowych i gładkich powierzchni, przejawiająca się także w klamkach chowanych w drzwiach, odzwierciedla ducha nowej generacji aut elektrycznych Renault.

Aerodynamika

Aerodynamika

Podobnie jak w modelu MORPHOZ Concept, MEGANE eVISION Showcar jest wyposażony w duże koła. Ich zewnętrzna część jest maksymalnie zamknięta i wyrównana z karoserią, aby wzmocnić właściwości aerodynamiczne i zyskać większą efektywność energetyczną oraz zasięg.

Chcesz przejść od konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y.

Odkryj
Gama samochodów elektrycznych –Renault

Nasze samochody elektryczne

Sprawdź naszą ofertę samochodów elektrycznych

Poznaj
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej