Hippie Caviar Hotel Showcar

Taras na dachu, łóżko wysuwane na zewnątrz, dostawy zaopatrzenia dronem, standard 5-gwiazdkowego hotelu….
Nowy elektryczny showcar Renault to rewolucja wśród samochodów kempingowych.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Zew przygody i standard 5-gwiazdkowego hotelu

Hippie Caviar Hotel Showcar

Kamper van vip z usługami skrojonymi na miarę

Alt Image C29

klasa premium w hipisowskim stylu

Hippie Caviar Hotel eksponuje nową stylistykę Renault Trafic z potężniejszym i bardziej wyrazistym przodem. Nadwozie składa się z przedniej kabiny w kolorze brokatowej wodnej zieleni Almond Flakes i tylnego pokoju w szarosrebrnym kolorze Anodic Silver Grey. Deskę rozdzielczą z efektem ryflowania podkreśla ozdobna skórzana listwa. Zainspirowane wystrojem pokojów w luksusowych hotelach, wnętrze nawiązuje do otaczającej przyrody. Jest ono minimalistyczne, bogate w bliskie naturze materiały, jak egzotyczne drewno i naturalne włókna lniane i wełniane.

Alt Image C29

luksusowy pokój dla współczesnych nomadów

Hippie Caviar Hotel dysponuje kanapą, którą można z łatwością przekształcić w bardzo wygodne łóżko o wymiarach 145 x 195 cm. W położeniu „kontemplacyjnym” kanapa wysunięta jest na zewnątrz, a otwarta klapa z płóciennymi osłonami chroni przed złą pogodą i ciekawskimi spojrzeniami. W położeniu „komfortowym” kanapa i narożny fotel tworzą przytulny salonik. Zabudowany dach-taras z stolikiem kawowym i dwoma składanymi oparciami pozwala obserwować z innej perspektywy otaczającą przyrodę.

Alt Image C29

stworzony, by zapewnić doświadczenie klasy premium

Hippie Caviar Hotel oferuje ekskluzywne warunki podróżowania z usługami godnymi 5-gwiazdkowego hotelu: dostawa kontenera logistycznego (z prysznicem, sanitariatami, terminalem ładowania akumulatora itp.) w miejsce wskazanego przez klienta, usługi „concierge” zamawiane online z dostawą na dach lub na kanapę w położeniu „kontemplacyjnym" za pomocą drona.

Kultowy model Estafette

renault estafette

ponad 60 lat sukcesów

Wyprzedzający swoją epokę kamper Estafette miał uwieść pierwszych surferów ( będących rzadkością w tamtych czasach), jak również rodziny zakochane w naturze i przygodach. Był świetnie wyposażony: kanapy, które można przekształcić w miejsca do spania, kuchnia z dwupalnikową kuchenką, lodówka i wyjmowany stół... Ten van z lat sześćdziesiątych przemierzał drogi Francji i innych krajów Europy, odwiedzając kolejne ciekawe miejsca.


Między innymi za sprawą płaskiej podłogi, niezależnego zawieszenie, bardzo małego promienia skrętu, wysuniętej wprzód kabiny i przesuwnych drzwi bocznych model Estafette zrobił furorę i sprawił, że samochód dostawczy przestał się kojarzyć z szarą codziennością. Sukces zawdzięczał zarówno żywym kolorom: pomarańczowi, żółci i błękitowi, jak i wszechstronności użytkowania i prostocie prowadzenia.


W wyniku współpracy z firmą Sabem (Société Anonyme Bois et Matériaux) w latach 60-tych powstała wersja kempingowa. Stała się ona wówczas niewiarygodnie modna, podbijając wiele serc dzięki wspaniałemu klimatowi retro!