Megane R.S. samochód sportowy

silniki
RENAULT MEGANE R.S.

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

R.S.
R.S.
R.S. Trophy
R.S. Trophy

benzyna (1)

TCe 300 EDC
już od 163 900 zł
już od 182 900 zł

Szczegółowe specyfikacje

Więcej szczegółów na temat silników

Megane R.S. silniki

Benzyna

TCe 300 EDC

300 KM czystych wrażeń!

Zobaczysz, co znaczy sport! Będący owocem doświadczenia inżynierów Renault Sport, silnik o pojemności 1,8 l z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim dostarcza moc wrażeń.

Dzięki 300 KM w połączeniu z momentem obrotowym na poziomie 420 Nm przy automatycznej skrzyni biegów EDC, możesz cieszyć się energicznymi przyspieszeniami oraz niezrównaną przyjemnością z jazdy.

Renault Megane R.S. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.