SilnikiNowe Renault TRAFIC Osobowy

TRAFIC Combi na zewnątrz

Pozdnaj nasze silniki

Nowy silnik oraz automatyczna skrzynia biegów TRAFIC Combi

Większa moc, mniejsze zużycie paliwa!

Nowy TRAFIC został wyposażony w nowy silnik oraz nową automatyczną, dwusprzęgłową skrzynię biegów EDC

 

Nowy silnik wysokoprężny 2,0 l, 5. generacji, wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczyć więcej mocy (+ 25 KM) i większy moment obrotowy (+ 40 Nm) przez dłuższy okres czasu, jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa i emisje CO₂. Dzięki temu zyskujesz przyjemniejszą jazdę oraz realne obniżenie zużycia paliwa.

AdBlue®

AdBlue®

AdBlue® pozwala znacznie obniżyć emisję zanieczyszczeń, zapewniając jednocześnie wysokie osiągi silnika. Napełnianie zbiornika dodatku o pojemności 20 l jest łatwiejszy poprzez szybki dostęp do korka w okolicy wlewu zbiornika paliwa, po prawej stronie drzwi kierowcy. Łatwe i ekonomiczne uzupełnienie może być również wykonane za pomocą dystrybutora na stacji benzynowej.

Stop & Start

Stop & Start

System ten umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa oraz emisję gazów cieplarnianych. Technologia Stop & Start wyłącza silnik w momencie zatrzymania samochodu (korek, czerwone światło...) i uruchamia automatycznie w momencie naciśnięcia pedału sprzęgła.

Tryb ECO + DRIVING ECO2

Tryb ECO + DRIVING ECO2

Włączaj Tryb ECO z poziomu deski rozdzielczej, aby zmniejszyć zużycie paliwa. Prosty i praktyczny system DRIVINGECO2*, wbudowany w R-LINK Evolution, analizuje Twój styl jazdy i opracowuje wskazówki pozwalające oszczędzić jeszcze więcej paliwa. Wskaźnik stylu jazdy w czasie rzeczywistym umożliwia jeszcze większe zagłębienie się w temat ekojazdy.

Wartości zużycia paliwa zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji samochodów. System, taki sam dla wszystkich producentów, pozwala porównać różne pojazdy. Zużycie paliwa oraz AdBlue® w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji, wyposażenia pojazdu, stylu jazdy kierowcy oraz obciążenia.

 

*W zależności od wersji.

Extended Grip i wzmocniona motoryka TRAFIC

Extended Grip i wzmocniona motoryka

W standardzie, system Extended Grip pozwala uniknąć ugrzęźnięcia lub poślizgu koła w grząskim terenie, poprawiając motorykę kół w trakcie ruszania lub jazdy z niewielką prędkością. W opcji, wzmocniona motoryka pozwala swobodnie poruszać się na uszkodzonej nawierzchni.

 

 

Ruszaj spokojnie na wzniesieniach większych niż 10% dzięki systemowi wspomagania ruszania pod górę.
system wspomagania ruszania pod górę TRAFIC

System wspomagania ruszania pod górę

Nowy TRAFIC Osobowy unieruchamia się automatycznie na 2 sekundy w przypadku ruszania pod górę pod kątem 10%, umożliwiając bezpieczne wznowienie jazdy.

 

Dostępny w zależności od wersji lub opcji. 

Nowe Renault TRAFIC Osobowy w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.