Samochody sportowe - Renault Sport

Miłość na zawsze połączyła Renault ze sportem samochodowym. Aby podzielić się naszą pasją i przelać sportową moc na przyjemność jazdy, wprowadziliśmy naszą linię Renault Sport. Poznaj naszą gamę francuskich samochodów sportowych i przygotuj się do startu! 3, 2, 1… 

MEGANE R.S. ULTIME
już od 211 900 zł

Zachwyć się szerokim wyborem samochodów sportowych

Zwinny hatchback, silne miejskie auto, sportowy hatchback... Skorzystaj z różnorodności modeli zaprojektowanych przez naszych ekspertów Renault Sport i wybierz samochód, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pragnienia. Gotowy na wyzwanie? Usiądź za kierownicą samochodu sportowego z Twoich snów i obudź kierowcę, który w Tobie drzemie.

 

Nadaj sportowego charakteru swojemu codziennemu życiu dzięki Renault Sport

Marzysz o zakupie samochodu sportowego? Design, silniki, wyposażenie i akcesoria… Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, nasze samochody sportowe godnie prezentują sportowy duch rywalizacji, ale również doskonale integrują się z Twoimi codziennymi obowiązkami. Ciesz się nowymi doznaniami z Renault Sport!

 

Wiedza ekspertów Renault Sport dostępna dla wszystkich

Podwozie, silniki, skrzynia biegów, technologie... Nasi eksperci Renault Sport żadnego szczegółu nie pozostawili przypadkowi, aby dodać trochę pikanterii Twojemu codziennemu życiu. Dzięki licznym elementom ze świata wyścigów samochodowych, przesuń swoje granice i przygotuj się na wkroczenie do świata przyjemności i sportu.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.