Megane R.S. Trophy samochód sportowy

R.S. Trophy
RENAULT MEGANE R.S.

Megane R.S. Trophy na zewnątrz z przodu

Gotowy na tor wyścigowy?

Odkryj Megane R.S. w wyjątkowej wersji Trophy i zajmij pozycję na linii startu. 

Utrzymaj długość przewagi!

Megane R.S. Trophy na zewnątrz z przodu
Megane R.S. Trophy obręcze kół
Megane R.S. Trophy z tyłu

Wyjątkowy design i wyposażenie

Megane R.S. Trophy z tyłu

Zmysłowy i sportowy wygląd

Narzuć swój styl! Listwa w stylu F1 z emblematem Trophy, zaciski hamulcowe Brembo® w kolorze czerwonym, obręcze kół Fuji Light 19’’ oraz ogumienie Bridgestone® S007, antena w kształcie płetwy rekina oraz przyciemniane, tylne szyby boczne… Megane R.S. Trophy wyróżnia się na pierwszy rzut oka. Usiądź wygodnie we wnętrzu i poczuj komfort foteli kubełkowych Recaro obitych tkaniną Alcantara©.

Wnętrze - deska rozdzielcza - Megane R.S. Trophy

To, co najlepsze z technologii opracowanych przez Renault Sport

R.S. Monitor oraz przycisk R.S. Drive, Launch Control, spersonalizuj swoje wrażenia z jazdy i poczuj niesamowitą przyjemność kierowania, dzięki naszym ekskluzywnym technologiom pokładowym Renault Sport, dostępnym z poziomu wysokiej jakości 10’’ ekranu wskaźników i zegarów Renault Sport oraz 9,3’’ ekranu centralnego EASY LINK.

Podwozie Cup Megane  R.S. Trophy

Wyczynowe zawieszenie Cup

Zaprojektowany, aby poprawić osiągi na torze, Megane R.S. Trophy został wyposażony w silnik o pojemności 1,8 l i mocy 300 KM osadzony na wyczynowym zawieszeniu Cup charakteryzującym się sportowymi nastawami. Zalety? Mechanizm różnicowy Torsen® o ograniczonym poślizgu, dwumateriałowe tarcze hamulców przednich, twardsze amortyzatory oraz sprężyny oraz sztywniejsze stabilizatory. Daj się ponieść sportowym doznaniom!

Renault Megane R.S. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.