image

Renault zdejmuje zasłonę z Alaskan Concept

Jako liderzy na rynku pojazdów dostawczych w Europie od prawie 20 lat, z silną pozycją w Ameryce Południowej i w Afryce, zdecydowaliśmy się przejść na wyższy bieg. Nasza ambicja: sprawić, aby nasza marka była pierwszoplanowym graczem na rynku międzynarodowym dzięki show-truck Renault Alaskan.

Alaskan Concept przód
Alaskan Concept na zewnątrz
Alaskan Concept przód
Alaskan Concept na zewnątrz
Alaskan Concept tył
Alaskan Concept profil
Alaskan Concept przód

Renault Alaskan Concept

Solidny, atletyczny i nowoczesny design

Solidny i rasowy Alaskan Concept łączy w sobie tożsamość naszej marki i estetyczny kodeks rynku pick-upów. Daj się zauroczyć jego designem.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Alaskan Concept tył

Imponujący show truck

Zadziwiające wymiary Renault Alaskan Concept odkrywają jego siłę i moc. Muskularne linie boczne, wyraźnie zaznaczone nadkola, wyróżniające się 21-calowe obręcze kół... Zobaczyliśmy te rzeczy w całej ich okazałości, aby wpisać Renault ALASKAN Concept do świata wyrafinowania, solidności o technologii.

Renault Alaskan Concept

Pojazd rekreacyjny, samochód firmowy i samochód prywatny

Opracowaliśmy Renault Alaskan Concept, aby spełnić wymagania Twoich 3 obszarów życia: pracy, rekreacji i życia prywatnego. Przygotuj się na korzystanie z życia w 3 wymiarach!

Alaskan Concept przestrzeń

Doskonale przystosowany do Twoich potrzeb zawodowych

Renault Alaskan Concept wyposażony jest w bardzo wytrzymałe podwozie, zapewniające doskonałą przyczepność na drodze. Dzięki wysokiemu prześwitowi, oferuje prawdziwy komfort jazdy. Ładowność użytkowa powyżej jednej tony i imponujących rozmiarów przestrzeń ładunkowa zarówno na długość, jak i na głębokość.

Alaskan Concept wyposażenie

Doskonały do Twoich przygód

Doskonały do jazdy po drodze, rozrywki i sportu, Renault Alaskan Concept proponuje przestrzeń ładunkową z podwójną skrzynią i osłoną skrzyni, na której bez problemu zmieści się rower, namioty, deski surfingowe lub sprzęt kempingowy. Pokład charakteryzuje się optymalnym komfortem. Wyposażenie technologiczne wysokiej jakości daje doskonałą łączność. Wbudowane w każdym lusterku wstecznym kamery, umożliwiają filmowanie panoramy na zewnątrz, aby umożliwić ponowne przeżywanie przygody.

Alaskan Concept design

Optymalny na co dzień

Alaskan Concept jest również samochodem premium, potrafiącym dostosować się do Twojego życia, z imponującymi 21-calowymi obręczami, miejskim stylem rozkwitającym w świecie pick-upów oraz doskonałym komfortem w kabinie. Jego sportowa i ostra linia została opatrzona szerokimi światłami tylnymi LED Pure Vision ze szczotkowanego i polerowanego aluminium, otoczona kierunkowskazami w kształcie litery C, podkreślającymi cały zestaw optyczny.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.