MEGANE Estate kombi - na zewnątrz

Renault MEGANE Grandtour

już od 79 900 zł
826 zł / miesiąc
RRSO: 6,95 %
Poznaj Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in
  • Megane Grandtour z boku

Dostępne od ręki

Megane Grandtour w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z Megane Grandtour dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

design Eleganckie i modułowe kombi

Rasowe kształty, muskularne nadkola, technologiczny kokpit oraz wyrafinowane detale, Megane Grandtour podkreśla swoją linię kombi i łączy elegancję z wszechstronnością.

przestrzeń i modułowość

Zagospodaruj swoje wnętrze

Modułowy bagażnik, rekordowa długość ładunkowa oraz liczne schowki, Megane Grandtour łączy komfort, styl i praktyczność. Twój partner na co dzień!

Megane Grandtour fotele tylne

Skonfiguruj przestrzeń według swoich potrzeb...

Często coś przewozisz? Dzięki składanej kanapie tylnej Easy Break oraz płaskiej podłodze, możesz przewieźć dowolną rzecz, a jednocześnie zachować komfort na pokładzie Megane Grandtour. Mówisz i masz!

Megane Grandtour pojemność ładunkowa

i ciesz się personalizowaną przestrzenią bagażnika.

Dzięki dużej pojemności bagażnika (do 563 l), rekordowej długości załadunku (2,7 m) oraz sprytnym schowkom, Megane Grandtour dostosuje się do Twoich potrzeb. Nawet największe!

hybryda

E-Tech Plug-in Hybrid

Poznaj wszystkie zalety napędu elektrycznego oraz wszechstronność pojazdu hybrydowego z możliwością ładowania, zapewniającego niespotykaną przyjemność z jazdy E-Tech.

  • Megane Grandtour hybrydowy plug-in na zewnątrz

Dzięki wykorzystaniu technologii hybrydowej z możliwością ładowania E-Tech łączącej silnik benzynowy 1,6 l z 2 silnikami elektrycznymi, Megane Grandtour charakteryzuje się dużą wszechstronnością. Na co dzień możesz korzystać z silników elektrycznych, aby cieszyć się cichą i komfortową jazdą oraz wyjątkową sprawnością reakcji (do 50 km (1) zasięgu w trybie 100% elektrycznym w mieście). Czas na urlop? Pokonuj długie trasy bez ograniczeń związanych z zasięgiem i podróżuj bez obaw (do 50 km(2) zasięgu w trybie elektrycznym w trybie mieszanym).

poznaj wersjędowiedz się więcej na temat E-Tech hybrydy plug-in

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.

(1) w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

(2) w cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

wersje

Wybierz wersję Megane Grandtour, która najbardziej Ci odpowiada

LIFE

LIFE

już od 79 900 zł
ZEN

ZEN

już od 86 900 zł
ZEN E-TECH

ZEN E-TECH

już od 132 900 zł
INTENS

INTENS

już od 96 900 zł
INTENS E-TECH

INTENS E-TECH

już od 139 900 zł
R.S. LINE

R.S. LINE

już od 102 400 zł
R.S. LINE E-TECH

R.S. LINE E-TECH

już od 145 400 zł

wersja

Megane Grandtour R.S. Line

Megane Grandtour R.S. Line wyróżnia się swoim wyrafinowanym i atletycznym wyglądem.

  • Megane Grandtour R.S. Line na zewnątrz

Sportowe kombi

Listwa F1 charakterystyczna dla gamy R.S. Line, zderzak, podkreślony wyjątkową, chromowaną rurą wydechową, wyróżniające się obręcze kół 17’’ i 18’’, kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., pedały sportowe z aluminium, tapicerka Alcantara® ze zintegrowanymi zagłówkami… Dzięki swoim zmysłowym liniom i wyrafinowanym wykończeniom, Megane Grandtour wygrywa z przewagą wyścig o najlepszy styl. Ty również!

poznaj wersję
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Megane Grandtour w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

MEGANE
MEGANE
już od 75 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 89 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 97 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej