Talisman Grandtour

silniki
RENAULT TALISMAN GRANDTOUR

Więcej szczegółów na temat silników

Talisman Grandtour z przodu na podjeździe

TCe 160 EDC

Racjonalny

160 KM w połączeniu z momentem obrotowym na poziomie 270Nm sprawiają, że silnik benzynowy 1,3 l z nowoczesnym turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim, dostępny z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 7 przełożeniami, umożliwia dynamiczną i cichą jazdę oraz zmniejszenie emisji CO2 (zaledwie 6,1 l i 140g/km w cyklu mieszanym WLTP).

Blue dCi 160 EDC

Przyjemność z jazdy

 

Połącz przyjemność z komfortem wybierając czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 l i mocy 160 KM, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 6 przełożeniami. Ciesz się wrażeniami, ograniczając jednocześnie zużycie paliwa i emisję tlenku węgla dzięki technologii AdBlue®.

Blue dCi 190 EDC 

Mocny

 

Gotowy(a) na jeszcze lepsze osiągi? Silne i dynamiczne przyspieszenia oraz niesamowite wrażenia podczas jazdy spełniające Twoje oczekiwania zapewnia czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 l i 190 KM, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 6 przełożeniami. Panuj nad zużyciem paliwa i emisją tlenku węgla dzięki technologii AdBlue®.

Renault Talisman Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 137 900 zł