Nouveau Renault TRAFIC Combi Rouge Carmin

Nowe Renault TRAFIC Combi

towarzysz Twoich podróży
już od 135 350 zł

design WYRAZISTY DESIGN, NOWY LAKIER CZERWONY CARMIN

Nowy grill pionowy oraz charakterystyczne reflektory LED w kształcie litery C... Trafic Combi prezentuje dynamiczny styl dzięki nowemu lakierowi czerwony Carmin oraz 17" obręczom kół. 

komfort i modułowość

Odkryj na nowo praktyczny układ wnętrza

Trafic Combi - smart cockpit - renault

smart cockpit

Ładowarka bezprzewodowa, szuflada easy-life, uchwyt na kubki XXL oraz pokładowy system łączności easy link... Ciesz się w pełni przeprojektowaną przestrzenią z przodu i korzystaj z komfortu nowej kabiny.

Trafic Combi - przestrzeń wnętrza - renault

modułowa przestrzeń pasażerska

3, 6 lub 9 miejsc: Trafic Combi to wiele możliwości, które pozwolą dopasować wnętrze do swoich potrzeb. Przewoź do 9 osób wraz z bagażami lub wymontuj 2. i 3. rząd, aby zabrać ze sobą jeszcze więcej bagaży i nie stracić niezbędnego komfortu!

easy life

Bezpieczeństwo, skuteczność i technologia

trafic combi - systemy wspomagania - renault

systemy wspomagania jazdy

Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów, Trafic Combi posiada wiele systemów wspomagania jazdy. Ułatw sobie manewrowanie, korzystając z systemu wspomagania parkowania i podróżuj bezpiecznie dzięki systemowi kontroli pasa ruchu, aktywnego regulatora prędkości oraz aktywnego systemu hamowania awaryjnego (AEBS).

trafic combi - silniki - renault

komfort jazdy

Gama silników, wyposażonych w technologię Stop & Start, spełnia najnowsze normy emisji spalin Euro 6 D-Full. Wybierz ręczną skrzynię biegów (110 KM i 150 KM) lub automatyczną skrzynię biegów EDC (150 KM lub 170 KM), z podwójnym sprzęgłem i 6 przełożeniami, które zwiększają komfort i reaktywność poprzez płynną i szybką zmianę biegów.

wersje

Wybierz wersję dopasowaną do Twoich potrzeb

PACK CLIM

PACK CLIM

już od 135 350 zł

  • światła FULL LED
  • klimatyzacja manualna z przodu
  • radioodtwarzacz R&GO Connect
GRAND PACK CLIM

GRAND PACK CLIM

już od 138 550 zł

  • światła FULL LED
  • klimatyzacja manualna z przodu
  • radioodtwarzacz R&GO Connect

Renault Trafic Combi w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

NOWY TRAFIC SPACECLASS
NOWY TRAFIC SPACECLASS
już od 177 350 zł
NOWY TRAFIC
NOWY TRAFIC
już od 97 600 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej