Ekskluzywny sportowy design Nowe MEGANE R.S.

Samochód sportowy Renault Megane R.S. typu sedan

Design zewnętrzny

Design zapewniający wysokie osiągi

Dzięki wielu elementom nawiązującym do wyścigów samochodowych, Nowe MEGANE R.S. obudzi w Tobie instynkt kierowcy.

  • Renault - MEGANE R.S. z przodu
  • Renault - MEGANE R.S. z tyłu
  • Renault - MEGANE R.S. z przodu na drodze
  • Renault - MEGANE R.S. z boku
  • Renault - MEGANE R.S. z tyłu na drodze

Mocne strony

Atletyczna sylwetka

Nowe MEGANE R.S. pręży swoją odważną i wyrafinowaną sylwetkę na linii startu. 
Gotowi na przygodę? 

Renault - MEGANE R.S.

Z przodu, nowy, poszerzony zderzak posiada wbudowaną listwę F1, której zadaniem jest ukierunkowanie strumienia powietrza, zasilenie wymienników oraz chłodzenie silnika. Osłona chłodnicy w kształcie plastra miodu oraz specjalne oświetlenie R.S. Vision przyciąga wszystkie spojrzenia.

Renault - MEGANE R.S.

Muskularne i zmysłowe boki, które zapewniają wzrokowe połączenie między przodem i tyłem, wyciągi powietrza, poszerzone listwy boczne z czarnym paskiem z przodu podkreślają jego przynależności do Renault Sport. 

Renault - MEGANE R.S.

Dwie końcówki układu wydechowego, funkcjonalny dyfuzor podkreślający aerodynamikę, boczne wyloty powietrza na zderzaku, które ukierunkowują strumień powietrza, ponownie zaprojektowany spojler, aby poprawić zachowanie na drodze... Osiągi nie są przypadkowe.

design wnętrza Wyjątkowe wnętrze o sportowym charakterze

Zanurz się w nowym sportowym wymiarze podkreślonym deską rozdzielczą, czarnym sufitem i ekskluzywnymi czerwonymi przeszyciami, fotelami o doskonałym podparciu, kierownicą pokrytą skórą licową i alcantara oraz aluminiowymi pedałami.

Nowe MEGANE R.S. w szczegółach

  

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej