Nowe Renault MEGANE GrandCoupé

Sukces dzięki technologii

już od
79 900 zł
MEGANE Sedan berline

DESIGN Uwodzicielski i wyrafinowany GrandCoupé

Atletyczna sylwetka, od nowa zaprojektowany przód, podkreślony chromowaną osłoną chłodnicy, linia świateł C-Shape, obręcze kół 16’’, 17’’ i 18’' oraz eleganckie i technologiczne wnętrze... Nowy MEGANE GrandCoupé ma wszystko, aby zdobyć Twoje serce. Gotowy, aby dać się oczarować?

Wyposażenie

Zaawansowane technologie

System EASY LINK - MEGANE GrandCoupe

System multimedialny EASY LINK

Gotowy na niezapomniane wrażenia z jazdy inteligentnym samochodem? Dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK kompatybilnemu z Android Auto™ i Apple CarPlay™, masz szybki dostęp do wszystkich aplikacji multimedialnych z poziomu ekranu centralnego o przekątnej 9,3’’ w Twoim Nowym MEGANE GrandCoupé.

System MULTI-SENSE - MEGANE GrandCoupe

MULTI-SENSE

Dzięki MULTI-SENSE, możesz wybrać jeden z 8 trybów oświetlenia nastrojowego i 4 trybów jazdy (MySense, Eco, Comfort i Sport), aby dopasować swoją podróż do nastroju i życzenia: dźwięk i reakcja silnika, układ kierowniczy i konfiguracja ekranu kierowcy…

 MEGANE GrandCoupe - Systemy wspomagania jazdy

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE

Aktywny regulator prędkości Stop & Go, Easy Park Assist, system kontroli pasa ruchu, aktywny system nagłego hamowania AEBS z funkcją wykrywania pieszych, system wykrywania zmęczenia kierowcy, wyświetlacz Head-Up, karta Hands Free… Nasze innowacyjne technologie ułatwią manewrowanie i zwiększą Twoje bezpieczeństwo.

WERSJE

Wybierz wersję Nowego MEGANE GrandCoupé, która najbardziej Ci odpowiada

Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Nowe Renault MEGANE GrandCoupé w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Poznaj również...

Nowy MEGANE Grandtour
Nowy MEGANE Grandtour
już od 79 900 zł
Nowy TALISMAN
Nowy TALISMAN
już od 129 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej