Samochód osobowy Renault Koleos typu SUV 4x4 INITIALE PARIS

INITIALE PARIS
RENAULT KOLEOS

  • Koleos INITIALE PARIS na zewnątrz widok 3/4 z przodu w kolorze białym

Wykorzystaj nasze ogromne doświadczenie

Słuch, zapach, dotyk, wzrok... Koleos INITIALE PARIS łączy nasze najnowsze osiągnięcia technologiczne z nowoczesnym stylem, który oczaruje Twoje zmysły i pobudzi Twoją wyobraźnię.

Koleos INTIALE PARIS SUV 4x4
Renault Koleos INITIALE PARIS
Koleos INITIALE PARIS wnętrze miejsca przednie i tylne

Wyjątkowe wyposażenie

Koleos INITIALE PARIS na zewnątrz w kolorze czarnego ametystu

Wybierz unikalny styl

Koleos INITIALE PARIS przybiera elementy stylistyczne charakterystyczne dla wersji INITIALE PARIS. Jego wyrazisty design wykracza poza granice wymagań, prezentując swój odważny styl.

Koleos INITIALE PARIS obręcze kół

Wyróżniające się elementy

Koleos INTIALE PARIS emanuje swoim ekskluzywnym kolorem czarnego ametystu, charakterystyczną linią świateł LED PURE VISION oraz 19” obręczami kół z diamentowym połyskiem i specjalnym designem.

Renault Koleos INITIALE PARIS wnętrze ze skóry

Wnętrze ze skóry

Tapicerka ze skóry Nappa w kolorze czarnego tytanu lub piaskowej szarości, podkreślona specjalnymi przeszyciami na desce rozdzielczej, kierownica, panele drzwi, progi drzwi oraz dywaniki … Pozwól się uwieźć jego atmosferą.

Renault Koleos w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KADJAR
KADJAR
już od 100 900 zł
TALISMAN GRANDTOUR
TALISMAN GRANDTOUR
już od 136 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej