image

Renault EZ-ULTIMO Concept

Z EZ-ULTIMO Concept, Renault kończy swoją trylogię concept carów przyszłości inteligentnej mobilności. Po EZ-GO ułatwiającym codzienną mobilność w mieście i EZ-PRO ułatwiającym ostatni etap dostawy, Renault uzupełnia swoją wizję o EZ-ULTIMO Concept, niesłuchane rozwiązanie mobilności, oferujące wyjątkowe wrażenia premium, ale na przystępnych warunkach.

EZ-ULTIMO - Tył
EZ-ULTIMO - Przód
EZ-ULTIMO - Lewa strona
EZ-ULTIMO - Lewa strona
EZ-ULTIMO - Prawa strona
EZ-ULTIMO - Lewa strona
EZ-ULTIMO - Prawa strona wnętrze
EZ-ULTIMO - Wnętrze
EZ-ULTIMO - Wnętrze
EZ-ULTIMO - Prawa strona

EZ-ULTIMO Concept

Niesłychana wizja premium mobilności interaktywnej

Wrażenia najwyższej klasy dostępne dla wszystkich, zgodnie z filozofią marki Renault.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
EZ-ULTIMO - Przód

Nowy pomysł na samochód zrobotyzowany

EZ-ULTIMO Concept (wymawiaj „EASY ULTIMO”) to autonomiczny, inteligentny samochód zrobotyzowany i w 100% elektryczny. Jako auto luksusowe proponuje swoim użytkownikom niesłychane wrażenia mobilności premium: czas jazdy do restauracji, transfer z lotniska do hotelu, zwiedzanie miasta, czy ekskluzywny wypad na zakupy. Zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców, EZ-ULTIMO Concept jest dla wszystkich i symbolizuje ideę osobistej i intymistycznej podróży.


EZ-ULTIMO Concept przedstawia się jako szkatułka, w której pasażerowie (do trzech osób) doznają innego spojrzenia na miasto, a przy tym są niewidoczni z zewnątrz. Mogą się poczuć „jak u siebie w domu” i obserwować niebo przez panoramiczny, szklany dach jak przez własne okno.

EZ-ULTIMO Concept

Koncepcja, która przedstawia zrobotyzowany samochód pod kątem emocjonalnym

Z okazji 120-lecia marki Renault, EZ-ULTIMO Concept w pełni uosabia DNA i zasady marki: „French Design” oraz „Easy Life”.

EZ-ULTIMO - Wnętrze

Luksusowy i emocjonalny design

Eleganckie, przytulne, przestronne i wyrafinowane wnętrze kabiny oferuje niesłychaną wizję mobilności interaktywnej. Wydłużona i posągowa sylwetka, karoseria w dwóch kolorach oraz wysokość 1,35 m pozwala wtopić się w środowisko miejskie.


Wnętrze urządzone jak prawdziwy jeżdżący salon, nowoczesne i dostępne dla wszystkich, oferuje przytulną, komfortową i w 100% osobistą przestrzeń. Luksusowe wnętrze zostało wykonane ze szlachetnych materiałów, takich jak drewno, marmur oraz skóra, w stylu neo-retro, z dekoracją oddającą hołd 120-letniej historii marki Renault.

EZ-ULTIMO - Wnętrze

Ekskluzywne usługi

Wrażenie luksusu EZ-ULTIMO Concept nie ogranicza się jedynie do podróży odbywanych w jego kabinie. Rozpoczyna się w momencie rezerwacji, dzięki interfejsowi oraz ekskluzywnym usługom konsjerża. Samo zbliżenie się do pojazdu oraz uprzejme powitanie podróżnych również przyczyniają się do wyjątkowości usługi.


W kabinie EZ-ULTIMO Concept pasażerowie mają do dyspozycji technologie i usługi premium. Aby umilić sobie czas podróży, mogą korzystać z wyjątkowych i spersonalizowanych treści, dostępnych na tablecie. Każda podróż staje się kolejną możliwością rozwoju.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.