image

ANNA DERESZOWSKA TESTUJE NOWE RENAULT CAPTUR

Alt Image C29

ambasadorka Renault

Anna Dereszowska

Renault Polska zaprosiło ambasadorkę marki Annę Dereszowską oraz przedstawicieli mediów na testy najnowszej generacji modelu Captur. Nowe Renault Captur trafi do polskich salonów w styczniu przyszłego roku. Goście mieli okazję przetestować auto na drogach województwa lubelskiego.

Więcej o modelu
Alt Image C29

Captur jest prekursorem na rynku miejskich SUV-ów.

Samochód szybko stał się bestsellerem w swojej klasie, zarówno we Francji, jak i w innych krajach europejskich. W latach 2013-2018 był również najlepiej sprzedającym się autem w swojej klasie w Polsce. Nowa odsłona pojawi się w polskich salonach w styczniu 2020 r. Captur przeszedł prawdziwą rewolucję, która wyniosła go na zupełnie nowy poziom technologiczny i jakościowy. Parametry użytkowe są godne modeli
z wyższego segmentu. Nowy Captur będzie również modelem oferowanym z hybrydowym napędem E-TECH Plug-in, skonstruowanym na bazie technologii opracowanej przez Renault w ramach Aliansu Renault-Nissan-Mitsubishi.

Nowy Captur został wyposażony w nowy system multimedialny EASY LINK z łącznością online i ekosystem Renault CONNECT. Captur, podobnie jak nowe Clio, jest jednym z pierwszych modeli z segmentu B z tak szeroką ofertą systemów wspomagania prowadzenia. Dzięki nim będzie w przyszłości możliwa jazda autonomiczna. Nowy Captur może pochwalić się również doskonałymi wynikami testów bezpieczeństwa Euro NCAP, w których uzyskał najwyższą ocenę pięciu gwiazdek.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej