Rasowy, dynamiczny design TALISMAN Grandtour

Samochód osobowy Renault Talisman Grandtour typu kombi

Design zewnętrzny

Wyróżnij się

Wyrazista osłona chłodnicy, zdecydowany profil i elegancki układ świateł sprawiają, że Renault TALISMAN Grandtour uwiedzie Cię od pierwszego wejrzenia.

  • TALISMAN Grandtour z zewnątrz
  • TALISMAN Grandtour przód
  • TALISMAN Grandtour widok z tyłu
  • TALISMAN Grandtour z zewnątrz

Mocne strony

Chwytający design

Dzięki jego solidnej i rasowej sylwetce, Renault TALISMAN Grandtour inspiruje mocą i elegancją.

Renault TALISMAN Grandtour na zewnątrz

Pozwól się uwieść charakterystycznemu przodowi, wyposażonemu w szeroką osłonę chłodnicy ze światłami dziennymi w kształcie litery C. 

Renault TALISMAN Grandtour charakterystyczna linia świateł

Charakterystyczna linia świateł Full LED z przodu i z tyłu.

TALISMAN Grandtour aluminiowe obręcze kół

Aluminiowe obręcze kół 19” eksponują jego sylwetkę.

Design wnętrza Odkryj wnętrze dopracowane w każdym detalu

Przestronne wnętrze, innowacyjne technologie i wykończenia wysokiej jakości, Renault TALISMAN Grandtour ma wszystko, aby Cię oczarować.

Renault TALISMAN Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KOLEOS

KOLEOSjuż od 127 900 zł

Nowy ESPACE

Nowy ESPACEjuż od 169 900 zł

Nowy TALISMAN

Nowy TALISMANjuż od 119 400 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej