Nowe Renault CAPTUR

Podążaj własnymi drogami

CAPTUR przód

Design Przeżyj cudowne chwile ze swoim kompaktowym SUV

Stylowy i spersonalizowany SUV, Renault CAPTUR został zaprojektowany od nowa, aby jeszcze lepiej sprostać Twoim pragnieniom
 

Wyposażenie

Wybierz innowację

Od systemów wspomagania prowadzenia po system audio, pozwól się prowadzić technologiami Renault CAPTUR.

CAPTUR Bose

System audio BOSE® Surround Sound System

Wyposaż Nowe Renault CAPTUR w system multimedialny stworzony właśnie dla Ciebie. Dzięki systemowi nagłośnienia audio BOSE® Surround Sound System możesz w pełni cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem.

CAPTUR Easy Park Assist

Systemy wspomagania prowadzenia nowej generacji

Oswój sobie miasto dzięki systemom wspomagania prowadzenia i technologii pokładowej.

   Wersje

   Wybierz wersję Renault CAPTUR, która najbardziej Ci odpowiada

    Renault CAPTUR w szczegółach

    Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.