Talisman Grandtour INITIALE PARIS

INITIALE PARIS
RENAULT TALISMAN GRANDTOUR

Talisman Grandtour INITIALE PARIS - wnętrze ze skóry

Wymagaj doskonałości

Szczyt elegancji, komfortu i innowacji, Talisman Grandtour jest ukoronowaniem naszego doświadczenia w legendarnej wersji INITIALE PARIS.

Wyjątkowy design i wyposażenie

Talisman Grandtour INITIALE PARIS z zewnątrz

Rasowe kształty

Rasowy design, linia świateł high-tech, szeroka osłona chłodnicy ze znakiem INITIALE PARIS oraz specjalne, 19’’ obręcze kół ze stopu metali lekkich - Talisman Grandtour INITIALE PARIS jeszcze mocniej podkreśla swoją silną i wyrafinowaną sylwetkę kombi.

Talisman Grandtour INITIALE PARIS tapicerka z jasnej skóry

Ekskluzywna atmosfera

Obicia z bielonego drewna, fotele przednie z funkcją masażu, ogrzewania i wentylacji, tapicerka ze skóry Nappa z wypełnieniem podkreślonym przeszyciami cognac, ekskluzywne dywaniki, system audio premium Bose®, wyrafinowane wykończenia… Poczuj ekskluzywność pierwszej klasy na pokładzie Talisman Grandtour INITIALE PARIS.

Talisman Grandtour INITIALE PARIS z zewnątrz

Duża przestrzeń ładunkowa

Podróżuj bez żadnych ograniczeń i ciesz się rekordową długością przestrzeni ładunkowej dzięki przestronnemu i modułowemu bagażnikowi oraz składanej kanapie Easy Break w Talisman Grandtour INITIALE PARIS.

Talisman Grandtour INITIAL PARIS - na zewnątrz od przodu
Wnętrze ze skóry - Talisman Grandtour INITIALE PARIS

Renault Talisman Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 137 900 zł