Megane GrandCoupé

RENAULT MEGANE GRANDCOUPÉ

sukces dzięki technologii
962 zł / miesiąc
RRSO: 6,97 %
już od 91 900 zł

design Uwodzicielski i wyrafinowany GrandCoupé

Atletyczna sylwetka, od nowa zaprojektowany przód, podkreślony chromowaną osłoną chłodnicy, linia świateł C-Shape, obręcze kół 16’’, 17’’ i 18’' oraz eleganckie i technologiczne wnętrze... Megane GrandCoupé ma wszystko, aby zdobyć Twoje serce. Gotowy, aby dać się oczarować?

wyposażenie

Zaawansowane technologie

System EASY LINK - Megane GrandCoupe

System multimedialny EASY LINK

Gotowy na niezapomniane wrażenia z jazdy inteligentnym samochodem? Dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK kompatybilnemu z Android Auto™ i Apple CarPlay™, masz szybki dostęp do wszystkich aplikacji multimedialnych z poziomu ekranu centralnego o przekątnej 9,3’’ w Twoim Megane GrandCoupé.

System MULTI-SENSE - Megane GrandCoupe

MULTI-SENSE

Dzięki MULTI-SENSE, możesz wybrać jeden z 8 trybów oświetlenia nastrojowego i 4 trybów jazdy (MySense, Eco, Comfort i Sport), aby dopasować swoją podróż do nastroju i życzenia: dźwięk i reakcja silnika, układ kierowniczy i konfiguracja ekranu kierowcy…

Megane GrandCoupe - Systemy wspomagania jazdy

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE

Aktywny regulator prędkości Stop & Go, Easy Park Assist, system kontroli pasa ruchu, aktywny system nagłego hamowania AEBS z funkcją wykrywania pieszych, system wykrywania zmęczenia kierowcy, wyświetlacz Head-Up, karta Hands Free… Nasze innowacyjne technologie ułatwią manewrowanie i zwiększą Twoje bezpieczeństwo.

wersje

Wybierz wersję Megane GrandCoupé, która najbardziej Ci odpowiada

ZEN

ZEN

już od 91 900 zł

  • wyświetlacz wskaźników i zegarów 7"
  • system wspomagania parkowania tyłem
  • klimatyzacja automatyczna, dwustrefowa
  • EASY LINK 7" bez nawigacji
INTENS

INTENS

już od 98 900 zł

  • karta Renault Hands Free
  • system wspomagania parkowania przodem i tyłem
  • EASY LINK 7" z nawigacją
  • obręcze kół ze stopu metali lekkich 16''
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Megane GrandCoupé w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Poznaj również...

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
już od 89 900 zł
TALISMAN
TALISMAN
już od 129 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej