INITIALE PARIS Nowe Renault TALISMAN Grandtour

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS
  • TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS - wnętrze ze skóry

Wymagaj doskonałości

Szczyt elegancji, komfortu i innowacji, Nowy TALISMAN Grandtour jest ukoronowaniem naszego doświadczenia w legendarnej wersji INITIALE PARIS.

Wyjątkowy design i wyposażenie

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS z zewnątrz

Rasowe kształty

Rasowy design, linia świateł high-tech, szeroka osłona chłodnicy ze znakiem INITIALE PARIS oraz specjalne, 19’’ obręcze kół ze stopu metali lekkich - Nowy TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS jeszcze mocniej podkreśla swoją silną i wyrafinowaną sylwetkę kombi.

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS tapicerka z jasnej skóry

Ekskluzywna atmosfera

Obicia z bielonego drewna, fotele przednie z funkcją masażu, ogrzewania i wentylacji, tapicerka ze skóry Nappa z wypełnieniem podkreślonym przeszyciami cognac, ekskluzywne dywaniki, system audio premium Bose®, wyrafinowane wykończenia… Poczuj ekskluzywność pierwszej klasy na pokładzie Nowego TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS.

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS z zewnątrz

Duża przestrzeń ładunkowa

Podróżuj bez żadnych ograniczeń i ciesz się rekordową długością przestrzeni ładunkowej dzięki przestronnemu i modułowemu bagażnikowi oraz składanej kanapie Easy Break w Nowym TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS.

  • TALISMAN Grandtour INITIAL PARIS - na zewnątrz od przodu
  • wnętrze ze skóry - TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Nowe Renault TALISMAN Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
ESPACE
ESPACE
już od 179 900 zł
Nowy TALISMAN
Nowy TALISMAN
już od 129 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej