image

Renault Symbioz Concept

Odkryj wizję przyszłości. To przyszłość, w której samochód jest nie tylko środkiem transportu, lecz również miejscem do życia.

Renault Symbioz Concept - na drodze
Renault Symbioz Concept - widok z tyłu
Renault Symbioz Concept - profil
Renault Symbioz Concept - design
Renault Symbioz Concept - środowisko
Renault Symbioz Concept - design
Renault Symbioz Concept - widok z tyłu
Renault Symbioz Concept - profil
Renault Symbioz Concept - design wnętrza
Renault Symbioz Concept - reflektory

Symbioz Concept

Nowy wymiar wolności

Renault Symbioz Concept wdraża ideę mobilnego domu. Jego wielofunkcyjna kabina oferuje nowe doświadczenie, w którym samochód jest sercem ekosystemu człowieka.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Renault Symbioz Concept - design wnętrza

Połączenie samochodu z domem

Dzięki Symbioz Concept, samochód jest przedłużeniem domu. Wszystko zostało przemyślane pod kątem powiększenia domu.

 

Kształty, kolory, materiały, funkcjonalność… Wszystko sprawia, że w czasie podróży odnosisz wrażenie przybywania we własnym salonie. A po podróży, zaparkowany samochód staje się dodatkowym pokojem. Jego przytulne wnętrze i cyfrowe funkcje są cały czas dostępne.

Symbioz Concept

Autonomiczny i inteligentny samochód przyszłości

Niczym przytulny kokon, Symbioz zabierze Cię gdzie chcesz, zapewniając błogi relaks.

Renault Symbioz Concept - samochód autonomiczny

Autonomiczna jazda w mobilnym salonie

Dzięki kilku trybom autonomicznej jazdy, manualne prowadzenie pojazdu nie jest już koniecznością w Symbioz... To tylko opcjonalny wybór, dla przyjemności. W trybie salonu, przednie fotele obracają się o 180°, oferując niespotykane dotąd wrażania podczas podróży. Gdyby nie zmieniający się krajobraz w oszklonym dachu, pasażer nie zauważyłby nawet, że jest na drodze.

Renault Symbioz Concept - przód

Ekosystem w 100% inteligentny

Symbioz to kontakt ze światem i domotyka na najwyższym poziomie. Twój dom automatycznie ładuje samochód a Twój samochód może zaspokoić potrzeby energetyczne domu. Połączenie, które umożliwia wzajemne rozpoznanie domu i samochodu oraz przewidywanie ich potrzeb energetycznych. W Symbioz korzystasz z ekosystemu cyfrowego nieograniczonego przestrzenią i ułatwiającego życie.

Chcesz przejść od koncepcji do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.