Talisman Grandtour - kombi

dynamiczny design
RENAULT TALISMAN GRANDTOUR

design wewnętrzny Wyrafinowane wnętrze

Usiądź wygodnie w przestronnej kabinie Talisman Grandtour i ciesz się wyjątkową podróżą, pełną wyrafinowania, komfortu i najnowszych technologii.

design zewnętrzny

Elegancja i moc kombi

Nowoczesna sylwetka, precyzyjne linie, imponujący profil oraz wyrafinowane wykończenia - Talisman Grandtour uwodzi od pierwszego wejrzenia.

Talisman Grandtour na zewnątrz z przodu
Talisman Grandtour na zewnątrz z profilu
Talisman Grandtour na zewnątrz z tyłu

mocne strony

Elegancja i witalność

Talisman Grandtour łączy styl i wszechstronność, zapewniając wyjątkową osobowość.

Talisman Grandtour reflektory przednie - światła LED

Doskonałe doświetlenie drogi! Reflektory LED Matrix Vision lepiej oświetlają drogę, a jednocześnie nie oślepiają innych kierowców. Komfort i bezpieczeństwo w dzień i w nocy.

Talisman Grandtour design z przodu

Elegancki przód podkreślony sygnaturą świetlną C-Shape charakterystyczą dla Renault, wyrazista osłona chłodnicy oraz zdecydowany profil - Talisman Grandtour robi wrażenie.

Talisman Grandtour pojemność wnętrza

Dzięki systemowi Easy Break, możesz łatwo złożyć tylną kanapę Talisman Grandtour i korzystać z dużej pojemności bagażnika o rekordowej długości przestrzeni ładunkowej.
 

Renault Talisman Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 137 900 zł