Renault TRAFIC SpaceClass avant

RENAULT TRAFIC SPACECLASS

doświadczenie klasy bizneszapytaj o ofertę
pokaż cenę katalogową

design ELEGANCKI I DYNAMICZNY

Trafic SpaceClass definiuje dynamizm na nowo poprzez nową poziomą pokrywą silnika oraz nowy pionowy grill, podkreślając wyrazistość nowych zderzaków przednich. Połącz dynamizm z elegancją dzięki reflektorom Full LED w kształcie litery C i nowym obręczom kół 17’’ z diamentowym połyskiem...  

modułowość, przestrzeń, komfort

Trafic SpaceClass: przewóz VIP

Alt Image C29

odkryj na nowo przyjemność podróżowania

6 miejsc tylnych z możliwością ustawienia na przeciwko siebie, gniazda 220 V, indywidualne lampki do czytania - Trafic SpaceClass przedstawia nowy sposób podróżowania.  Usiądź wygodnie za kierownicą i ciesz się eleganckim kokpitem z nową, chromowaną gałką dźwigni zmiany biegów i całkowicie nową deską rozdzielczą w kolorze szarym Météor. Komfort już nigdy Cię nie opuści! 

Alt Image C29

doświadczenie klasy biznes

Zajmij miejsce w Trafic SpaceClass z pakietem Signature i zaznaj podróżowania w klasie premium. Obrotowe, przesuwane i składane fotele szybko dopasują się do Twoich potrzeb, dzięki czemu wystarczy miejsca dla 7 osób, bez ograniczenia przestrzeni ładunkowej, która osiągną nawet 1,8 m³.  Przesuwny stolik środkowy zamieni Trafic SpaceClass w prawdziwy komfortowy, mobilny salonik. 

Alt Image C29

towarzysz Twoich przygód

Ożyw swoje pragnienie przygody z wersją Escapade.

W dwóch etapach i trzech ruchach zamień wnętrze Twojego samochodu w prawdziwą sypialnię: pochyl kanapę i wyciągnij się na 2-osobowym łóżku o długości 1,90 m w pełnej intymności zapewnianej przez przyciemniane szyby.

Podróże bez granic!

wersje

Wybierz wersję dopasowaną do Twoich potrzeb

4 dostępne wersje

wersja nadwozia

SPACECLASS Euro6e
już od 216 150 zł
wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Trafic SpaceClass w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

TRAFIC COMBI
TRAFIC COMBI
już od 169 650 zł
TRAFIC
TRAFIC
już od 114 600 zł