Dynamiczny design Nowe Renault TALISMAN Grandtour

TALISMAN Grandtour - kombi

Design wewnętrzny Wyrafinowane wnętrze

Usiądź wygodnie w przestronnej kabinie Nowego TALISMAN Grandtour i ciesz się wyjątkową podróżą, pełną wyrafinowania, komfortu i najnowszych technologii.

Design zewnętrzny

Elegancja i moc kombi

Nowoczesna sylwetka, precyzyjne linie, imponujący profil oraz wyrafinowane wykończenia - Nowy TALISMAN Grandtour uwodzi od pierwszego wejrzenia.

  • TALISMAN Grandtour na zewnątrz z przodu
  • TALISMAN Grandtour na zewnątrz z profilu
  • TALISMAN Grandtour na zewnątrz z tyłu

Mocne strony

Elegancja i witalność

Nowy TALISMAN Grandtour łączy styl i wszechstronność, zapewniając wyjątkową osobowość.

TALISMAN Grandtour reflektory przednie - światła LED

Doskonałe doświetlenie drogi! Reflektory LED Matrix Vision lepiej oświetlają drogę, a jednocześnie nie oślepiają innych kierowców. Komfort i bezpieczeństwo w dzień i w nocy.

TALISMAN Grandtour design z przodu

Elegancki przód podkreślony sygnaturą świetlną C-Shape charakterystyczą dla Renault, wyrazista osłona chłodnicy oraz zdecydowany profil - Nowy TALISMAN Grandtour robi wrażenie.

TALISMAN Grandtour pojemność wnętrza

Dzięki systemowi Easy Break, możesz łatwo złożyć tylną kanapę Nowego TALISMAN Grandtour i korzystać z dużej pojemności bagażnika o rekordowej długości przestrzeni ładunkowej.
 

Nowe Renault TALISMAN Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
ESPACE
ESPACE
już od 179 900 zł
Nowy TALISMAN
Nowy TALISMAN
już od 129 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej