Samochód osobowy Renault Koleos typu SUV 4x4

Solidny i wyrafinowany design
RENAULT KOLEOS

komfort i design wnętrza ... i jeszcze większy komfort wnętrza

Zobacz więcej! Dzięki przestronnej i funkcjonalnej kabinie, Koleos przywita Cię w specjalnej przestrzeni zapewniającej komfort Tobie i Twoim pasażerom.

design zewnętrzny

Obecność zaznaczona na zewnątrz...

Dzięki atletycznemu wyglądowi, rasowym liniom, muskularnej sylwetce oraz harmonijnym wymiarom, Koleos podkreśla swoją osobowość.

Renault Koleos na zewnątrz
Renault Koleos na zewnątrz 3/4 z tyłu
Renault Koleos na zewnątrz z tyłu

mocne strony

Podkreśl swoją osobowość

Renault Koleos reflektory

20% silniejszy niż tradycyjny halogen, inteligentne oświetlenie „LED Pure Vision” zapewni Ci optymalną widoczność.

Renault Koleos obręcze kół

Jeszcze więcej stylu dzięki 18” obręczom z diamentowym połyskiem w kolorze siwym Taika oraz 19” z diamentowym połyskiem w kolorze czarnym Kaeva.

Renault Koleos wnętrze wykończenia

Zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz, wyróżnij się designem o wyrafinowanych szczegółach.

Renault KOLEOS w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KADJAR
KADJAR
już od 104 900 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 76 400 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej