image

RENAULT ZOE ZDOBYWA DWIE NAGRODY DRIVINGELECTRIC

Alt Image C29

Renault Zoe

ZDOBYWA DWIE NAGRODY DRIVINGELECTRIC

Renault Zoe uhonorowano tytułem Samochód Roku 2020 w ramach nagród DrivingElectric. Zoe zdobyło również nagrodę dla Najlepszego Samochodu Elektrycznego segmentu B.

  • Nowy akumulator o mocy 52 kWh zwiększa zasięg do 395 km (zgodnie z WLTP).
  • Terminal Wallbox - ładowarka naścienna do użytku domowego umożliwia właścicielom Zoe proste ładowanie samochodu.
  • Renault Zoe są kompleksowo wyposażane w systemy bezpieczeństwa, w tym automatyczne wspomaganie nagłego hamowania (AEBS) i system kontroli pasa ruchu (LDW).
  • Cena w Polsce: od 124 900 zł (możliwość dopłaty z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu)

Renault Zoe zdobyło kolejne nagrody podczas tegorocznej edycji nagród DrivingElectric. Zoe otrzymało tytuły Samochodu Roku i Najlepszego Małego Samochodu Elektrycznego DrivingElectric (strona poświęcona pojazdom elektrycznym), zachwycając jury dużym zasięgiem, lepszą jakością i osiągami.

Nagrody DrivingElectric dla ZOE

Przystępna cena za najwyższą jakość

Komentując podwójne zwycięstwo Zoe, Vicky Parrott, członkini zespołu redakcyjnego DrivingElectric, powiedziała: Zoe zawsze było przystępne cenowo, ale jego największym atutem jest to, że ma wszystkie udogodnienia, przede wszystkim zasięg i wyposażenie, typowe dla dużego samochodu elektrycznego, w korzystnym finansowo i kompaktowym formacie. Nawet w warunkach nowej, rosnącej konkurencji zasługuje na utrzymanie pozycji jednego z najpopularniejszych samochodów elektrycznych w Wielkiej Brytanii.


Vincent Tourette, dyrektor zarządzający brytyjskiego oddziału Grupy Renault, tak skomentował zwycięstwo: Ogromnie cieszymy się, że DrivingElectric przyznało Zoe tytuł Samochodu Roku. To dowód uznania dla wysiłków Renault na rzecz konsekwentnego podnoszenia jakości gamy pojazdów Zoe przy jednoczesnym utrzymaniu przystępnej ceny i z myślą o powszechnej dostępności samochodów z napędem elektrycznym.

Nagrody DrivingElectric dla Zoe

Technologiczny postęp

Zoe przeszło ewolucję pod względem jakości i technologii.

 

Nadwozie z całkowicie zmienioną stylistyką wyposażono w standardowe reflektory LED. Zmieniono również wygląd deski rozdzielczej, która w tej chwili obejmuje 10” klaster przyrządów TFT z możliwością personalizacji oraz ekran informacyjno-rozrywkowy w układzie portretowym, a także EASY LINK Renault w opcji dodatkowej.

 

Renault Zoe wyposażone jest w kompleksowy pakiet systemów bezpieczeństwa, w tym automatyczne wspomaganie nagłego hamowania (AEBS) i system kontroli i utrzymania pasa ruchu (LDW).

 

nagroda skfs 2019