Samochód Renault Kadjar terenowy SUV

Potwierdzony design
RENAULT KADJAR

design wnętrza Komfort w rozmiarze XL

Komfortowe z przodu, z nową konsolą środkową, fotelami z regulacją długości siedziska... Ale również z tyłu, porty USB, nawiewy klimatyzacji, składana kanapa i sprytne schowki. W Renault Kadjar możesz korzystać z dobrze zaprojektowanej przestrzeni.

design zewnętrzny

Wyrafinowane linie dla eleganckiego designu

Atletyczny SUV o temperamencie podróżnika, Kadjar czeka tylko na znak, by zapisać kolejną stronę w Twoim dzienniku podróży.

Kadjar design
Kadjar zbliżenie na przód
Kadjar design

mocne strony

Ciesz się podróżą

Ten 5-miejscowy SUV uwiedzie Cię swoją wygodą jazdy oraz wysoką i komfortową pozycją kierowcy.

Kadjar Design

Renault Kadjar wyróżnia się z wytwornością, dumny ze swojej linii świateł LED.

Kadjar obręcze kół

Wybieraj pośród szerokiej gamy wyjątkowych obręczy w rozmiarach 17" i 19". Elegancki i sportowy styl!

Kadjar panoramiczny, szklany dach

W pełni korzystaj z widoków i wpuść światło do kabiny swojego SUVa, poprzez panoramiczny, szklany, stały dach o powierzchni 1,4 m².

Renault Kadjar w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 137 900 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 81 500 zł
ARKANA
ARKANA
już od 121 900 zł