image

ANNA DERESZOWSKA TESTUJE RENAULT CAPTUR

  • Alt Image C29

ambasadorka Renault

Anna Dereszowska

Renault Polska zaprosiło ambasadorkę marki Annę Dereszowską oraz przedstawicieli mediów na testy najnowszej generacji modelu Captur. Renault Captur trafi do polskich salonów w styczniu przyszłego roku. Goście mieli okazję przetestować auto na drogach województwa lubelskiego.

więcej o modelu
  • Alt Image C29

Captur jest prekursorem na rynku miejskich SUV-ów

Samochód szybko stał się bestsellerem w swojej klasie, zarówno we Francji, jak i w innych krajach europejskich. W latach 2013-2018 był również najlepiej sprzedającym się autem w swojej klasie w Polsce. Nowa odsłona pojawi się w polskich salonach w styczniu 2020 r. Captur przeszedł prawdziwą rewolucję, która wyniosła go na zupełnie nowy poziom technologiczny i jakościowy. Parametry użytkowe są godne modeli z wyższego segmentu. Captur będzie również modelem oferowanym z hybrydowym napędem E-Tech plug-in, skonstruowanym na bazie technologii opracowanej przez Renault w ramach Aliansu Renault-Nissan-Mitsubishi.

 

Captur został wyposażony w nowy system multimedialny EASY LINK z łącznością online i ekosystem Renault CONNECT. Captur, podobnie jak Clio, jest jednym z pierwszych modeli z segmentu B z tak szeroką ofertą systemów wspomagania prowadzenia. Dzięki nim będzie w przyszłości możliwa jazda autonomiczna. Captur może pochwalić się również doskonałymi wynikami testów bezpieczeństwa Euro NCAP, w których uzyskał najwyższą ocenę pięciu gwiazdek.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej