Atletyczny i personalizowany design Nowe Renault CAPTUR

Renault CAPTUR miejski kompaktowy SUV

Design zewnętrzny

Kształt emocji

Nowe Renault CAPTUR ma wszystko co powinien mieć SUV, a jednocześnie wzmacnia jego osobowość.

  • Gama Renault CAPTUR
  • Renault CAPTUR z zewnątrz w kolorze pomarańczowym

personalizacja

CAPTUR dla każdego

Dopasuj swoje Nowe CAPTUR do swoich upodobań.

CAPTUR personalizacja na zewnątrz

Dach, lusterka wsteczne, płyta skid plate... Baw się kolorami w swoim Nowym Renault CAPTUR.

CAPTUR personalizacja wewnątrz

Poczuj się jak u siebie. Od tapicerki poprzez pas centralny deski rozdzielczej po podłokietniki, wybierz swój pakiet Signature dostępny w 3 nowych odcieniach (Orange Safran, Gris Architecte i Gris Sellier*) lub dodaj wstawki kolorystyczne spośród 4 zestawów do personalizacji (Bleu Océan, Bleu Volubilis, Rouge Piment i Orange Safran).

 

* Wyłącznie w wersji INITIALE PARIS. 

Design wnętrza Rewolucja

Smart cockpit z dotykowym ekranem multimedialnym o przekątnej 9,3’’ zwróconym w kierunku kierowcy, zegary cyfrowe o przekątnej 10,2’’, nowa konsola pływająca z futurystyczną dźwignią zmiany biegów „E-shifter”...Poznaj technologiczną przestrzeń wnętrza o wyjątkowym wyglądzie. 

Nowe Renault CAPTUR w szczegółach

    Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.