Silniki Renault TRAFIC Osobowy

TRAFIC Combi na zewnątrz

Poznaj nasze silniki

BUSINESSBUSINESSPACK CLIMPACK CLIM

olej napędowy (4)

dCi 120już od
112 850 zł
już od
117 350 zł
Energy dCi 145już od
121 950 zł
Energy dCi 145 EDCjuż od
131 100 zł
Energy dCi 170 EDCjuż od
135 100 zł

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

Nowy silnik oraz automatyczna skrzynia biegów TRAFIC Combi

Większa moc, mniejsze zużycie paliwa!

TRAFIC został wyposażony w nowy silnik oraz nową automatyczną, dwusprzęgłową skrzynię biegów EDC

 

Nowy silnik wysokoprężny 2,0 l, 5. generacji, wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczyć więcej mocy (+ 25 KM) i większy moment obrotowy (+ 40 Nm) przez dłuższy okres czasu, jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa i emisje CO₂. Dzięki temu zyskujesz przyjemniejszą jazdę oraz realne obniżenie zużycia paliwa.

AdBlue®

AdBlue®

AdBlue® pozwala znacznie obniżyć emisję zanieczyszczeń, zapewniając jednocześnie wysokie osiągi silnika. Napełnianie zbiornika dodatku o pojemności 20 l jest łatwiejszy poprzez szybki dostęp do korka w okolicy wlewu zbiornika paliwa, po prawej stronie drzwi kierowcy. Łatwe i ekonomiczne uzupełnienie może być również wykonane za pomocą dystrybutora na stacji benzynowej.

Stop & Start

Stop & Start

System ten umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa oraz emisję gazów cieplarnianych. Technologia Stop & Start wyłącza silnik w momencie zatrzymania samochodu (korek, czerwone światło...) i uruchamia automatycznie w momencie naciśnięcia pedału sprzęgła.

Tryb ECO + DRIVING ECO2

Tryb ECO + DRIVING ECO2

Włączaj Tryb ECO z poziomu deski rozdzielczej, aby zmniejszyć zużycie paliwa. Prosty i praktyczny system DRIVINGECO2*, wbudowany w R-LINK Evolution, analizuje Twój styl jazdy i opracowuje wskazówki pozwalające oszczędzić jeszcze więcej paliwa. Wskaźnik stylu jazdy w czasie rzeczywistym umożliwia jeszcze większe zagłębienie się w temat ekojazdy.

Wartości zużycia paliwa zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji samochodów. System, taki sam dla wszystkich producentów, pozwala porównać różne pojazdy. Zużycie paliwa oraz AdBlue® w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji, wyposażenia pojazdu, stylu jazdy kierowcy oraz obciążenia.

 

*W zależności od wersji.

Extended Grip i wzmocniona motoryka TRAFIC

Extended Grip i wzmocniona motoryka

W standardzie, system Extended Grip pozwala uniknąć ugrzęźnięcia lub poślizgu koła w grząskim terenie, poprawiając motorykę kół w trakcie ruszania lub jazdy z niewielką prędkością. W opcji, wzmocniona motoryka pozwala swobodnie poruszać się na uszkodzonej nawierzchni.

 

 

Ruszaj spokojnie na wzniesieniach większych niż 10% dzięki systemowi wspomagania ruszania pod górę.
system wspomagania ruszania pod górę TRAFIC

System wspomagania ruszania pod górę

TRAFIC Osobowy unieruchamia się automatycznie na 2 sekundy w przypadku ruszania pod górę pod kątem 10%, umożliwiając bezpieczne wznowienie jazdy.

 

Dostępny w zależności od wersji lub opcji. 

Renault TRAFIC Osobowy w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

TRAFIC Spaceclass

TRAFIC Spaceclassjuż od 158 600 zł

GRAND Scenic

GRAND Scenicjuż od 96 900 zł

Nowy ESPACE

Nowy ESPACEjuż od 169 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej