Renault Trezor Concept

Renault Trezor Concept

Wejdź do pasjonującej przyszłości! Elektryczny, 2-miejscowy coupé, Renault Trezor Concept inauguruje nowy cykl concept carów i eksploruje design i technologie przyszłych modeli. Poprzez ciepły styl oraz usługi zorientowane na przyjemność z jazdy, to elektryczne GT uosabia naszą wizję mobilności przyszłości oraz naszą pasję do samochodów.

Renault Trezor Concept na drodze
Renault Trezor Concept profil
Renault Trezor Concept przód
Renault Trezor Concept dach
Renault Trezor Concept design zewnętrzny
Renault Trezor Concept obręcze kół
Renault Trezor Concept widok z tyłu

Renault Trezor Concept

Wygląd zewnętrzny, styl Renault

Renault Trezor Concept wpisuje się w odnowiony design Renault, charakterystyczny dla całej naszej gamy: Proste, zmysłowe i ciepłe linie, łatwo rozpoznawalny przód, linia świateł w kształcie litery „C”. Zapoczątkowany w Renault Dezir Concept i wcielony w Renault Clio, Renault Trezor Concept przejawia dojrzałość designu naszej marki.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Renault Trezor Concept widok panoramiczny

Design czerpie styl pojazdów sportowych

Na pokrywie silnika Renault Trezor Concept usytuowano wlot powietrza w kształcie plastra miodu, nawiązującego do tylnej struktury nadwozia. Z boku, po stronie kierowcy, klapka wlewu paliwa została zastąpiona wskaźnikiem analogowym informującym o poziomie naładowania akumulatora. Z tyłu, linia świateł z włókna optycznego z zamkniętym czerwonym światłem lasera.

Renault Trezor Concept

Wygląd wnętrza: autentyczny i nowoczesny

Dzięki dominującej czerwieni, design wnętrza Renault Trezor Concept jest zmysłowy i ciepły. Jest skupiony na przyjemności prowadzenia dzięki zastosowaniu szlachetnych materiałów, takich jak drewno i skóra. Łącząc doskonałe rzemiosło i technologię, kokpit stanowi zapowiedź wnętrz jeszcze bardziej oczyszczonych, wyrafinowanych i zintegrowanych naszych przyszłych modeli.

Renault TREZOR Concept dostęp do kabiny

Oryginalne wejście

Mrugając okiem do klasycznych pojazdów wyścigowych, Renault Trezor Concept zachęca Cię do swojej kabiny. Sportowy i zmysłowy styl drzwi jest zaakcentowany czerwoną skórą, która pokrywa górny słupek nadwozia. Zagłówki odchylają się automatycznie, jakby zapraszały Cię do środka.

Renault Trezor Concept wnętrze

Perfekcyjne połączenie drewna, skóry i technologii

Niespodzianka! Renault Trezor Concept odsłania przed Tobą deskę rozdzielczą z czerwonego drewna, zawierającą schowek na bagaże. Walizki na wymiar, zabezpieczone skórzanymi pasami, dotykają foteli z gładkiej skóry w kolorze głębokiej czerwieni. Wyrafinowana deska rozdzielcza uwydatnia technologiczne wnętrze z ekranem dotykowym. Prostokątna kierownica jest również wyposażona w dotykowe ekrany, które zastępują dotychczasowe elementy sterowania.

Chcesz przejść od koncepcji do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.