image

Renault EZ-GO Concept

Odsłońmy już dziś naszą wizję przyszłości współdzielonej mobilności przedstawiając EZ-GO Concept, autonomiczny, elektryczny i inteligentny pojazd, pierwsze wcielenie naszej wizji przyszłości mobilności osobistej.

EZ-GO Concept z boku
EZ-GO Concept z boku
EZ-GO Concept z góry
EZ-GO Concept z boku
EZ-GO Concept wnętrze
EZ-GO Concept z tyłu
EZ-GO Concept z góry
EZ-GO Concept z tyłu
EZ-GO Concept mężczyzna i kobieta
EZ-GO Concept światła led

EZ-GO Concept

Pojazd - robot, który rzuca nowe światło na czasoprzestrzeń

W środowisku miejskim, EZ-GO Concept jest pierwszym wcieleniem inteligentnej, współdzielonej mobilności autonomicznej, napędzanej silnikiem elektrycznym, bez kierownicy i kierowcy.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
EZ-GO CONCEPT z boku

Odrobina miasta w czasie jazdy

EZ-GO Concept jest „zrobotyzowanym samochodem”, jednocześnie samochodem i usługą, wtapiającym się w miejski ekosystem. Ma korzystny wpływ na miasto dzięki mobilności bardziej dbającej o przestrzeń miejską. 

 

Wykorzystanie pojazdu autonomicznego w transporcie publicznym wysuwa go na pierwszy plan nowego, miejskiego stylu życia. Ułatwiając naszą codzienność, EZ-GO Concept oferuje wiele inteligentnych i spersonalizowanych funkcji swoim pasażerom.

 

Drzwi frontowe, ograniczona prędkość oraz autonomiczna jazda sprawiają, że EZ-GO oncept stawia bezpieczeństwo swoich pasażerów na pierwszym miejscu. Linia świateł AD, komunikaty w postaci pasów świetlnych sprzężonych z emitowaniem dźwięku na zewnątrz pojazdu zapewniają również bezpieczeństwo pieszym. 

EZ-GO Concept

Mobilność na żądanie dla wszystkich

Autonomiczny, elektryczny i inteligentny, pozwól się prowadzić przez jego różnorodne funkcje.

EZ-GO CONCEPT

Współdzielony kokon bez kierowcy

Będąc odzwierciedleniem DNA „ Easy  Life” firmy Renault, EZ-GO Concept ułatwia przemieszczanie się mieszkańców.

 

Poprzez nowatorską architekturę EZ-GO Concept oraz kształt nawiązujący do kokonu, Renault na nowo kreuje tożsamość pojazdu - robota, mocno oddalonego od obrazu kwadratowych pojazdów powszechnie zakorzenionych w wyobraźni ludzi. 

 

Międzygeneracyjny EZ-GO Concept jest przede wszystkim rozwiązaniem mobilności dla wszystkich, spełniającym różne potrzeby.

 

Drzwi frontowe EZ-GO Concept ułatwiają wsiadanie lub wejście w pozycji stojącej 6 pasażerom. Łatwiejszy dostęp mają również osoby niepełnosprawne lub osoby z wózkami, które mogą skorzystać ze specjalnego podjazdu na przystanku EZ-GO Concept. W zależności od użytkowania osobistego lub zawodowego, EZ-GO Concept bez problemu dostosuje się do Twoich potrzeb oraz sprosta wyzwaniom miasta przyszłości. 

EZ-GO CONCEPT bagażnik

Indywidualne i inteligentne rozwiązania

Zarezerwuj sobie miejsce, jeśli tylko chcesz, i przeżyj wyjątkowe emocje. EZ-GO Concept jest esencją innowacji technologicznych dla dobra swoich pasażerów.

 

Ten inteligentny samochód oferuje prawdziwą interakcję dzięki swoim funkcjom : rzeczywistość rozszerzona na smartfonie, Wi-Fi … Staje się on osobistym asystentem i łącząc się z inteligentnym miastem przekazuje informacje o atrakcjach, informacje turystyczne i rozrywkowe w okolicy.

 

Oswój sobie EZ-GO Concept i stwórz swój własny klimat dzięki oświetleniu i opcjom osobistym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.