image

Odkryj innowacyjność Renault

Poznaj trendy samochodowe jutra. Samochód koncepcyjny Renault Captur wprowadzi Cię do przyjaznego świata komfortu, w którym przyjemność i emocje przeplatają się z innowacyjnymi usługami.

Captur Concept przód
Captur Concept widok z góry
Captur Concept fotele
Captur Concept kabina

Renault Captur Concept

W blokach startowych

Przygotuj się na performance. Samochód koncepcyjny Captur przejmuje standardy świata sportu outdoor. Jego wyrzeźbione, ludzkie kształty przypominają sprintera gotowego do startu.

Captur Concept
  • Captur Concept dach

Muskularny pojazd

Opływowe kształty i imponujące wymiary Renault Captur Concept podkreślają jego ognisty charakter, nacechowany zarazem lekkością, jak i mocą. Miękkie, płynne i zmysłowe kształty, bez ostrych czy ściętych krawędzi, zostały wyrzeźbione i podkreślone przez grę światła, jeszcze intensywniejszą dzięki połączeniu matowego i satynowego odcienia nadwozia. Dzięki temu subtelnemu posunięciu uzyskał podwójną skórę, która nachodzi na siebie, eksponując mięśnie.

Renault Captur Concept

Wesoły i funkcjonalny

Renault Captur Concept to kompaktowy i wszechstronny crossover, który ma spełnić wymagania młodych par, żyjących w mieście. Jego ergonomiczne wnętrze pobudzi Twoje zmysły.

Captur Concept wnętrze

Atletyczny i elegancki

Renault Captur Concept zaprasza na wyprawy poza utartymi szlakami, uwodząc swoim minimalistycznym wnętrzem, inspirowanym światem sportu. Miękkie i naprężone linie, podkreślone przewodami elektroluminescencyjnymi, przywołują napięte mięśnie.

 

Aby wzmocnić ten atletyczny wygląd, wyposażyliśmy strefy komfortu w elastyczne przewody z włókien polipropylenowych, które przenoszą do świata relaksu, czerpiąc inspirację z hamaku oraz sportów na świeżym powietrzu, takich jak alpinizm czy żegluga rekreacyjna.

Captur Concept wnętrze

Lekki i praktyczny

Wnętrze Renault Captur Concept powraca w całości do kategorii SUVów i crossoverów. Stworzyliśmy własną interpretację, nadając mu lekkości, przyjemności, a także innowacyjnego podejścia do elastyczności, wszystko po to, aby uczynić go jak najbardziej funkcjonalnym.

 

Jedziesz na plażę? Bez problemu zapakujesz swoje deski między krzyżującymi się elastycznymi elementami z tyłu pojazdu, czy też zabierzesz parę przyjaciół. Usługa nie jest sztywno określona. To Ty musisz ją do siebie przystosować i używać jak chcesz.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej