image

Pasja, emocje, życie:

Rasowa, zmysłowa i ciepła linia, concept car Renault DEZIR odzwierciedla nasze zamiłowanie do samochodów. Pozwól się zadziwić i poczuj emocje!

Dezir Concept przód
Dezir Concept design
Dezir Concept elektryczny

Renault Dezir Concept

Obudź swoje zmysły

Sportowy coupé z silnikiem elektrycznym, Renault Dezir Concept charakteryzuje się stonowanym i ciepłym designem. Będąc w ruchu, zmysłowe linie nadwozia oraz gra refleksów obudzą Twoje zmysły.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Dezir Concept przód

Nowy wizerunek Renault

Dzięki rowkowanym wlotom powietrza na przednim paskowanym zderzaku, przód Renault Dezir jest jednocześnie lekki i dużej mocy. Poprzez kontrastowe umieszczenie na ciemnej powierzchni, jego duże logo stanowi podpis nowej tożsamości naszej marki.

Renault Dezir Concept

Poczuj stan nieważkości

Wewnątrz, kabina Renault Dezir Concept jest przykładem ogromnej pasji konstruktorów. Wykończenie przestrzeni i materiały wywołują efekt lekkości i przyjemności

DEZIR Concept wnętrze

W stanie nieważkości, poczujesz jak unosi się Twoje serce

Obszerne fotele, biała skóra, pulsacja świetlna oddająca bicie Twojego serca, zmysłowa czerwień... Na pokładzie DEZIR Concept będziesz czuł się jak w niebie. Wyjątkowa kanapa i zawieszona deska rozdzielcza przeniosą Cię do powietrznego świata płynności.

DEZIR Concept kabina

Płynnie pracujący interfejs sterowania

Po stronie kierowcy, przyrządy pokładowe podkreślają sprawność sportowego coupé. Silnik elektryczny zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 5 sekund, natomiast 50 km/h w ciągu zaledwie 2 sekund. Podświetlany prędkościomierz w 3D zapewnia niewymierne wrażenia, natomiast wszystkie parametry techniczne możesz przeglądać na ekranie dotykowym.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.