MEGANE Estate kombi - na zewnątrz

Renault MEGANE Grandtour

1 532 zł / miesiąc
RRSO: 12,22 %
już od 107 900 zł
zapytaj o ofertę
Alt
Megane Grandtour dostępny w wersji E-Tech plug-in hybrid

design Eleganckie i modułowe kombi

Rasowe kształty, muskularne nadkola, technologiczny kokpit oraz wyrafinowane detale, Megane Grandtour podkreśla swoją linię kombi i łączy elegancję z wszechstronnością.

przestrzeń i modułowość

Zagospodaruj swoje wnętrze

Modułowy bagażnik, rekordowa długość ładunkowa oraz liczne schowki, Megane Grandtour łączy komfort, styl i praktyczność. Twój partner na co dzień!

Megane Grandtour fotele tylne

Skonfiguruj przestrzeń według swoich potrzeb...

Często coś przewozisz? Dzięki składanej kanapie tylnej Easy Break oraz płaskiej podłodze, możesz przewieźć dowolną rzecz, a jednocześnie zachować komfort na pokładzie Megane Grandtour. Mówisz i masz!

Megane Grandtour pojemność ładunkowa

i ciesz się personalizowaną przestrzenią bagażnika.

Dzięki dużej pojemności bagażnika (do 563 l), rekordowej długości załadunku (2,7 m) oraz sprytnym schowkom, Megane Grandtour dostosuje się do Twoich potrzeb. Nawet największe!

plug-in hybrid

E-Tech plug-in hybrid

Poznaj wszystkie zalety napędu elektrycznego oraz wszechstronność pojazdu hybrydowego z możliwością ładowania, zapewniającego niespotykaną przyjemność z jazdy E-Tech.

Megane Grandtour hybrydowy plug-in na zewnątrz

Dzięki wykorzystaniu technologii hybrydowej z możliwością ładowania E-Tech łączącej silnik benzynowy 1,6 l z 2 silnikami elektrycznymi, Megane Grandtour charakteryzuje się dużą wszechstronnością. Na co dzień możesz korzystać z silników elektrycznych, aby cieszyć się cichą i komfortową jazdą oraz wyjątkową sprawnością reakcji (do 50 km (1) zasięgu w trybie 100% elektrycznym w mieście). Czas na urlop? Pokonuj długie trasy bez ograniczeń związanych z zasięgiem i podróżuj bez obaw (do 50 km(2) zasięgu w trybie elektrycznym w trybie mieszanym).

dowiedz się więcej na temat E-Tech hybrydy plug-in

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.

(1) w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

(2) w cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

wersje

Wybierz wersję Megane Grandtour, która najbardziej Ci odpowiada

wersja nadwozia

techno
już od 107 900 zł
  • kamera cofania
  • karta Renault Hands Free
  • easy link 9,3" z nawigacją
  • obręcze kół ze stopu metali lekkich 17''

wersja

Megane Grandtour R.S. Line

Megane Grandtour R.S. Line wyróżnia się swoim wyrafinowanym i atletycznym wyglądem.

Megane Grandtour R.S. Line na zewnątrz

Sportowe kombi

Listwa F1 charakterystyczna dla gamy R.S. Line, zderzak, podkreślony wyjątkową, chromowaną rurą wydechową, wyróżniające się obręcze kół 17’’ i 18’’, kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., pedały sportowe z aluminium, tapicerka Alcantara® ze zintegrowanymi zagłówkami… Dzięki swoim zmysłowym liniom i wyrafinowanym wykończeniom, Megane Grandtour wygrywa z przewagą wyścig o najlepszy styl. Ty również!

wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Megane Grandtour w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

MEGANE
MEGANE
już od 102 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł
ARKANA
ARKANA
już od 124 900 zł