image

Renault EZ-PRO Concept

Po zaprezentowaniu naszej wizji przyszłości współdzielonej mobilności przedstawiając EZ-GO, poznajcie EZ-PRO Concept, miejski samochód dostawczy. Autonomiczny, modułowy, inteligentny i w 100% elektryczny. Ten concept car wpisuje się w linię EZ-GO, wykraczającą w przyszłość transportu na ostatnim etapie dostawy, tak ważną dla wszystkich firm.

EZ-PRO - Lewa strona
EZ-PRO - Prawa strona
EZ-PRO - Lewa strona
EZ-PRO - Przód i tył
EZ-PRO - Prawa strona
EZ-PRO - Wnętrze
EZ-PRO - Prawa strona
EZ-PRO - Widok z góry
EZ-PRO - Prawa strona
EZ-PRO - Przód

EZ-PRO Concept

Zrobotyzowany pojazd, który rzuca nowe światło na dostawy miejskie.

W sercu miasta, EZ-PRO Concept uosabia nową autonomiczną mobilność, współdzieloną i inteligentną, aby nakreślić wyzwania dostaw przyszłości.

 

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
EZ-PRO - Przód

Uprzedzić przyszłość rozwiązań miejskich

Opracowany na tej samej platformie co EZ-GO, EZ-PRO Concept przeznaczony jest to transportu i dostaw paczek oraz świadczenia usług w mieście, który dostosowuje się do ekosystemu ostatniego etapu dostawy.

 

EZ-PRO Concept, wykorzystany przez firmy kurierskie, okazuje się doskonałym narzędziem, odpowiadającym potrzebom firm i osób prywatnych. Dostarczył przedmiot zamówienia tam, gdzie życzył sobie tego klient, w sposób bezpieczny, na przykład do paczkomatów otwieranych za pomocą aplikacji na smartfona.

 

Naturalnie zintegrowany w przestrzeń miejską, EZ-PRO Concept bierze czynny udział w płynności ruchu drogowego oraz uosabia nową mobilność, dbającą o środowisko, cichą i wolną od zanieczyszczeń, mającą pozytywny wpływ na miasto.

EZ-PRO Concept

Concept car zbudowany na potrzebach firm.

Poznaj wszystkie możliwości oferowane przez ten concept car, opracowany w pełni na potrzeby firm.

EZ-ULTIMO - Lewa strona

Design, który spełnia ludzkie potrzeby

Wierny DNA Easy Life firmy Renault, EZ-PRO Concept jest autonomiczną platformą, inteligentną i współdzieloną, składającą się z dwóch elementów zwanych podami. Aby nadzorować dostawę, w głównym podzie znajduje się konsjerż, natomiast jeden lub więcej podów porusza się w trybie „platooning” lub w sposób niezależny, aż do punktu dostawy.

 

Tak jak w przypadku concept cara EZ-GO, użyto szerokich drzwi frontowych oraz składanego stopnia ułatwiającego wejście na pokład.

 

Tak jak w przypadku concept cara EZ-GO, użyto szerokich drzwi frontowych oraz składanego stopnia ułatwiającego wejście na pokład.

EZ-PRO - Wnętrze

Koncepcja skoncentrowana na potrzebach konsjerża

Kokpit głównego poda jest miejscem pracy konsjerża. Jego wygląd został oparty o linie łączące prostotę, ergonomię oraz skuteczność. Dostępna przestrzeń została oczyszczona ze zbędnych rzeczy, aby zachować to co najważniejsze.

 

Platforma zaprojektowana tak, aby połączyć komfort z praktycznością, wyposażona jest funkcje prowadzenia autonomicznego, które umożliwiają konsjerżowi obsługę dostaw lub skoncentrowanie się na innych niezbędnych zadaniach. W zależności od potrzeb, personalizowana kabina może być wykorzystywana jako mobilne biuro w pozycji bocznej lub skierowana do przodu, aby kontrolować drogę.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbackii SUV-y

odkryj
EZ-GO - Widok z góry

Poznaj

Przyszłość miejskiej mobilności

EZ-GO Concept

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.