image

INITIALE PARIS Concept

Komfort, przestrzeń, szlachetność materiałów... Concept car INITIALE PARIS zapowiada nasz powrót do segmentu pojazdów luksusowych.

INITIALE PARIS Concept - Prawa strona

Renault INITIALE PARIS Concept

Luksus po francusku

Wyposażony w dynamizm sedana, charakter SUVa i jasność vana concept car ma wszystko to, czego potrzeba, aby bronić naszych ambicji w świecie premium.

Z Paryża na koniec świata

Z Paryża na koniec świata

Podążaj za zmieniającym się światłem. Odzwierciedlający wiernie plan City of Light, dach concept cara INITIALE PARIS zaprasza do ucieczki i relaksu. Dach z aluminium i pleksi przedstawia dzielnice Paryża w całej okazałości i przejrzystości, oddając hołd stolicy Francji.

Doskonałość w służbie emocji

Doskonałość w służbie emocji

Od pierwszego spojrzenia INITIALE PARIS Concept dostarczy Ci prawdziwych emocjonalnych wrażeń. Stracisz głowę dla jego ciepłego wyglądu, wyszukanych materiałów i jakości wykończeń. 

Wydajny silnik

INITIALE PARIS Concept - Przód

W kwestii silników INITIALE PARIS Concept został wyposażony w dwie główne innowacje:
- technologię Twin-turbo z pierwszym turbo przeznaczonym dla niskich prędkości i drugim dla wyższych prędkości,
- automatyczną skrzynię biegów EDC z nową zmianą biegów Shift-by-Wire mającą na celu poprawienie precyzji i płynności zmiany biegów.
Wynik: lepsza wydajność ze zmniejszonym zużyciem paliwa i emisją zanieczyszczeń.

Renault INITIALE PARIS Concept

Sztuka podróżowania

Samochód, który trzeba przeżyć, INITIALE PARIS Concept oddaje nasze zaangażowanie na rzecz innowacji w służbie Twojego komfortu i przyjemności z jazdy.

  • INITIALE PARIS - Wnętrze

Akustyka immersyjna

Ponieważ muzyka i dźwięk zwiększają komfort podróżowania, dopracowaliśmy akustykę Renault INITIALE PARIS Concept. Spersonalizowany system audio, zaprojektowany przez Bose, sprawi, że dasz się ponieść muzyce. Dzięki 32 głośnikom, w tym 8 w zagłówkach, zanurzysz się w świecie dźwięku, ponad czasem, w stanie nieważkości.

Chcesz przejść z konceptu do rzeczywistości?

Gama Renault

Gama Renault

Wszystkie samochody, od vanów po samochody miejskie, poprzez hatchbacki i SUV-y

odkryj
marka renault

Marka Renault

Odkryj nasz świat

odkryj markę Renault

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej