Talisman Grandtour

akcesoria
RENAULT TALISMAN GRANDTOUR

na zewnątrz

Nadaj mu nowy wymiar

Dopasuj swojego Talismana Grandtour do swoich potrzeb.

Talisman Grandtour spojler na bagażnik

Spojler na bagażnik

Zadbaj o swój styl i podkreśl sportowy charakter Talismana Grandtour. To niewielki szczegół, ale duża różnica!

Talisman Grandtour relingi dachowe

Relingi dachowe QuickFix

Nasze relingi dachowe, łatwe w montażu bez użycia narzędzi dzięki systemowi szybkiego mocowania QuickFix, pozwalają przymocować dodatkowe wyposażenie na dachu, takie jak bagażnik na rowery, bagażnik na narty lub kufer dachowy.

Talisman Grandtour składany hak

Składany hak

Wybierz beznarzędziowy system haka holowniczego, który zamontujesz lub zdemontujesz w kilka sekund i bez trudności przyłączysz bagażnik na rowery. Składany jednym ruchem jest niewidoczny i nie wpływa na wygląd Twojego samochodu.

Talisman Grandtour powłoka zabezpieczająca

powłoka zabezpieczająca

Zabezpiecz się przed codziennymi nieprzyjemnościami, wybierając pakiet folii chroniących karoserię. Drobne uderzenia, zadrapania, czy otarcia nie będą już Twoim zmartwieniem.

wnętrze

Chcesz spersonalizować swojego Talismana Grandtour?

Zapoznaj się z naszą gamą akcesoriów.

Talisman Grandtour wykładzina ochronna podłogi bagażnika

Modułowa wykładzina bagażnika Easyflex

Antypoślizgowa, nieprzemakalna i modułowa wykładzina jest niezbędna, aby zabezpieczyć bagażnik Talismana Grandtour i móc przewozić duże i brudzące przedmioty!

Talisman Grandtour próg bagażnika

Próg bagażnika ze stali nierdzewnej

Zamontuj stylowy próg bagażnika ze stali nierdzewnej i zabezpiecz przestrzeń ładunkową.

Talisman Grandtour wieszak montowany na zagłówku

Wieszak montowany na zagłówku

Dojedź do punktu przeznaczenia bez żadnych zagnieceń! Wieszak montowany na zagłówku pozwala zawiesić odzież na oparciu fotela przedniego, aby nie zagniotła się w trakcie podróży.

Talisman Grandtour stół piknikowy

Stół piknikowy

Korzystaj z wyjmowanego stolika tylnego, aby położyć książkę, ekspres do kawy lub bidon w uchwycie na kubek.

Renault Talisman Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 137 900 zł