Renault Captur miejski kompaktowy SUV

RENAULT CAPTUR

korzystaj z życia po swojemuzapytaj o ofertę
Alt
Captur dostępny w wersji E-Tech full hybrid
captur

RENAULT CAPTUR OTRZYMAŁO NAGRODĘ THE BEST OF MOTO 2023

Renault Captur zostało zwycięzcą kategorii specjalnej: mały samochód dla aktywnych.

DESIGN SUV o atletycznej sylwetce

Muskularna sylwetka, wyrafinowane wnętrze oraz w pełni personalizowany design w dwóch kolorach... Większy, bardziej nowoczesny CAPTUR potwierdza wszystkie standardy SUVA i od razu rzuca się w oczy. 

personalizacja

Stwórz samochód swoich marzeń

Wyróżnij się! Renault Captur to mistrz personalizacji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Captur mały SUV na zewnątrz

Na zewnątrz...

Dwukolorowe nadwozie, osłony podwozia z przodu i z tyłu, kolorowe detale ozdobne – spersonalizuj swojego Captura i pokaż charakter.

Renault Captur wnętrze miejsca przednie i tylne

... jak i wewnątrz

Pakiety personalizacji wnętrza i wybór tapicerek dają Ci niezliczone możliwości stworzenia wnętrza.

Captur wnętrze oświetlenie MULTI-SENSE

MULTI-SENSE czyli jeszcze więcej

3 tryby jazdy (Eco, Sport, MySense),  8 trybów oświetlenia wnętrza... Spersonalizuj swoje Renault Captur w zależności od nastroju dzięki systemowi MULTI-SENSE.

wyposażenie

Poczuj moc wrażeń

Captur dostosuje się do Twoich potrzeb, dzięki nowoczesnym i intuicyjnym technologiom, personalizowanemu wnętrzu i wyjątkowym możliwościom konfiguracji.

Captur wnętrze, deska rozdzielcza, ekran kierowcy

Innowacyjne technologie

Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo, Captur został wyposażony w innowacyjne technologie z najwyższej półki, otwierające drogę do autonomicznej jazdy. Jedź bez obaw!

Captur wnętrze w kolorze pomarańczowym

Zgodnie z Twoimi potrzebami

Kokpit high-tech otwierany, przeszklony dach, przestronne wnętrze, największy bagażnik w swojej klasie (536l), przesuwna tylna kanapa oraz liczne schowki – Renault Captur dopasuje się do Twoich codziennych obowiązków.

Dane techniczne

Renault Captur wymiary

Wymiary i specyfikacje techniczne Renault Captur

Sprawdź czy Renault Captur zmieści się Twoim garażu i porównaj specyfikacje poszczególnych wersji Renault Captur.

 

wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Captur w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

*RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 10,22% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 124 600 zł, okres 25 miesięcy, wpłata własna 25 979,1 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 6,29%, finansowane: prowizja bankowa: 3 944,84 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 3 076,97 zł. Miesięczna rata kredytowa 948,27 zł. Ostatnia rata 95 580,66 zł. Całkowita kwota kredytu: 98 620,9 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 118 339,24 zł. Stan na dzień 04.04.2023 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO
CLIO
już od 74 600 zł
ARKANA
ARKANA
już od 119 900 zł