poznaj zalety pojazdów Renault E-Tech full hybrid

mniejsze zużycie paliwa

W technologii hybrydowej bez możliwości ładowania poszczególne napędy zmieniają się automatycznie, ograniczając w ten sposób obciążenie silnika spalinowego i zużycie paliwa. Oszczędzaj do 40% w porównaniu z samochodem spalinowym*.

większa dynamika i komfort

Przyspieszenie samochodu E-Tech full hybrid jest bardziej dynamiczne w porównaniu z pojazdem spalinowym. Dodatkowy komfort gwarantuje cicha praca i brak wibracji w trybie elektrycznym. Samochód E-Tech full hybrid sam ładuje akumulator i nie musi być podłączony do prądu.

mniej szkodliwych emisji

Silnik elektryczny samochodów E-Tech full hybrid nie emituje CO₂ podczas jazdy. Zasadniczo emisje zanieczyszczeń z pojazdu hybrydowego bez możliwości ładowania są średnio o 25% niższe w porównaniu z pojazdem spalinowym.

*Zużycie i emisja CO2 zostały określone zgodnie z procedurą WLTP. Podane wartości mogą się różnić od rzeczywistych, na które wpływają m. in. styl i warunki jazdy, dodatkowe wyposażenie samochodu zainstalowane po rejestracji pojazdu, jego stan techniczny

korzyść ekonomiczna

Zmniejszenie zużycia paliwa, obniżenie kosztów utrzymania, ulgi podatkowe dla firm…

Pojazdy E-Tech full hybrid to oszczędności każdego dnia.

E-Tech full hybrid - zużycie paliwa - Renault

zużycie paliwa

Dzięki pojazdom hybrydowym bez możliwości ładowania ograniczysz liczbę wizyt na stacji benzynowej. Połączenie silników elektrycznych i silnika spalinowych może obniżyć zużycie paliwa nawet o 40%* w porównaniu z pojazdem spalinowym.

E-Tech full hybrid - obsługa techniczna pojazdu - Renault

obsługa serwisowa

Częstotliwość obsługi serwisowej pojazdu hybrydowego bez możliwości ładowania jest taka sama jak pojazdu spalinowego. Jednak ogólna obsługa techniczna pojazdów hybrydowych jest prostsza i tańsza dzięki zmniejszeniu ilości zużywających się części. Przypominamy, że gwarancja na akumulator trakcyjny wynosi 8 lat lub 160 000 km.

E-Tech full hybrid - firmy - Renault

samochody E-Tech full hybrid dla firm

Dla firmy zainwestowanie we flotę pojazdów hybrydowych bez możliwości ładowania to korzyść finansowa. Zmniejszają się koszty użytkowania (serwisowanie i zużycie paliwa).

*cykl WLTP miejski

brak podłączenia, 100% przyjemności z jazdy

Pojazdy Renault E-Tech full hybrid nie wymagają podłączenia do źródła ładowania, ładują się same podczas hamowania i zwalniania. Elastyczna, dynamiczna i wygodna jazda ze wszystkimi zaletami silnika spalinowego w połączeniu z ciszą trybu 100% elektrycznego.

E-Tech full hybrid - przyjemność z jazdy - Renault

korzyści ekologiczne

E-Tech full hybrid - niski poziom emisji - Renault

niski poziom emisji

Pojazdy hybrydowe bez możliwości ładowania emitują do 40% mniej CO2 (cykl WLTP) niż samochody spalinowe, zmniejszając w ten sposób emisję cząstek szkodliwych dla środowiska.

E-Tech full hybrid - akumulator poddawany recyklingowi - Renault

akumulator poddawany recyklingowi

Nasze ponad jedenastoletnie doświadczenie na rynku samochodów elektrycznych pozwala nam zaoferować recykling akumulatorów wykraczający poza wymogi rozporządzenia europejskiego. Z pomocą partnerów i wyspecjalizowanych firm, zużyte akumulatory są ponownie wykorzystywane w innych maszynach, a później ich materiały są poddawane recyklingowi.

Twoje pytania na temat zalet technologii E-Tech full hybrid