Silniki Nowe Renault TALISMAN Grandtour

Nowe TALISMAN Grandtour

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

ZENZENINTENSINTENSINITIALE PARISINITIALE PARIS

Diesel (3)

Blue dCi 150już od
130 400 zł
Blue dCi 160 EDCjuż od
154 400 zł
Blue dCi 200 EDCjuż od
188 400 zł
TCe 160 EDC FAPjuż od
123 400 zł
już od
132 400 zł
TCe 225 EDC FAPjuż od
188 400 zł

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

osiągi - spalanie :

Więcej szczegółów na temat silników

TCe 160 EDC FAP

Optymalny

 

160 KM w połączeniu z momentem obrotowym na poziomie 270Nm sprawiają, że silnik benzynowy 1,3 l z nowoczesnym turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim, dostępny z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 7 przełożeniami, umożliwia dynamiczną i cichą jazdę oraz zmniejszenie emisji CO2 (zaledwie 6,1 l i 140g/km w cyklu mieszanym WLTP). 

TCe 225 EDC FAP

Mocny

 

Wyposażony w turbosprężarkę z podwójnym wlotem oraz układ zmiennych faz rozrządu o 3 położeniach - silnik benzynowy 1,8 l z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim, nawiązujący do Alpine A110, dostępny z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 7 przełożeniami - zapewnia moc 225 KM oraz moment obrotowy 300 Nm, oferując osiągi na najwyższym poziomie.

Blue dCi 150

Optymalny

 

Czterocylindrowy silnik wysokoprężny o mocy 150 KM i pojemności 1,7 l - dostępny z ręczną skrzynią biegów z 6 przełożeniami - pozwala ograniczyć zużycie paliwa, a jednocześnie cieszyć się prawdziwą przyjemnością z jazdy dzięki energicznym i dynamicznym przyspieszeniom.

 

 

Blue dCi 160 EDC

Przyjemność z jazdy

 

Połącz przyjemność z komfortem wybierając czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 l i mocy 160 KM, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 6 przełożeniami. Ciesz się wrażeniami, ograniczając jednocześnie zużycie paliwa i emisję tlenku węgla dzięki technologii AdBlue®.

Blue dCi 200 EDC

Mocny

 

Gotowy(a) na jeszcze lepsze osiągi? Silne i dynamiczne przyspieszenia oraz niesamowite wrażenia podczas jazdy spełniające Twoje oczekiwania zapewnia czterocylindrowy silnik o pojemności 2,0 l i 200 KM, wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 6 przełożeniami. Panuj nad zużyciem paliwa i emisją tlenku węgla dzięki technologii AdBlue®.

Nowe Renault TALISMAN Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS

KOLEOSjuż od 127 900 zł

Nowy ESPACE

Nowy ESPACEjuż od 169 900 zł

Nowy TALISMAN

Nowy TALISMANjuż od 119 400 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej