image

Renault Zoe e-Sport Concept

Nasz nowy concept car charakteryzuje się ekspresywnym wyglądem z Renault Zoe oraz ekstremalną, sportową sylwetką. Stylowy zamysł, który uosabia naszą pasję do samochodów połączoną z wyjątkowym potencjałem samochodu elektrycznego w dziedzinie przyjemności z jazdy.

Renault Zoe e-Sport Concept przód
Renault Zoe e-Sport Concept widok z tyłu
Renault Zoe e-Sport Concept profil
Renault Zoe e-Sport Concept przód
Renault Zoe e-Sport Concept reflektory
Renault Zoe e-Sport Concept profil
Renault Zoe e-Sport Concept deska rozdzielcza

Renault Zoe e-Sport Concept

Dynamiczny i zmysłowy design

Renault Zoe Concept, to spotkanie seryjnie produkowanego Renault Zoe z jednomiejscowym Renault e.dams z Formuły E.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Renault Zoe e-Sport Concept nadwozie

Podrasowana wersja Renault Zoe

Nadwozie wykonane z włókna węglowego w kolorze Niebieskim Matowym, inspirowanym barwą bolidów Renault e.dams, żółte wstawki, charakterystyczna linia świateł C –Shape oraz podkreślone logo Renault poprzez obróbkę wertykalną i podświetlenie… Renault Zoe e-sport Concept przyjmuje i uszlachetnia kod tożsamości naszej marki. Ma czym Cię uwieźć !

Renault Zoe e-Sport Concept

Ekstremalnie sportowa sylwetka!

Renault Zoe e-Sport Concept to połączenie naszej pasji do sportów samochodowych i wspaniałej wiedzy naszych inżynierów z Renault Sport, dwukrotnych mistrzów świata Formuły E.

Renault Zoe e-Sport Concept podwozie

Wiedza i doświadczenie Renault Sport

Do koncepcji oraz konfiguracji podwozia Renault Zoe e-Sport Concept wykorzystaliśmy wiedzę naszych zespołów z Renault Sport Cars, najbardziej radykalnych specjalistów w Grupie Renault. Ich wybory techniczne miały na celu osiągnięcie bardzo wysokich parametrów dynamicznych. Podwozie ze stali cylindrycznej wykonane przez TORK Engineering, zawieszenia „podwójny trójkąt” z przodu i z tyłu, 20-calowe koła oraz regulowane 4-drożne amortyzatory firmy OHLINS zapewniły optymalne osiągi Renault Zoe e-Sport Concept na torze.

Renault Zoe e-Sport Concept deska rozdzielcza

Niewyobrażalne osiągi

Dzięki swojej architekturze, mocy oraz systemowi zarządzania mocą koła, Renault Zoe e-Sport Concept charakteryzuje się osiągami najwyższej klasy. Dzięki stosunkowi masy do mocy (1460 kg z pilotem/460 KM) oraz momentowi obrotowemu 640 Nm (320 Nm na silnik) dostępnemu prawie natychmiast, samochód osiąga 100 km/h w ciągu 3,2 sekundy, natomiast swoją maksymalną prędkość 210 km/h w mniej niż 10 sekund.

Chcesz przejść od koncepcji do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
Renault Sport z przodu

Poznaj

Nasza wiedza i doświadczenie Renault Sport

Formuła E

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.