Nowe Renault MEGANE Grandtour

już od
79 900 zł
MEGANE Estate kombi - na zewnątrz
Poznaj MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid
  • nowe Megane Grandtour z boku

Dostępne od ręki

Nowy MEGANE Grandtour w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z Nowym MEGANE Grandtour dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

Design Eleganckie i modułowe kombi

Rasowe kształty, muskularne nadkola, technologiczny kokpit oraz wyrafinowane detale, Nowy MEGANE Grandtour podkreśla swoją linię kombi i łączy elegancję z wszechstronnością.

Przestrzeń i modułowość

Zagospodaruj swoje wnętrze

Modułowy bagażnik, rekordowa długość ładunkowa oraz liczne schowki, Nowy MEGANE Grandtour łączy komfort, styl i praktyczność. Twój partner na co dzień!

Nowe MEGANE Estate fotele tylne

Skonfiguruj przestrzeń według swoich potrzeb...

Często coś przewozisz? Dzięki składanej kanapie tylnej Easy Break oraz płaskiej podłodze, możesz przewieźć dowolną rzecz, a jednocześnie zachować komfort na pokładzie Nowego MEGANE Grandtour. Mówisz i masz!

Nowe MEGANE Estate pojemność ładunkowa

i ciesz się personalizowaną przestrzenią bagażnika.

Dzięki dużej pojemności bagażnika (do 563 l), rekordowej długości załadunku (2,7 m) oraz sprytnym schowkom, Nowy MEGANE Grandtour dostosuje się do Twoich potrzeb. Nawet największe!

Hybryda

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Poznaj wszystkie zalety napędu elektrycznego oraz wszechstronność pojazdu hybrydowego z możliwością ładowania, zapewniającego niespotykaną przyjemność z jazdy E-TECH.

  • Nowe MEGANE Estate E-TECH na zewnątrz

Dzięki wykorzystaniu technologii hybrydowej z możliwością ładowania E-TECH łączącej silnik benzynowy 1,6 l z 2 silnikami elektrycznymi, Nowy MEGANE Grandtour charakteryzuje się dużą wszechstronnością. Na co dzień możesz korzystać z silników elektrycznych, aby cieszyć się cichą i komfortową jazdą oraz wyjątkową sprawnością reakcji (do 65 km (1) zasięgu w trybie 100% elektrycznym w mieście). Czas na urlop? Pokonuj długie trasy bez ograniczeń związanych z zasięgiem i podróżuj bez obaw (do 50 km(2) zasięgu w trybie elektrycznym w trybie mieszanym).

 

Poznaj wersjęDowiedz się więcej na temat E-TECH PLUG-IN HYBRID

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.

(1) w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

(2) w cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

WERSJE

Wybierz wersję Nowego MEGANE Grandtour, która najbardziej Ci odpowiada

Wersja

Nowy MEGANE Grandtour R.S. Line

Nowy MEGANE Grandtour R.S. Line wyróżnia się swoim wyrafinowanym i atletycznym wyglądem.

  • Nowe MEGANE Estate R.S. Line na zewnątrz

Sportowe kombi

Listwa F1 charakterystyczna dla gamy R.S. Line, zderzak, podkreślony wyjątkową, chromowaną rurą wydechową, wyróżniające się obręcze kół 17’’ i 18’’, kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., pedały sportowe z aluminium, tapicerka Alcantara® ze zintegrowanymi zagłówkami… Dzięki swoim zmysłowym liniom i wyrafinowanym wykończeniom, Nowy MEGANE Grandtour wygrywa z przewagą wyścig o najlepszy styl. Ty również!

Poznaj wersję
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Nowe Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE
Nowy MEGANE
już od 75 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 89 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej