Silniki Nowe Renault TALISMAN Grandtour

Nowe TALISMAN Grandtour

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

ZEN
ZEN
INTENS
INTENS
INITIALE PARIS
INITIALE PARIS

benzyna (1)

TCe 160 EDCjuż od
133 900 zł
już od
142 900 zł
już od
173 900 zł
Blue dCi 160 EDCjuż od
157 900 zł
już od
166 900 zł
Blue dCi 190 EDCjuż od
200 900 zł

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

osiągi - spalanie :

Więcej szczegółów na temat silników

  • Talisman z przodu na podjeździe

TCe 160 EDC

Racjonalny

160 KM w połączeniu z momentem obrotowym na poziomie 270Nm sprawiają, że silnik benzynowy 1,3 l z nowoczesnym turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim, dostępny z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 7 przełożeniami, umożliwia dynamiczną i cichą jazdę oraz zmniejszenie emisji CO2 (zaledwie 6,1 l i 140g/km w cyklu mieszanym WLTP).

Blue dCi 160 EDC

Przyjemność z jazdy

 

Połącz przyjemność z komfortem wybierając czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 l i mocy 160 KM, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 6 przełożeniami. Ciesz się wrażeniami, ograniczając jednocześnie zużycie paliwa i emisję tlenku węgla dzięki technologii AdBlue®.

Blue dCi 190 EDC 

Mocny

 

Gotowy(a) na jeszcze lepsze osiągi? Silne i dynamiczne przyspieszenia oraz niesamowite wrażenia podczas jazdy spełniające Twoje oczekiwania zapewnia czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 l i 190 KM, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 6 przełożeniami. Panuj nad zużyciem paliwa i emisją tlenku węgla dzięki technologii AdBlue®.

Nowe Renault TALISMAN Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
ESPACE
ESPACE
już od 179 900 zł
Nowy TALISMAN
Nowy TALISMAN
już od 129 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej