Renault MEGANE eVISION Showcar

Design, dynamika, zasięg – MEGANE eVISION Showcar to zapowiedź nowej generacji samochodów elektrycznych Renault. 

ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault
ZBCB showcar Renault

Megane eVISION Showcar

Samochód elektryczny, który przełamuje stereotypy i dopasowuje się do Twoich potrzeb

Dzięki nowej platformie Megane eVISION Showcar zyskuje dostęp do najnowocześniejszych technologii, które przesuwają granice możliwości auta elektrycznego, zapewniając już dziś osiągi oczekiwane po autach jutra.

ZBCB Concept-car Renault

MEGANE eVISION Showcar jest wyposażony w futurystyczną platformę elektryczną...

Jako pionier w obszarze aut elektrycznych Renault idzie o krok dalej, wprowadzając platformę CMF-EV (gdzie „CMF” oznacza Common Module Family, a „EV” – Electric Vehicles).

 

Ta nowa modularna platforma elektryczna stawia przede wszystkim na odwagę, emocje i wysokie osiągi. Przesuwa granice, stawiając jeszcze wyżej poprzeczkę, jeśli chodzi o wydajność energetyczną, za sprawą licznych udoskonaleń i innowacji. 

ZBCB Concept-car Renault

... dla większej dynamiki...

Megane eVISION Showcar wykracza poza standardy i łamie konwenanse! Optymalna długość auta zapewnia pasażerom przestronną kabinę i możliwości godne samochodu z segmentu C – standardowo dłuższego o 15 do 30 cm – ułatwiając jednocześnie jazdę w środowisku miejskim. 


Dzięki nowej platformie CMF-EV przyszłe pojazdy elektryczne Renault będą oferować większą modularność i przestronność wnętrza przy tej samej wysokości i długości.

ZBCB Concept-car Renault

... i bezkonkurencyjnego zasięgu

Megane eVISION Showcar może pochwalić się umiejscowieniem akumulatora trakcyjnego w taki sposób by nie wpływał na dynamikę sylwetki hatchbacka przy zachowaniu kompaktowych wymiarów auta. Dzięki temu umyka próbom zaszufladkowania, likwidując jednocześnie bariery stojące na przeszkodzie przy podejmowaniu decyzji o wyborze auta elektrycznego.

 

Chcesz poznać jego tajemnicę? Ultrakompaktowy akumulator 60 kWh umożliwia obniżenie profilu auta i zwiększenie jego aerodynamiki. To znacząco obniża zużycie energii elektrycznej, wydłużając zasięg auta.

 

 

Sylwetka dynamicznego i nowoczesnego crossovera

Dzięki swojej sylwetce i odważnemu designowi zewnętrznemu łączącemu zmysłowość, zaawansowanie technologiczne i aerodynamikę Megane eVISION Showcar ucieleśnia ewolucję wizerunku Renault.

Zmysłowość

ZBCB Concept-car Renault

Sylwetka auta przyciąga spojrzenia jak magnes, podobnie jak charakterystyczna linia świateł wzbogacona o innowacje technologiczne. Zbliżając się do auta, stopniowo dostrzegasz pojawiające się linie ożywiane przez refleksy światła podkreślające elegancję i dynamizm sylwetki.

Technologia

ZBCB Concept-car Renault

Poznając szczegóły rozwiązań technologicznych modelu Megane eVISION Showcar zachwycisz się ich zaawansowaniem. Idea opływowych i gładkich powierzchni, przejawiająca się także w klamkach chowanych w drzwiach, odzwierciedla ducha nowej generacji aut elektrycznych Renault.

Aerodynamika

ZBCB showcar Renault

Podobnie jak w modelu Morphoz Concept, Megane eVISION Showcar jest wyposażony w duże koła. Ich zewnętrzna część jest maksymalnie zamknięta i wyrównana z karoserią, aby wzmocnić właściwości aerodynamiczne i zyskać większą efektywność energetyczną oraz zasięg.

Chcesz przejść od konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
Gama samochodów elektrycznych –Renault

Nasze samochody elektryczne

Sprawdź naszą ofertę samochodów elektrycznych

poznaj