Nouveau Renault TRAFIC Combi Rouge Carmin

RENAULT TRAFIC COMBI

towarzysz Twoich podróżyzapytaj o ofertę
pokaż cenę katalogową

96 samochody dostępne od ręki

design WYRAZISTY DESIGN, NOWY LAKIER CZERWONY CARMIN

Pionowa osłona chłodnicy, reflektory LED, kolor Carmine Red oraz 17-calowe koła nadają Renault Trafic dynamicznego wyglądu.

komfort i modułowość

Odkryj na nowo praktyczny układ wnętrza

Trafic Combi - smart cockpit - renault

smart cockpit

Ładowarka bezprzewodowa, szuflada easy-life, uchwyt na kubki XXL oraz pokładowy system łączności easy link... Ciesz się w pełni przeprojektowaną przestrzenią z przodu i korzystaj z komfortu nowej kabiny.

Trafic Combi - przestrzeń wnętrza - renault

modułowa przestrzeń pasażerska

3, 6 lub 9 miejsc: Trafic Combi to wiele możliwości, które pozwolą dopasować wnętrze do swoich potrzeb. Przewoź do 9 osób wraz z bagażami lub wymontuj 2. i 3. rząd, aby zabrać ze sobą jeszcze więcej bagaży i nie stracić niezbędnego komfortu!

easy life

Bezpieczeństwo, skuteczność i technologia

trafic combi - systemy wspomagania - renault

systemy wspomagania jazdy

Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów, Trafic Combi posiada wiele systemów wspomagania jazdy. Ułatw sobie manewrowanie, korzystając z systemu wspomagania parkowania i podróżuj bezpiecznie dzięki systemowi kontroli pasa ruchu, aktywnego regulatora prędkości oraz aktywnego systemu hamowania awaryjnego (AEBS).

trafic combi - silniki - renault

komfort jazdy

Gama silników, wyposażonych w technologię Stop & Start, spełnia najnowsze normy emisji spalin Euro 6 D-Full. Wybierz ręczną skrzynię biegów (110 KM i 150 KM) lub automatyczną skrzynię biegów EDC (150 KM lub 170 KM), z podwójnym sprzęgłem i 6 przełożeniami, które zwiększają komfort i reaktywność poprzez płynną i szybką zmianę biegów.

wersje

Wybierz wersję dopasowaną do Twoich potrzeb

2 dostępne wersje

wersja nadwozia

EQUILIBRE
już od 169 650 zł
  • światła FULL LED
  • klimatyzacja manualna z przodu
  • radioodtwarzacz R&GO Connect
wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Trafic Combi w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

TRAFIC SPACECLASS
TRAFIC SPACECLASS
już od 216 150 zł
TRAFIC
TRAFIC
już od 117 100 zł