Megane GrandCoupé

RENAULT MEGANE GRANDCOUPÉ

sukces dzięki technologiizapytaj o ofertę
pokaż cenę katalogową

5 samochody dostępne od ręki

design Uwodzicielski i wyrafinowany GrandCoupé

Atletyczna sylwetka, od nowa zaprojektowany przód, podkreślony chromowaną osłoną chłodnicy, linia świateł C-Shape, obręcze kół 16’’, 17’’ i 18’' oraz eleganckie i technologiczne wnętrze... Megane GrandCoupé ma wszystko, aby zdobyć Twoje serce. Gotowy, aby dać się oczarować?

wyposażenie

Zaawansowane technologie

System EASY LINK - Megane GrandCoupe

system multimedialny EASY LINK

Gotowy na niezapomniane wrażenia z jazdy inteligentnym samochodem? Dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK kompatybilnemu z Android Auto™ i Apple CarPlay™, masz szybki dostęp do wszystkich aplikacji multimedialnych z poziomu ekranu centralnego o przekątnej 9,3’’ w Twoim Megane GrandCoupé.

System MULTI-SENSE - Megane GrandCoupe

MULTI-SENSE

Dzięki MULTI-SENSE, możesz wybrać jeden z 8 trybów oświetlenia nastrojowego i 4 trybów jazdy (MySense, Eco, Comfort i Sport), aby dopasować swoją podróż do nastroju i życzenia: dźwięk i reakcja silnika, układ kierowniczy i konfiguracja ekranu kierowcy…

Megane GrandCoupe - Systemy wspomagania jazdy

systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE

Aktywny regulator prędkości Stop & Go, Easy Park Assist, system kontroli pasa ruchu, aktywny system nagłego hamowania AEBS z funkcją wykrywania pieszych, system wykrywania zmęczenia kierowcy, wyświetlacz Head-Up, karta Hands Free… Nasze innowacyjne technologie ułatwią manewrowanie i zwiększą Twoje bezpieczeństwo.

wycena odkup samochodów używanych
wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Megane GrandCoupé w szczegółach

chcesz poznać aktualną ofertę?

znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.