Silniki Nowe Renault MEGANE R.S.

MEGANE R.S. samochód sportowy

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

R.S.
R.S.
R.S. TROPHY
R.S. TROPHY

benzyna (1)

TCe 300 EDCjuż od
157 900 zł
już od
176 900 zł

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

Więcej szczegółów na temat silników

  • MEGANE R.S. silnik

Benzyna

TCe 300 EDC

300 KM czystych wrażeń!

Zobaczysz, co znaczy sport! Będący owocem doświadczenia inżynierów Renault Sport, silnik o pojemności 1,8 l z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim dostarcza moc wrażeń.

Dzięki 300 KM w połączeniu z momentem obrotowym na poziomie 420 Nm przy automatycznej skrzyni biegów EDC, możesz cieszyć się energicznymi przyspieszeniami oraz niezrównaną przyjemnością z jazdy.

Nowe Renault MEGANE R.S. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej