image

Odkryj innowacyjność Renault

Poznaj trendy samochodowe jutra. Samochód koncepcyjny Renault Captur wprowadzi Cię do przyjaznego świata komfortu, w którym przyjemność i emocje przeplatają się z innowacyjnymi usługami.

Captur Concept przód
Captur Concept widok z góry
Captur Concept fotele
Captur Concept kabina

Renault Captur Concept

W blokach startowych

Przygotuj się na performance. Samochód koncepcyjny Captur przejmuje standardy świata sportu outdoor. Jego wyrzeźbione, ludzkie kształty przypominają sprintera gotowego do startu.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Captur Concept dach

Muskularny pojazd

Opływowe kształty i imponujące wymiary Renault Captur Concept podkreślają jego ognisty charakter, nacechowany zarazem lekkością, jak i mocą. Miękkie, płynne i zmysłowe kształty, bez ostrych czy ściętych krawędzi, zostały wyrzeźbione i podkreślone przez grę światła, jeszcze intensywniejszą dzięki połączeniu matowego i satynowego odcienia nadwozia. Dzięki temu subtelnemu posunięciu uzyskał podwójną skórę, która nachodzi na siebie, eksponując mięśnie.

Renault Captur Concept

Wesoły i funkcjonalny

Renault Captur Concept to kompaktowy i wszechstronny crossover, który ma spełnić wymagania młodych par, żyjących w mieście. Jego ergonomiczne wnętrze pobudzi Twoje zmysły.

Captur Concept wnętrze

Atletyczny i elegancki

Renault Captur Concept zaprasza na wyprawy poza utartymi szlakami, uwodząc swoim minimalistycznym wnętrzem, inspirowanym światem sportu. Miękkie i naprężone linie, podkreślone przewodami elektroluminescencyjnymi, przywołują napięte mięśnie.

 

Aby wzmocnić ten atletyczny wygląd, wyposażyliśmy strefy komfortu w elastyczne przewody z włókien polipropylenowych, które przenoszą do świata relaksu, czerpiąc inspirację z hamaku oraz sportów na świeżym powietrzu, takich jak alpinizm czy żegluga rekreacyjna.

Captur Concept wnętrze

Lekki i praktyczny

Wnętrze Renault Captur Concept powraca w całości do kategorii SUVów i crossoverów. Stworzyliśmy własną interpretację, nadając mu lekkości, przyjemności, a także innowacyjnego podejścia do elastyczności, wszystko po to, aby uczynić go jak najbardziej funkcjonalnym.

 

Jedziesz na plażę? Bez problemu zapakujesz swoje deski między krzyżującymi się elastycznymi elementami z tyłu pojazdu, czy też zabierzesz parę przyjaciół. Usługa nie jest sztywno określona. To Ty musisz ją do siebie przystosować i używać jak chcesz.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.